Şimdi Ara

NUMARASINI VODAFONE KONTORLÜYE TAŞIYANLAR KAZANMAYA DEVAM EDİYOR!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bugun başvurdum vodofone e geçmek için..taşındıktıktan sonra 100 kontor mu yukluycem yoksa 150 imi bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim....
  • 100 kntr
  • super:
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolky1141
    super:

Önceki kampanya değişiklik sürecinde, ayin 6sina kadar açılmış olan hatları eski kampanyaya dahil ediyorlardı. Bu yeni kampanyada nasıl bilmiyorum. Taşıma başvurusunda bulunduğunuz bayi evrakları sisteme hemen girdi mi? Sonra girecekse eğer 150 kontor kampanyasına sarkabilir senin iş. Peşini araştırsan iyi olur. Sisteme girilip girilmediğini vodafone müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsin. Buralarda vakit kaybetme.
  • Aynen öle..3 gün önce kartallcell için başvuru yapmıştım ama daha dün girşi yapılmış. Bir garip bizim millet..Bizlerde ADSL başVurusu alıyoruz ama 2.güne bırakmıyoruz.

Bunun kurumlarlada alakası var. Müşteri eğer 30.09.2009 da imza attı ise bunu 2 gün sonraya bırakıp müşterinin kıst ücret fazla gelmesinden dolayı mesüliyeti alamazsın. İnceleme yapılabiliyor bunlara..

Ancak GSM firmalarında malesef böyle bir izleme yok sanırım.Başvuruyu yapıyorsun adam hiç girmemişte olabiliyor.
  • yani oda doğru bak aklıma gelmedi...
  • Benim turkcell hattım 9 yıllık..
    Çok eski olmasından dolayı bir sorun olmaz dimi?

[Sayfanın tüm mesajlarını okumaya vaktim yok kusura bakmayın.]
  • merhabalar , ben 31.10.2009 saat 17:30 civarında hattımı taşımak için başvurdum ve sim kartimi aldim, eski kampanyadan ( ayda 100kont yukleme ) yararlanabilirmiyim ?
  • ben 100 yükleme şartı olduğu dönemde kayıt oldum ama benim de 100 yüklemem lazım 150mi yükleyecem şimdi..olmadı bu..ayıp..
  • quote:

Orijinalden alıntı: :eScape:

Benim turkcell hattım 9 yıllık..

hayır neden sorun olsun ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orijinalden alıntı: :eScape:

Benim turkcell hattım 9 yıllık..

hayır neden sorun olsun ki.

gsm şirketlerinin yayınladığı yazılarda (üzerinize olmayan hatları üzerinize alabilirsiniz yazıları)
    "son kullanıcılar" diye bir ibare gördüm de .. onun için sordum
  • 250 dk bana yetmiyor 2 gün oldu alali 135 dakkasi kalmiş keske saniye bazinda yapsalar ama 100 kontorde kalcak eger 150 kontor yaparlarsa cidden 2. ayim bu 3. ayda direk kontorleri transferle satar hattimi tasirim öle sacma sey mi olur ögrenciyiz bizde para akmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 1 Kasım 2009; 22:10:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Aynen öle..3 gün önce kartallcell için başvuru yapmıştım ama daha dün girşi yapılmış. Bir garip bizim millet..Bizlerde ADSL başVurusu alıyoruz ama 2.güne bırakmıyoruz.

Bunun kurumlarlada alakası var. Müşteri eğer 30.09.2009 da imza attı ise bunu 2 gün sonraya bırakıp müşterinin kıst ücret fazla gelmesinden dolayı mesüliyeti alamazsın. İnceleme yapılabiliyor bunlara..

Ancak GSM firmalarında malesef böyle bir izleme yok sanırım.Başvuruyu yapıyorsun adam hiç girmemişte olabiliyor.

30.10.2009 da başvuru yaptığım vodafone bayisi saat 17:00 ye kadar gelirseniz siteme gireriz dedi umarım girmiştir.girmediyse ozaman yandık:D
  • E faturalıda durum nedir yahu
  • Bu ekonomik bunalımda bu zam furyası yetmedi mi artık? önce 50 sonra 100 şimdi de 150?
  • Reklam da hala 100 kontör diyor. Dün izledim. Geri adım mı attılar acaba
  • öyle yorumlar varki vodafone sanki paranızla hak ettiğiniz bişeyi elinizden alıyor ..
    bu beleşçilerin önüne geçiyor işte 6 aylık bişey için firma neden büyük zararlara uğrasın adamlar haklı..
  • ben taşıyalı 3.5 ay oldu;
    Her ay 50 kontör yüklemeyle 250 dk kazanıyorum

bundan sonra 150 mi şart ha? Ne güzel 50 kontör le kazanabiliyordum bedavaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ben taşıyalı 3.5 ay oldu;
    Her ay 50 kontör yüklemeyle 250 dk kazanıyorum

bundan sonra 150 mi şart ha? Ne güzel 50 kontör le kazanabiliyordum bedavaları.

nerden varıyorsunuz bu sonuca anlamak çok zor.

hayır siz 250 yükleyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bi operatör adım adım nası "kazıkçı" kimliğine bürünür örneklerini yaşıyoruz..

Önce bir kere 150 yükle bi daha yükleme
    Sonra her ay 50 yükle
    Sonra her ay 100 yükle
    Şimdide her ay 150 yükle..

Olmuyor vodafone..

Kaybeden sen olursun..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.