Şimdi Ara

NUSRET: 10 yıl önce ayda 400 dolarla çalışan insandım.Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
11.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok merak ediyorum tum mali mulku satip hayatinin sonuna kadar neden tatil yapmiyor hala.Mantiksiz degil mi harcanamayacak kadar para var neden dahasi yapiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Cunku Nusret bankerlerin ücretli elemanı. Maaşı 20bin TL olsun. Geriye kalan herşey, bankerlerin kontrolünde. Amerika'da rapper'la film mi cekecek, ona bankerler finansman ve onay veriyor da gidiyor, yani Nusret kasadan 100bin TL cekip bi Amerika ya gideyim demedi. Nusret bu elemanlığa devam ettiği sürece maaşını alır, parsayı da bankerler toplar. Banker sırtına binmeyeceği şeye yem vermez. O yüzden Nusret dur şuradan bir 100 Milyon dolar cekip serbest yaşayayım diyemez cunku öyle cekebileceği 20bin dolar dahi çıkmaz. Buradaki bazılarının gerçek zengin gerçek dolar milyarderi sandığı Nusret işte bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IG

Ben Nusret'e hayranım. İngilizce bilmiyordu, ilk okul mezunu diye biliyorum, köyünden çıktı dünya ünlüsü milyonler oldu.

En çok hoşuma giden de Türkiye'deki bazı ünlülerin Nusret'in başarısına kudurması.

Yok instagram videoları çok erotikmiş yok instagram videolarını çocuklar izliyorlarmuş
    Adam dünya fenomini oldu ve Türkiye'de daha önce hiç bir ünlünün ulaşamadığı seviyeye ulaştı.

Nusret'i eleştiren ünlüler bir uçak bileti alıp Miami'de tatil yapıyorlar diye kendilerini bir şey sanıyorlar
    Nusret ise Amerika'nın en ünlü rapçileriyle kanka olup onların mansiyonlarında keyif yapıyor... sonra bu ünlü rapçilerin müzik videosunda konuk yıldız oyuncu olarak yer alıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=HNW5_q08gkA
    Bence o klipte olmak için et ve tuz şovu için epey para dökmüştür sponsorluk adı altında.... sadece lobi faaliyetiyle klibe girmişse takdire şayan

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Cok merak ediyorum tum mali mulku satip hayatinin sonuna kadar neden tatil yapmiyor hala.Mantiksiz degil mi harcanamayacak kadar para var neden dahasi yapiliyor.
    senin mantığınla bill gates, steve jobs, j.bezos boşa çalışıyorlar hatta ülkemizde sakıp sabancı koç vs... hepsi mallarını satsaydı keyiflerine baksaydı

1. neden zaten tepedeysen senin malını mülkünü alacak daha aşağıdadır yani ucuza vermek zorunda kalırsın

2.neden marka değeri o markanın net karı değildir mesela beşiktaş futbol klübünün marka değeri 50-100 milyon dolardır ama 3-4 milyar lira borcu vardır Beşiktaşı alan birisi ondan hemen maddi bir kar elde edemez hatta hep cebinden para ödemek zorundadır

3.neden yıllık 3milyon euro yani 20 milyon kazanıp hayatında 100milyon liradan fazla geçen futbolcular bile yarınını düşünüp yatırım yapar .Hazır yemeye dağ dayanmaz

4. ise neden değil bütün parası olanlar dediğin gibi düşünse toplumlar ilerlemez ,gelişme durur hatta geriye bile gider...pc ,televizyon ,internet daha gelmemiş olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 11 Haziran 2019; 15:24:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

senin mantığınla bill gates, steve jobs, j.bezos boşa çalışıyorlar hatta ülkemizde sakıp sabancı koç vs... hepsi mallarını satsaydı keyiflerine baksaydı

1. neden zaten tepedeysen senin malını mülkünü alacak daha aşağıdadır yani ucuza vermek zorunda kalırsın

2.neden marka değeri o markanın net karı değildir mesela beşiktaş futbol klübünün marka değeri 50-100 milyon dolardır ama 3-4 milyar lira borcu vardır Beşiktaşı alan birisi ondan hemen maddi bir kar elde edemez hatta hep cebinden para ödemek zorundadır

3.neden yıllık 3milyon euro yani 20 milyon kazanıp hayatında 100milyon liradan fazla geçen futbolcular bile yarınını düşünüp yatırım yapar .Hazır yemeye dağ dayanmaz

4. ise neden değil bütün parası olanlar dediğin gibi düşünse toplumlar ilerlemez ,gelişme durur hatta geriye bile gider...pc ,televizyon ,internet daha gelmemiş olurdu

Alıntıları Göster
    İyi de hocam et pişiriyor adam sadece,bir üretim yok ki.Hadi et firması olsa toplumun geneline hitap eden bir marka olsa onada eyvallah ama restoran bu populerliği yakında biter 1.5milyardolara verilebiliyorsa elden çıkarıp yeni marka kurmak mantıklı değil mi?Bence 1.5milyarı kimse vermez.

• O yardim etmese bu yardim etmese, zirnik sevmem nusreti ama
    Basarisi ortada restorana da hicbisi olmayacak, insanlar her daim gidip luks yiyecek. Herkes karin tokluguna calismiyor ulkede😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

İyi de hocam et pişiriyor adam sadece,bir üretim yok ki.Hadi et firması olsa toplumun geneline hitap eden bir marka olsa onada eyvallah ama restoran bu populerliği yakında biter 1.5milyardolara verilebiliyorsa elden çıkarıp yeni marka kurmak mantıklı değil mi?Bence 1.5milyarı kimse vermez.

Alıntıları Göster
    al sana Türkiye'deki markaların değerihttps://www.sabah.com.tr/galeri/ekonomi/merakla-beklenen-liste-aciklandi-iste-turkiyenin-en-degerli-markalari

1.sırada THY 1.7 milyar dolar

Adam gönlündeki ve hayalindeki yeri söylüyor tabii ki

tabii THY satılsa 1.7 milyar dolara satılmaz 40-50 milyar dolar eder herhalde... marka değeri ile değeri biraz karışık bir konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 11 Haziran 2019; 16:39:30 >

• Adama hazıra dağ dayanmaz diyenler mi kalmadı, 1.5 milyara ne gerek vardı diyenler mi eksik kaldı! Ne züğürt çenesiymiş, adamı görseniz çekirgeler gibi üşüşürsünüz... Adam ne yapıyorsa hakediyor. Et fiyatlarını büyük üreticiler belirler, büyük üreticileri de büyük arz ediciler besler. Adamdaki para olmasa memleketteki et fiyatlarının belirsizleşeceğini göremeyen, hala fakir edebiyatı yapanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 11 Haziran 2019; 16:41:50 >
  • Konuyla direk alakalı değil benim diyeceğim. O meşhur hareketi bence çalıntı.😀. Dün gece yify de filmlere bakıyorum Jackie Chan in bir filmi vardı drunk master 1978 yapımı orada Chan kobra hareketi (turnada olabilir )yapıyor elinden birşeyler serpistiriyor. Bence Nusret oradan almış olabilir 😁😁😁.
    Not: Yazı mizah amaçlıdır vurmayın sakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Bu adam şenkaya lı. Memleketinin etini kullanıyor genellikle. Memleket derken 2000 üstü rakımlı yerdeki hayvanların etini bir kere yiyen gidip kasaptan et filan almaz. Nusretin showu ile birleşince olay başka yere evrildi.

Bilmeyenler için söyliyim erzurum cağ kebabını meşhur yapan yörenin hayvanı ve et pişiriliş şeklidir.

Ben birinin çıkıp et ile ilgili bir şeyler yapacağını biliyordum yöreden.

Sırada ise kars kazını meşhur edecek birisi lazım. İsmi Enkaz olsun
    Eti Trakya bölgesinden, ona özel üretim yapan besicilerden aldığını beyan etmişti kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Eti Trakya bölgesinden, ona özel üretim yapan besicilerden aldığını beyan etmişti kendisi.

Alıntıları Göster
    Trakya eti beş kuruş etmez. Kandırmış..

• Eti pişmemiş ki
  • Erzurumlu Kürt kardeşim, başarılı ve daima çalışkan.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.