Şimdi Ara

nvdia ekran karti guncelleme hatasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GeForce Experience guncelleme yapiyorum fakat kabul etmiyor bilenleriniz var mi acaba hataa sebebini

nvdia ekran karti guncelleme hatasi nvdia ekran karti guncelleme hatasi

• Windows sürümünüzü güncellemeniz gerekiyor. 1809 sürümü şu andaki en son sürüm.

başlat-çalıştır'a winver yazıp enterlarsanız windows sürümünüzü öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Windows sürümünüzü güncellemeniz gerekiyor. 1809 sürümü şu andaki en son sürüm.

başlat-çalıştır'a winver yazıp enterlarsanız windows sürümünüzü öğrenebilirsiniz.
    ben ayarlardan guncellemeri surekli yapiyorum ama ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 36 -- 14 Mart 2019; 14:57:17 >

• Wuh süper cevap. 1809 ama windows sürüm hatası veriyor ha... Nvidia.com üzerinden sürücünüzü manuel indirip dener misiniz?
  • quote:

Wuh süper cevap. 1809 ama windows sürüm hatası veriyor ha... Nvidia.com üzerinden sürücünüzü manuel indirip dener misiniz?
    hocam onu yapasim gelmiyor cunku GeForce Experience hatasi veriyordu bende iki aya yakin GeForce Experience kullanadim DDU mod diye birsey ogredim onu yaparak kurabildim manuel yapicna bozulma ihtimali olabilir mi ?
  • Ekran kartınız nedir?
  • quote:

Ekran kartınız nedir?
    rtx 2080ti
  • O kart ile neden DDU ile driver kurmanız gerekiyor ki? Kartın BIOS'unda arıza olabilir mi? Normalde direk kurabilmeniz lazım o kartı...
  • quote:

O kart ile neden DDU ile driver kurmanız gerekiyor ki? Kartın BIOS'unda arıza olabilir mi? Normalde direk kurabilmeniz lazım o kartı...
    zaten kuruluydu hic sikinti yok GeForce Experience guncelledim sonra hata cikti ortaya turkce ve fransica arasinda gecis yaparken program bozuldu

sonra cozum yollari aradim bulamadim ondan sonra bugun ddu dedikleri seyle GeForce Experience i kaldirdim bastan kurdum suan calisiyor ama en son guncel surumu kurmuyor :S
  • Güncel bir sisteminiz var anladığım kadarıyla, anakartınızın BIOS'u son sürüm mü? Ekran kartınız için farklı BIOS çıkmış mı? Kontrol eder misiniz?
  • quote:

Güncel bir sisteminiz var anladığım kadarıyla, anakartınızın BIOS'u son sürüm mü? Ekran kartınız için farklı BIOS çıkmış mı? Kontrol eder misiniz?
    o nereden bakiyorlar hocam
  • quote:

Güncel bir sisteminiz var anladığım kadarıyla, anakartınızın BIOS'u son sürüm mü? Ekran kartınız için farklı BIOS çıkmış mı? Kontrol eder misiniz?
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:2:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    hocam daha dogrusu kalintilari temizleyip temiz kurulum yaptim yanlis yazmisim
  • 36 kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:2:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    tesekkur ederim cevap icin bir tek bios guncelleme yapmama gerek kaldi sanirim o eski surumde kalmis ama ben daha once bios guncellemedim
  • BIOS'unuzun tam sürümünü CPU-z programının mainboard sekmesinde görebilirsiniz.

Anakartınızın en son çıkan bios'u aşağıdaki gibi

Version
    7B22v26
    Release Date
    2019-02-21

Anakartınız şu değil mi?https://www.msi.com/Motherboard/support/B360-GAMING-PLUS

Bios linki:http://download.msi.com/bos_exe/mb/7B22v26.zip

Nasıl bios'u güncelleyeceğinizi ise MSI anlatmış.

• quote:

BIOS'unuzun tam sürümünü CPU-z programının mainboard sekmesinde görebilirsiniz.

Anakartınızın en son çıkan bios'u aşağıdaki gibi

Version
    7B22v26
    Release Date
    2019-02-21

Anakartınız şu değil mi?https://www.msi.com/Motherboard/support/B360-GAMING-PLUS

Bios linki:http://download.msi.com/bos_exe/mb/7B22v26.zip

Nasıl bios'u güncelleyeceğinizi ise MSI anlatmış.

bios guncellemesi nvdia nin guncellenmesini sagladi tesekkurler hocam size

• Rica ederim. Güle güle kullanın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.