Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.596
Cevap
968
Favori
13.477.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl katılınabiliyor bi bakayım ona hocam sağolun 😄
  • Benim konuştuğum tipler de partnerlerin teknoloji mağazalarına sürekli stok pompaladıklarını söylüyorlar, stok kıtlığından dolayı anlaşmalar feshedilmesin diye perakendecilere gidiyormuş tüm stoklar diyenler var, kime inanacağımızı şaşırdık

• Juliassen kullanıcısına yanıt

Stok olsa haklısınız diyeceğim de işte.

• Newegg den kart çeken oldu mu hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: pathofdeniz

Benim konuştuğum tipler de partnerlerin teknoloji mağazalarına sürekli stok pompaladıklarını söylüyorlar, stok kıtlığından dolayı anlaşmalar feshedilmesin diye perakendecilere gidiyormuş tüm stoklar diyenler var, kime inanacağımızı şaşırdık

Maddi olarakta manevi olarakta herkes yoruldu artık bi tane kart alsamda yuvama çekilsem derdindeyim ne bulursam ekliyorum sipariş ediyorum zararıda geçtim artık yeterki bi kart alayım rahat rahat oyun oynayabileyim diye PS5 almıştım coinwhile sorunu var bu gelcek kartlarda coinwhile vs sorunu olsum umrumda olmaz alıp ölene dek kullanmayı hedefliyorum NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Diğer cümlelerinizde haklısınız ama asla 2080 performansı vermeyecek bir kart 3060. Taş çatlasın 2070, zorlasak 2070S. Şu an zaten yarına kadar 3060ların kargosu netleşmezse 2070 alıyorum ben. 2070 şu an şartlarında ideal seçim kartlar konusunda, 6000den fazla verilmez ama 2070e de

• baldoz kullanıcısına yanıt
    Denedim ama sona geliyor alması lazımken alınmıyor. Anlamadim nedense
  • Huux35 kullanıcısına yanıt
    Kasımda ben almıştım hocam
  • pathofdeniz kullanıcısına yanıt

Aynı fikirdeyim, 1-5 mart arası teslim alacağıma inancım gittikçe azaldı.Euro kuruyla beraber de fiyat 400 lira fazla bir şekilde yükselmiş durumda.Fiyat/performans olmaktan çıktı sayılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyWalker25

Denedim ama sona geliyor alması lazımken alınmıyor. Anlamadim nedense

sona gelene kadar işi bitiriyorlar zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3060ti mini satın aldım tanesi 730 eurodan, sonrasında zotacleri iptal ettim. İspanya'da provizyonda oturan 3070 zotacleri iptal edenler ne zaman aldı iptal parasını acaba? 3060ti parasını çekmenden gelir umarım.

• alpknkc kullanıcısına yanıt

Memnun musunuz hocam ekstra ücret vs çıkıyor mu? Alırken dikkat etmem gereken bir şeyler var mıdır?

• Bunlar 1-2 güne yollamazlarsa zaten kur farkı yüzünden TR fiyatına gelicek bi anlamı kalmayacak.

• Güldürdünüz hocam ben ebaydan forwardlayıp bir 3060 aldım, bir de evganın sırasına yazıldım. Ebay dandik diye hiç güvenmiyorum, evga da yarına kadar haber veremezse oradan da yattık. Bi mağazaları kurcalayayım yarın bakalım bir şey çıkacak mı burada NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] Garanti kartımız olsa ben de rahatlayacağım ama garantileyemedik bir türlü distribütörler yamuk yaptı, ben tekli satış olmayacak dediğimde herkes beni linçliyordu bu konuda herkesin 3060ı olacak demiştim bir sefer, bi onda yanıldım onun harici 3060 hakkındaki bütün kehanetleri tutturdum NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Huux35 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun yaşamadım hocam 11 günde elime ulaştı kart sitenin hesapladigi ücretten 8 lira fazla para çekildi sadece kartımdan onun haricinde herşey standart işledi gümrüğe geldi tc mi verdim ve bana ulaştı ama şu an ki gümrük işlemlerinin karışıklığında ekstra bir sey cikarirlar mi bisey diyemem hocam
  • alpknkc kullanıcısına yanıt

Anladım çok teşekkür ederim hocam.

• https://www.amazon.com/dp/B08HJGNJ81?smid=ATVPDKIKX0DER&tag=data20-20#aod

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pathofdeniz

Güldürdünüz hocam ben ebaydan forwardlayıp bir 3060 aldım, bir de evganın sırasına yazıldım. Ebay dandik diye hiç güvenmiyorum, evga da yarına kadar haber veremezse oradan da yattık. Bi mağazaları kurcalayayım yarın bakalım bir şey çıkacak mı burada  Garanti kartımız olsa ben de rahatlayacağım ama garantileyemedik bir türlü distribütörler yamuk yaptı, ben tekli satış olmayacak dediğimde herkes beni linçliyordu bu konuda herkesin 3060ı olacak demiştim bir sefer, bi onda yanıldım onun harici 3060 hakkındaki bütün kehanetleri tutturdum  

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

3 Gündür o bana ben ona bakışıyoruz şeytan diyor bas al ama beni çok zora sokucak 15k küsüre geliyor toplam kur farkıyla

• savcı963 kullanıcısına yanıt

TR gönderimi yok hocam

• Jp ye rog 3080 için mail attim ne zaman gelecek diye sistemde 15 martta kargolanacagi şeklinde planlama yapıldığını söyledi şu an benim sipariş ekranında bi değişiklik yok ama hadi bakalım hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.