Şimdi Ara

Nvida kullanıp win10 kullanmak mı amd kullanıp win7 kullanmak mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim elimde Nvida Geforce 210 ve Atı Radeon HD 3650 var performans olarak AMD kat kat daha iyi nvida dan ama win10 a geçtiğimde nvida win7 ye göre daha çok performans veriyor ama AMD windows 7 ye göre windows 10 da daha az performans veriyor sizce hangisi? Nvida 210 kullanıp win10 kullanmak mı yoksa AMD kullanıp Win7 kullanmak mı ?

• windows 7 ile 10 arasında fazla performans farkı yok.gt210 çok yavaş kart windows 10 fayda sağlamayacaktır.

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GeForce-210-vs-ATI-HD-3650/m7740vsm7982
  • o zaman AMD kullaniyorum ? ve win7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı oyunlar sadece windows 10 isterim dx12 bu oyun diyorlar ama gt210'la dx12 olsa ne olmasa ne nasılsa öyle oyunu kaldırmayacak.windows 10'un oyun oynamada bir esprisi yok ama dersen ki oyun oynamam windows 10 olsun o zaman nvidia'yı tak derim.windows 7 olsun zaten eski kart biraz oyun bari oynatsın basit grafikli olanlardan.gt210 görüntü alma amaçlı bir kart oyun için yapmamışlar.
  • hd3650 çöpü bende de var yazın 80 dereceyi geçebiliyor
  • Görüyorum ve artırıyorum win 8 kullanıp sis ekran kartı kullanmak
  • Her türlü win7 3650 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superspecial -- 23 Şubat 2017; 22:44:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.