Şimdi Ara

Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz? (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
4
Favori
339.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devir işlemi şimdi ucretsiz mi ? 5ay once almak istedim 60 tl para istediler. btk bedava yaziyor dedim aptalca sebepler soylediler.

kesin cevap bekliyorum. hat avea

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben suan vodafondayim baska operatore gecip hemen tekrar geri gelicem vodafona freezone yeni genc tarifesinden faydalanmak icin. daha once hic gecis yapmadim 2010 dan beri kullaniyorum bu hatti. en az ne kadar sure gecmeli ikinci gecis icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce Turkcell kullanıyordum. Vodafone Devreden Faturalı tarifiyeye geçtim ve 12 Ay taahüt verdim. 2 ay oldu fakat hattım Kocaeli'nin göbeğinde çekmiyor. Kendi evimden konuşamıyorum. Tekrar Turkcell'e geçmek istiyorum. 3 ay geçmeden hat taşıma olmuyormuş galiba. Normalde 49 TL olan tarife taahütle 39TL. 3 Ay sonra tekrar Turkcell'e taşırsam ne kadar ceza öderim?
  • VODAFONE 2 aydır benimle dalga geçiyor.

Net paketimin bittiğini bana bildirmiyor. Ben de net paketim varmış gibi internete girmeye devam ediyorum ve birden internetim kesiliyor kalan tl 0 diyor ve
    dalga geçer gibi 2 mesaj gönderip net paketiniz bitmiştir - hattınızda tl bitmiştir DİYOR.

Hattımı tam 1 sene önce VODAFONE olarak aldım. Sonra AVEAya geçtim.
    2 ay önce de VODAFONE'a dönüş yaptım. Ancak VODAFONE'un yaptığı SAHTEKÂRLIKtan dolayı AVEA'ya geçmeyi düşünüyorum.
    1 Ay daha beklemem şart mı yoksa şuan bile geçiş yapabilir miyim ?

• Kimseden cevap yok bari ben yazayım belki birinin işine yarar.

Dün aveaya gittim durumu anlattım ve bu durumda süre 1 ay geçmesi yeterliymiş. Yeni simi aldım ve 3-4 güne açılacak.
  • Merhabalar. bir gün bile geçse geçiş yapabilirsiniz. sadece yeni hat yani sıfır hiç kullanılmamış bir hat aldığınızda 3 ay süre ile taşıma yapamazsınız.
  • Vodafone faturasiz hattimi turkcell e tasimak istiyorum ama 30tl kadar bakiye mevcut buda aktarilirmi silinir mi?

• demiryulek kullanıcısına yanıt
    silinir malesef.
  • 25 gün önce Vodafone'dan Turkcell'e geçiş yaptım. Ama memnun değilim Eski operatörüme en kısa sürede ne zaman geri dönüş yapabilirim ?
  • Numara değişikliği yaptığım Turkcell hattımı Avea ya taşıyabilir miyim?
    Yoksa numara değişikliği yapınca yeni hat gibi işlem görüp 3 ay beklemek mi gerekiyor.
  • yeni hat gibi değil hemen taşıyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_cakmak

yeni hat gibi değil hemen taşıyabilirsiniz.

Teşekkürler

• 4 ay önce numaramı taşıdım pişman oldum şimdi yine eski operatörüme dönebilir miyim ?
  • 9 ay önce yeni faturali hat aldim şimdi numaramı tasisam kalan 3 ayin yeni tesis acilis vergisi son faturaya mi yansır?

• Arkadaşlar faturasız hattım var vodafone dan aveayaya geçtim. Numara taşıyarak ilk ay beleş mb falan kampanya var mı?
    Daha çok yeni hat alanlara yapılıyor kampanya...
  • hattımı taşımak için başvurdum yalnız bir problem var:

verdikleri sim kartı kaybettim ancak 6 gün geçmiş olmasına rağmen henüz taşınmadı. bu durumda gitsem bana yenisini verirler mi yoksa kayıp hat işlemi mi yapılır? diğerini iptal edip yenisini çıkartmak falan?
    şimdiki hattım hala aktif bu arada.

turkcell --> avea.
  • mrb arkadaşlar size bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.benim faturalı hat vodafone ve hesap kesim tarihi ayın 31 i ve tahattüt bitiş tarihi de bu ayın 31 i.farklı oparatöre geçmek istiyorum.fatura çıkmaması için ne zaman geçiş yapmalıyım?veya şu öneriyi sundular bana zaten sana fatura çıkacak diğer ayın 15 ine kadar kullan sonra geçiş yap dediler bu ne kadar doğrudur?teşekkürler..
  • Numarayı vodafona taşıyalım dedik,6 gün doldu doldu ama tık yok, bayiye gittim evrakları gönderdiklerini söylediler. Herhangi bi yanlışlık olabilecdğini sanmıyorum, şimdi benim yapmam gerekenler nelerdir?

Ulan arkadaş, söz konusu reklam olunca müşteri çekmek olunca neler yapıyorlar ama aynı ilgi alaka mağdur olduğunda yok.7 gün oldu hat hala geçmedi.Daha önce aveaya geçemedim 2 haftadır sıkıntı çekiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 12 Eylül 2014; 1:52:41 >
  • Arkadaşlar ben vodafone dan avea ya geçmek istiyorum ancak şuan 1000 dakikam var aveya geçsem bunlar gider mi ?

• Arkadaşlar 20 hesap kesimi olan faturalı tcell kullanıyorum. Bu akşam vf'a geçiş başvurusu yaptım. Elamana bugün mutlaka sisteme giriş yapın aksi halde yetismez ise yeni fatura gelir dedim. Elamanda 2 ay sonra yapmıyoruz yaparız diye makara yaptı aklınca.

-Sisteme girip girmedigini nasil ve nereden sorgulayabilirim?

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.