Şimdi Ara

Nuuvemden 75 TL Ye GTA V PC Alanlar Klubü [ANINDA KEY] [ÖN YÜKLEME BAŞLADI] [İNİYOR] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
22
Favori
91.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Nuuvemden 75 TL Ye GTA V PC Alanlar Klubü [ANINDA KEY] [ÖN YÜKLEME BAŞLADI] [İNİYOR]
    Yaklaşık 7 saate iniyor. PC sabaha kadar açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snapback -- 7 Nisan 2015; 23:38:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

Hocam sisteme giriş yapıyoruz ve Breziyalya vpn ile bağlanıp oyunu satın alıyoruz.Satin aldıktan sonra direk indiriyormuyuz yoksa vpn zorunlumu?

Satın aldıktan sonra nuuvem ile tek bağlantımız oyun anahtarı olacak. VPN eklentisini kapatabilirsiniz (ne olur ne olmaz diyerek nuuvem şifrenizi değiştirmenizde fayda var).

Kod nuuvem hesabınıza tanımlandıktan sonra "http://socialclub.rockstargames.com/activate" linke giderek "Use Rockstar Code" diyeceksiniz ve sitenin verdiği kodu gireceksiniz.

Daha sonra oyunu bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için bir program indirmeniz gerekecek kodu girdikten sonra, bunu indirin, kurun ve gerekli adımları uygulayın, hepsi bu kadar.

Nuuvem üzerinden oyun anahtarınıza ulaşmak için ise sağ üst köşedeki kullanıcı adınıza tıklamanız ve meus games bölümünü açmanız gerekli daha sonra gelen ekranda GTA V üzerine tıklayarak kodunuza ulaşabilirsiniz.

-------------

Qwspow

Olabilir hocam, neden olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 7 Nisan 2015; 23:45:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• an itibari ile aldım bende umarım sorun çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KareemSaid

Beyler bana key gönderene 85 TL atıcam paypalına ben yapamadım paypal bakiyem olmasına rağmen kredi kartı istedi lanet olsun dedim pmden ulaşın güven sıkıntısı yapmıyacak arkadaşlar pm atsın yada kredi kartı eklemeden bakiyemden nasıl ödüyeceğim?

help
  • social clup da ki download client sayfasından yükleyici yi indiremeyen varmı acaba. yoğunluktan dolayı sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 8 Nisan 2015; 0:05:17 >
  • Hola eklentisiyle ülke seçimini Brezilya yapıp oyunu satın almak istedim fakat 89 dolar istiyor siz 75 tl'ye nasıl satın aldınız?
  • R$ yazıyorsa o dolar değil, breazilya reali. 89 R$ = 75-80TL fiyata karşılık geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

social clup da ki download client sayfasından yükleyici yi indiremeyen varmı acaba. yoğunluktan dolayı sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum sanırım

O client i de hola ile bölgeyi Amerika yaparak indirebilirsiniz. Ben o şekilde çektim rgsc den client i. Ancak her ihtimale karşı rgsc şifrenizi yenileyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirirken hola yı kapatıyım mi çok yavaşlattı hızı çünkü
  • Paypal bakiyesini yurt disi icerikl sitelerde gecmiyor kart tan cekmek ister paypal uzerinde paran olsa bile sen ancak guvenilir birisini bulup paypaldaki parani ona atacaksin oda senin icin alcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

indirirken hola yı kapatıyım mi çok yavaşlattı hızı çünkü

Tabi tabi client inmeye başladıysa kapatın ihtiyaç kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Paypal bakiyesini yurt disi icerikl sitelerde gecmiyor kart tan cekmek ister paypal uzerinde paran olsa bile sen ancak guvenilir birisini bulup paypaldaki parani ona atacaksin oda senin icin alcak

varmı oyle bir bağrı yanık yiğit, denize düşünce yılana sarılan, ölümle dans eden, mert, cesur, aslan yürekli, tek eliyle 100kilo kaldıran, vatanını seven, analar neler doğuruyor dedirtecek, adamın hammaddesi varsa pm atsın 85tl vericem paypaldan
  • gta san andreas hediyesi yok sanırım dimi . 5 tane oyun geldi bana küçük küçük sadece
  • quote:

gta san andreas hediyesi yok sanırım dimi . 5 tane oyun geldi bana küçük küçük sadece

31 Marttan sonra aldıysanız san andreas hediyesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 8 Nisan 2015; 0:19:51 >
  • The Shogun kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bu mesajınıza istinaden satın almayı gerçekleştirip aktivasyon kodunu Social Club oyun alanındaki ilgili kısma girdim ancak GTAV_Setup_Tool aracını indirme yapmıyor muhtemelen yoğunluk ile alakalı bir durum. Sizin elinizde GTAV_Setup_Tool aracı varsa paylaşabilmeniz mümkün mü?
  • hepsi iyi güzel de steam kütüphanesine eklenmemesi kötü olmuş. en para ile 90 liraya getirip almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkLAND

Çok teşekkürler bu mesajınıza istinaden satın almayı gerçekleştirip aktivasyon kodunu Social Club oyun alanındaki ilgili kısma girdim ancak GTAV_Setup_Tool aracını indirme yapmıyor muhtemelen yoğunluk ile alakalı bir durum. Sizin elinizde GTAV_Setup_Tool aracı varsa paylaşabilmeniz mümkün mü?

Atrix41 dosya.tc ye yüklemiş, onun yüklediği bu dosyayı indirebilirsiniz..

http://s3.dosya.tc/server/pg2v92/GV_STl.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 8 Nisan 2015; 0:46:07 >
  • Teşekkür ederim dosyayı indirip kurdum ve oyunu indirme işlemi başladı :)

Nuuvemden 75 TL Ye GTA V PC Alanlar Klubü [ANINDA KEY] [ÖN YÜKLEME BAŞLADI] [İNİYOR]
  • client i yükledim ancak
    the rockstar game services are unavalailable şeklinde hata alıyorum . Sizde de varmı bu şekilde bir hata ne zaman ulaşılabilir olur acaba
  • Daha önce de bu siteden alışveriş yaptım. Şimdi de gönül rahatlığıyla yapmış bulundum. Steam ve Aral'a 180 TL bayılanlar çok laf atıyorlardı Nuuvem'den alanlara ama GMG'den bile sağlam çıktı site.

Şu Recep Baltaş adlı donanım editörü kendi forumlarında bu siteyi bir kullanıcı sorduğunda "ne idüğü belirsiz bulgar sitesi" demişti. Cehalet de çok kötü bir şey yahu.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.