Şimdi Ara

Nvidia 332.21 sürücüsü çıkmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar geforce 310m için performan artışı sağlar mı gpu performansı vs.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskis

Orda zaten secme sansim war ozel diyip sonra asada temiz kurulum yap diye secenek war o siliyordur heralde

Onu secince zaten ingilizce olarak yaziyor sadece config profile dosyasini silecegini belirtiyor. Yani yaptigin ayarlari siliyor sürücüyü defaulta aliyor. Yine eser miktarda kalinti ve ozellikle system 32 gibi karisik elle arayipta bulmanin zor oldugu sistem dosyalarida birakiyor boylece zamanla windowsta sismis hantal olmus oluyor.

Daha onceleri driver cakismasi yasamistim kaldirdikca bir onceki kurdugum driveri her startupta tekrar yukluyordu. Oyle uninstal diyerek de degil aygit yoneticisinden kaldiriyordum direk driverleri bulup kaldira kaldira 1.5 sene once kurdugum bir driveri kalintilardan yukledigini gorunce pes yuh be dedim. Neyse arada boyle bos gevezelik ediyorum umarim bir fikir vermistir.

Ekleme: Anlattigim olay hangi isletim sisteminde oldu tam hatirlamirum windows 7 olabilir belki windows 8 ve 8.1 de yada nvidia installer'inda iyilestirme yapilmis olabilir. Dosya kalintisi kalmayabilir kesin bilgi degildir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.