Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pahalı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Gehinnomm

Amazon Japonya'dan sipariş geçmiştim hala banlanmadım acaba ne zaman banlarım  

şipariş edeli kaç gün oldu. ben 8 gün önce 3080 sipariş verdim hala ban yok umutlanmaya başladım.

• desturde D kullanıcısına yanıt

Valla saat bazında 4 saat falan oldu ama direkt hesabı açtı gibi banlanlar olmuş sipariş geçtiği gibi banlananlar olmuş bende daha tık yok umarım da olmaz.

• Tayff kullanıcısına yanıt
    Ben de hala iptal olmadi sonucu yazarim. Tahminen 28 subata yakin zamanda iptal edip yeni stok açacaklar
    12 şubattan beri bekliyoruz, Ocaktan beri bekleyen de var. Eğer sipariş ROG 3070 veya 3080 ise :)

Teslim tarihiniz yoksa, stokta olmayan ürünü aldıysanız Japonyayı yok saymak iyidir.

https://www.amazon.co.jp/gp/product/B08LK5BG66/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu ürünü sipariş geçtim bir ara yine siparişe açıldı "Temporarily out of stock." yazısıyla sonra kapandı siparişe şimdi bugün baktığımda tekrar siparişe açılmıştı bende sipariş geçtim. Şimdi baktığımda yine siparişe kapanmış. Teslim tarihi yok zaten ürün elimize ulaşınca mail atacaz diye yazı yazıyor.

• Gehinnomm kullanıcısına yanıt

Bende verdim sizden sonra 2070 super bende de ban yok. Tarih de yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skynel

Hocam selam
    TL değer kaybettiği için aldığım 3060 oldu 5700TL'den 5900TL
    Sence TL değer kazanır mı bu arkadaş para çekene kadar 1 2 gün içerisinde.

Selamlar, yani öyle sorular soruyorsunuz ki, keşke cevapları bilsem...

• Ben ümitli değilim zaten geleceğine öyle dursun belki bir umut diye sipariş geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maerdir

12 şubattan beri bekliyoruz, Ocaktan beri bekleyen de var. Eğer sipariş ROG 3070 veya 3080 ise :)

Teslim tarihiniz yoksa, stokta olmayan ürünü aldıysanız Japonyayı yok saymak iyidir.

gelecek umuduyla sipariş vermedim gelirse mucize olur şansımı deneyeyim dedim. hep o jp dan halo 3070 alan arkadaşın gazına geldim.  

• benim zotackların para iadesi yapılmış arkadaşlar. yanında sipariş ettiğim termal padlerinde iadesi yapılmış.. Termaller yarın sabah kargo ile gelcekti o aşamada olmasına ramen iadeyi almışım. desteğe bağlanıp eşdeğer bir kart isteyin. vermiyorlar zaten 5 10 dk diretin sonra iadeyi hızlandırın o zaman deyin. ben bu şekilde yaptım PARA BENDE :)

• mimcayy35 M kullanıcısına yanıt

hangi tarihte aldınız zotacları 14 şubat mıydı ? en para kart mı kullandınız ?

• semih1175 kullanıcısına yanıt

19 şubat. 883 eurodan 2 adet almıştım. padlerin ücretide dahil geri ödenmiş. işbankası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimcayy35 -- 23 Şubat 2021; 23:42:4 >

• msb_bjk kullanıcısına yanıt

ne kadara geliyor vergi dahil fiyatı?

• dereby kullanıcısına yanıt
  • Juliassen kullanıcısına yanıt

akjsjlkasgkjaksglkajgskjagsakl ilk başta tekli satılıyor diyince inanamadım bi an, linke tıkladıktan sonra sistemle satmasına inanamıyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HappyMaker12 -- 23 Şubat 2021; 23:54:9 >
  • savcı963 kullanıcısına yanıt

Denersiniz hocam stok gordugunuzde, ben 2-3 kart icin bakmistim gondermiyordu. Urun urun degisiyordur belki.

• Hicks kullanıcısına yanıt
    3 mart 14 nisan idi dun odeme cekmis ayrica provizyonda da ucret bulunuyor gelen giden de yok hesaba
  • mimcayy35 M kullanıcısına yanıt
    Nasil yol izlediniz hocam bende kartin ucretini cekmis ustune de provizyonda da ucret gorunuyor suan kart eksiye dusmus durumda
  • 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.