Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1399. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
197.585
Cevap
972
Favori
13.471.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Night Eagle

@Mehmet177

Yen olarak çekti banka tl ye çevirdi öyle bişeyler oldu sanırım yukardaki arkadaştan 4400 çekmiş

benimki de  76,138 Yen tutuyor toplam banka 5500tl çekmiş bana da girmiş ufaktan :D

• Amazon.de 3070 aldım dün. İptal olma durumu oluyor mu ona göre 3060 iptal edeyim. Tarih bekleniyor yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xdian X kullanıcısına yanıt

Kesin birşey söylemek zor ama hangisini istiyorsanız onu alın iptal olursa başka alırsınız bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet177

benimki de  76,138 Yen tutuyor toplam banka 5500tl çekmiş bana da girmiş ufaktan :D

Alıntıları Göster

aha o kişi. japonyadan bir şey alan. şansli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Eagle

Kesin birşey söylemek zor ama hangisini istiyorsanız onu alın iptal olursa başka alırsınız bence

valla genellikle 48 saat içinde kargolanır dedi merakla bekliyorum :DD eğer gelirse zotac olanıda alırım

• pathofdeniz kullanıcısına yanıt
    3060 için fazla stok olacağını sanmıyorum nedeni fazla üretilmeyecek olması. Zaten pandemi başından beri çip ve memory sıkıntısı var haliyle olan az malzemeyi de 3060la harcamak istemez daha iyi gelir getiren 3070-80-90 var bi de üzerine madenci kartları çıkacak. Kısaca alan alsın bu dönemde rtx 3000 serisi ilk çıktığı günden beri görüyoruz (ki o zaman mining bile yoktu) ilk stoklardan sonra kart bulmak zorlaşıyor.
  • NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Pahalı ama düşünen olursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megalomenyak kullanıcısına yanıt

Linki kendimiz mi tahmin ediyoruz :D gerçi com oldugundan garanti sıkıntı

• TR amazon'daki zotac ekran kartı dün geceden beri hiç stoğa girdi mi arkadaşlar? Bir malumat var mı bu konuda? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet177

Alıntıları Göster

hıocam nasıl çözdün benim hesabımı dondurdu evrak istiyor

• Arkadaşlar amerikada stoğa giren 3070 rog strixi alan var mı. Sürekli giriyor ama alınmıyorda sistemde takılı kalmış sanki
  • Yusuf6993 Y kullanıcısına yanıt

hangisi o link at bakayım

• Size şu şekilde diyim gece 2 den beri girip gidiyor geçenki 3090 tuf gibi bilmiyorum onu görmüşmüydünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf6993

https://www.amazon.com/-/es/dp/B08L8JNTXQ/ref=cm_sw_r_cp_awdb_imm_YGD2PKQ4GBN9TB073QPP

amerika dedinde ispanya bu dostum https://www.amazon.com/-/es/dp/B08L8JNTXQ/ linki bu şekilde kontrol et

• Hocam dili ispanya seçmişim sende ya amerik o😂😂 İspanyolcamı geliştiriyorum
  • Site adresine bak amerika olduğunu anlarsın hocam
  • quote:

Hocam dili ispanya seçmişim sende ya amerik o😂😂 İspanyolcamı geliştiriyorum

aynen uyku sersemliğinden bende ispanya olarak gördüm amerikaymış NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 😂👍
  • quote:

Site adresine bak amerika olduğunu anlarsın hocam

geceden beri 3090la bu aynı var gözüküyor alınmıyor

• 
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.