Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amazon.de bir kart için iki defa para çekmiş benden, birisi açık provizyonda diğeri dönem içinde, iadesi ne kadar sürüyor acaba daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 26 Şubat 2021; 2:16:41 >
  • Cok az stok giriyorlar ben anlamadim kardesim elinde 5 tane kartmi var satma 50 tane 100 tane olursa satisa koy degilmi
  • Maerdir kullanıcısına yanıt

amazon USA mı bu

• https://www.amazon.co.jp/dp/B08WP9T6KR

Yok ettiler hemen 58k yene geliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: pathofdeniz

3080 veriyolu aşırı güçlü bir kart, bence 21-22 civarına alıcı bulur kendine, ki mining furyasının 3. çeyreğe kadar devam edeceği düşünülüyor. Böyle devam ederse de hem stokları bu kadar rahat bulunamayacak, hem de CMP gelince kar edilebilecek bir kart kalmayacak. Bence bu fiyata net alınır  

Hocam güzel gaza getirdin beni ama 1500 euroyu geçiyor bide gümrük sıkıntı çıkarırsa cepte sigara alcak para kalmıcak %20 gümrük yok şu yok bu çıkarırlarsa o gümrükte bekler ben evde kara kara düşünürüm NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Ah o OTP yokmu...

• Hocam VAT included price ise Newegg Amazon gibi ek ücret ödemenize izin vermiyor bildiğim kadarıyla ama yine de riske girmem diyorsanız kalsın yine f5leyelim NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Arkadaşlar amazon.de bir kart için iki defa para çekmiş benden, birisi açık provizyonda diğeri dönem içinde, iadesi ne kadar sürüyor acaba daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?

bankan ile iletişime geç harcama itirazı oluştur provizyon için. bu arada amazona da yaz provizyon tutarının iadesi ile ilgili belge iste. bankaya dilekçe ile birlikte gönder.

veya bekle 15 gün içinde yatar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pathofdeniz

Hocam VAT included price ise Newegg Amazon gibi ek ücret ödemenize izin vermiyor bildiğim kadarıyla ama yine de riske girmem diyorsanız kalsın yine f5leyelim  

Neweggle görüştüm ekstra ücret çıkarsa ödeyin belgeleyin bize atın biz geri yatıralım diyorlarda sormuyorlar nasıl ödeyeceksiniz paranız var mı diye NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• CATAMARANXX C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, birkaç gün daha bekleyeyim madem eğer yatmazsa itiraz oluştururum.
  • amazon us gönderiymiş o yüzden ucuzNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Fakirin Mercedesle ne işi olur tadında olmuş hocam Neweggin tutumu da NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Newegg üzerinden aldığım kart şuanda UPS ile gümrükten 1 günde geçti ve şuan ilimdeki şubeye doğru yolda, Türkiye bölümünden sipariş verirken gümrük zart zurt hepsi dahil amazon gibi :)

• https://www.amazon.de/dp/B08L8JNTXQ?tag=partstockal04-21

Satıcı Amazon US.Gönderim yok ne yazık ki...

• spentime kullanıcısına yanıt
    Hangi kartı ne kadara aldın hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: spentime

Newegg üzerinden aldığım kart şuanda UPS ile gümrükten 1 günde geçti ve şuan ilimdeki şubeye doğru yolda, Türkiye bölümünden sipariş verirken gümrük zart zurt hepsi dahil amazon gibi :)

ne kadara aldınız 1500euroyu geçiyor muydu

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Ah 3090 ASUS TUF :( Bu da saliseler içinde tükendi.

• SkyWalker25 S kullanıcısına yanıt

Bu link çalışıyor. Ben şuan ödeme sayfasına geldim. Almak istediğim bir kart olmadığı için almıyorum. Sadece denemek istemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: moshck

Bu link çalışıyor. Ben şuan ödeme sayfasına geldim. Almak istediğim bir kart olmadığı için almıyorum. Sadece denemek istemiştim.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Ödeme yap dediğinizde yapamıyorsunuz öyle gözüktüğüne bakmayın varmış gibi gösteriyor gecikmeli geliyor.

• 
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.