Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mesaj atmışsınız ben öm atamıyorum hatta yarısını göremedim mesajın. Quest 2 aldım amazon amerikadan. Kablo ile 4000 civarına denk geldi. 64 gb versiyonunu aldım.

• emregokcimen kullanıcısına yanıt
    Çekim olmadı sipariş oluştu. Konuştum stok olmadığı için çekim de olmadı stok olunca bilgi verilecekmiş.
  • NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

2 saniyede çektiler.

• Bu nasıl fiyat anında girdim ekleyemedim bile sepete
  • Odeme sayfasinda pay in steelin hemen tikladim alamadim ya. Bu nasil biseydi be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyat vergi dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpknkc

Bu nasıl fiyat anında girdim ekleyemedim bile sepete

Ben satın ala bastım sepet boş gözüktü 1 saniye sürmedi botçular kaptı yine

• quote:

Orijinalden alıntı: nopedudenope

Bu fiyat vergi dahil mi?

evet 7 küsür herşey dahil

• 7500 lira 3080 suprim X imkansız gibi bir şey nasıl bu fiyattan girdi hata mi oldu anlamadım
  • Son gunlerin en iyi fiyati idi 3000 serisi icin. 4.5G acik olsa wifi yerine kesin almistik

• Sabah sabah kaçan karta bak valla çıldırıcam artık ya NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • Ben pc başında beklerken alamadım girdiği anda tıkladım bot açıkken bizim almamız çok zor

• Link atarmısın
  • Odeme ekranina bile gelmistim ya. Valla suan kendimi cok kotu hissediyorum.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Dün sabah aynısı rog 3090 la başıma geldi ödeyemedim ama bu bambaşkaydı bu 7500 liraya hem 3080 hem suprim x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpknkc -- 25 Şubat 2021; 6:19:5 >
  • 9 şubatta 3070 almıştım kargolandı ama çekilen para provizyonda gözüküyor amazon.it e ilk girdiğimde ödeme yapın diye yazı çıkıyor siparişler kısmına gidince holo amp de bir sıkıntı gözükmüyor normal yeşil gözüküyor. Benim bir şey yapmama gerek var mı bankayla alakalı yoksa otomatik olarak çekilecek mi ? Sanal karttı provizyonda 7400 tl gözüküyor sanal kartta para tutulmalı mı ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şaka gibi bu kartı ben aldım şuan kredi kartımdan totalde 8.116tl çektiler :) çok ilginçtir yeni uyandım pc yi açtım discord a bakarken önüme bildirim düştü ve tıkladım hepsi bu sonrasında ben bile inanamadım hakkınız helal edin 15 gündür kart bakıyordum inşallah olur bu sefer

• ibolojic İ kullanıcısına yanıt
    Hocam part alertibn discordunda gördüm 6 kişi falan almış ama. Stok 1 iptal olabilir
  • 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.