Şimdi Ara

Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz? (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
4
Favori
339.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkcell'den avea ya geçiş yaptıran var mı? ortalama kaç gün sürüyor geçiş işlemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Avea'dan pttcell geçiş yapmak istiyorum. Pttcell'den memnun kalmazsam avea'ya hemen geçiş yapabilir miyim süresi var mı?

• Simdi ben 1-1.5 aydır avea dayım turkcelle gecmek istiyorum gecsem birsey olurmu
  • yha ben turkcellden fodavone geçiş yaptırdım dedeme . Ama hhattım açılmadı 2 gun oldu ne zaman açılır acıl cevap alabilirmiyim ..
  • avea dan bimcell e geçmeyi düşünüyorum. numara taşıma konusunda hiç bilgim yok. numara taşıma sonrası eski gsm e ait kontörler silinmiyor değil mi
  • silinir malesef.
  • Turkcell den avea ya gecis icin basvurdum 4 gun oldu hala gecis mesaji gelmedi. gecis durumunu nereden kontrol edebilirim?

• arkadaşlar benimde bi sorum olucak hattım avea 3 4 aydır yaklaşık kontor yuklemiyorum, hattım aramalara kapatıldı geçiş yapsam vodafone veya turkcell geçiş onaylanırmı ?
  • Arkadaşlar hattım avea hakkariye düştü askerliğim türkcell çekiyormuş suan paketim var boşa gitmesin turkcelle geçsem gidiyormu paket ?
  • bir şey danışmak istiyorum aveada olan 3 hattımı türkçele taşıdım hatta 1 hatımın 1 sene sözleşmesi vardı sözleşmeyi bitirip cezasınıda ödeyerek türkçelle geçtim 22 agustos 2015de normal olarak kulanırken hatları internetimi durup dururken kapattılar gelen mesajdada kulanımlarınızdan dolayı ınternetiniz kapatılmıştır bilgi için 5327573532 numarayı arayın denilmekte nerdeyse 10 gündür bu numarayı arıyorum fakat sistem otomatik müşteri temsilcisine atıyor nerdeyse hepsiyle akraba oldum 1 yıllık sözleşme yaptım internetim kapalı bir nedende yok 3 defada mazeret belirtim arayan soranda yok nasıl böyle bir hata yaptım türkçele gectim diyerek hayıflanıyorum çözüm sıfır türkçelde nasıl bir yol izlemeliyim hakem heyetinemi başvursam sözleşmede belirtiği hizmetleri vermiyor nerdeyse 11 gün olacak bana fatura gönderecek öde biye ben daha interneti kullanamadım 3 hattımdada fikirlerinizi bakliyorum..
  • şu açık hat yasası tekrar çıkarmı sizce torba yasayla filan?
  • Yıllardir kullandigigim avea hatti baskasi uzerine kayitli cikti. Sim karti yenilemem gerekiyo ama izin vermiyo bayi. Hat sahibi lazim diyo. Lutfen yardimci olun .Ne yapilabilir. Tesekkürler.

• hat annemin üzerine ben avea faturasızdan faturalıyo ondan habersiz nasıl geçebilirim yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar bir büyüğüm Türkcell den avea ya geçmek istiyor yaşlı olduğundan telefon ile pek ilgilenmemiş -8 tl bakiyesi ve 14,67 tl iletişim vergisi borcu var. Avea ya hat taşıma başvurusu yapmış mevcut borç avea ya mı aktarılacak. Türkcell ilerleyen günlerde borç için işlem yapmasın bu borcu nasıl ödemeliyiz ?? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Murat|

Arkadaşlar bir büyüğüm Türkcell den avea ya geçmek istiyor yaşlı olduğundan telefon ile pek ilgilenmemiş -8 tl bakiyesi ve 14,67 tl iletişim vergisi borcu var. Avea ya hat taşıma başvurusu yapmış mevcut borç avea ya mı aktarılacak. Türkcell ilerleyen günlerde borç için işlem yapmasın bu borcu nasıl ödemeliyiz ?? Teşekkürler

Borç aktarılmaz. Tekrar Turkcell'e dönerse eğer bu borç hesabında görülür o kadar.
  • arkadaşlar kullanmadığım bir numaram vardı kapanmış.acaba numara taşıma yapsam taşınır mı? (hattı yeniden açma için 44 tl istiyorlar)
  • Arkadaşlar 15 gün önce Avea'dan Vodafone'a geçiş yaptım. Ama maalesef hiç memnun değilim. Sinyal kalitesi zayıf, konuşma sesleri sorunlu, bir de internet erişim hızı düşük olunca pişman oldum. 2 yıl taahhüt vermiştim. Cayma hakkım var mı?
  • Vodafone dan Turkcell'e geçiş yapmıştım vakti zamanın da... Geçiş yaptığım gün sonrası Vodafone dan aramasınlar mı Açsam mı açmasam mı diye 1-2 sn düşündüm açıkcası,neyse açtım artık. Sayın Ahmet bey şu kadar senedir Vodafone müşterisisiniz,doğum gününüz de kutluyor ve size hediye yollamak istiyoruz. Demesin mi
    Ulan bir utandım ki 3-4 sn bir duraksama oldu,iyi dedim nabalım yollayın diyerek kabul ettim
    Böyle bir konuyu görünce bu aklıma geldi,anasını satayım daha unutamadım ya lan...
    Bu arada hediye de güzel lezzetli bir çikolataydı :)

• Merhaba ben Vodafone dan turkcell e geçiş yaptım geçtiğimiz bu pazartesi ne zmn turkcell li olabilirim yardım istiyorum

• Merhaba ben Vodafone dan turkcell e geçiş yaptım geçtiğimiz bu pazartesi ne zmn turkcell li olabilirim yardım istiyorum

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.