Şimdi Ara

Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
4
Favori
339.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vadafone 6x250 Ser dakkika devam ediyor mu beyler tasimada?
  • Merhaba arkadaşlar babam ve ben turkcell hatlarımızı avea'ya taşımak istiyoruz. yalnız şöyle bir şey var: 2 hat da babamın üstüne, ben numarayı taşıdıktan sonra hattın kendi üzerime olmasını istiyorum bu nasıl olacak(ek ücret alırlar mı?)? bir de hem babamın hem de benim hatlarımın mobil öğrenci olmasını istiyorum kendi öğrenci kimliğimle onunkini de mobil öğrenci yapabilir miyim? :)
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -maNga-

Merhaba arkadaşlar babam ve ben turkcell hatlarımızı avea'ya taşımak istiyoruz. yalnız şöyle bir şey var: 2 hat da babamın üstüne, ben numarayı taşıdıktan sonra hattın kendi üzerime olmasını istiyorum bu nasıl olacak(ek ücret alırlar mı?)? bir de hem babamın hem de benim hatlarımın mobil öğrenci olmasını istiyorum kendi öğrenci kimliğimle onunkini de mobil öğrenci yapabilir miyim? :)
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hat turkcellde iken devir alman gerekiyor.

hatlar aveaya taşınırken mobil öğrenci olsun de. sorun çıkarmazlar. ikiside öğrenci olur.
  • ben avea hattımı vodafone'a yada turkcell'e taşıyacağım vodafone kampanyası daha cazip duruyor ama benim istediğim dakika kampanyalarından çok internet kampanyası olması
    vodafone kampanyası 31 agustosta bitiyor
    sizce kampanya aynen devam edermi yoksa daha cazip bir seçenek ortaya çıkarmı
    belki aramızda kulağı delik kişiler vardır
  • Arkadaşlar turkcell den avea ya geçtim.
    aveadan turkcell e yada vodafone a geçmek için ne kadar beklemek lazım ?
    bir süresi var mı ?
  • Her ne kadar bazı bayiler 3 aylık bir süresi olduğunu söylese de böyle bir şey yok. Ben Vodafone'dan Avea'ya geçmiştim. 2 ay sonra tekrar Vodafone'a döndüm. Bir bayi yetkilisi, en az 3 ay geçmesi lazım dedi. Ben de gidip bir başka Vodafone Shop'ta işlemi gerçekleştirdim ve sorunsuz bir şekilde geçiş gerçekleşti.
  • hatlarımızı turkcell'den avea'ya taşımak için müracaat ettik. Birkaç gün içinde mesaj gelir dediler. ama babama ve bana farklı mesajlar geldi. Benimkinde numara taşıma işleminiz şu tarihte tamamlanacaktır diyor. Babamınkinde ise numara taşıma işleminiz başarısız olmuştur diyor. Hatların ikisi de babamın üstüne, nasıl böyle bir şey oldu anlamadım.
    Şimdi ne yapmam gerekir. yardım lütfen :(
  • Vodafone kontörlü hattı avea kontörlüye taşımıştım. Şimdi bu hattı turkcell faturalıya taşırsam, faturama hangi vergiler gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Her ay, aylık 1 TL telsiz kullanım ücreti.

bilgi için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -maNga-

hatlarımızı turkcell'den avea'ya taşımak için müracaat ettik. Birkaç gün içinde mesaj gelir dediler. ama babama ve bana farklı mesajlar geldi. Benimkinde numara taşıma işleminiz şu tarihte tamamlanacaktır diyor. Babamınkinde ise numara taşıma işleminiz başarısız olmuştur diyor. Hatların ikisi de babamın üstüne, nasıl böyle bir şey oldu anlamadım.
    Şimdi ne yapmam gerekir. yardım lütfen :(

taşımanın onaylanamamsının nedeni ni önce tam öğrenmek gerekir.
    Genelde TC kimlik No hatası nedeni ile onaylanmıyor hatlar.
    Hat eski bir hat ise ve Alındığında TC kimlik nuamrası Kimlik üzerinde Kayıtlı değil ise;
    Bu eksiklik nedeni ile Operatörün Red etme yetkisi vardır .
    Kesin Bilgi için Avea yada Tcell Müşteri hizmetleriyle görüşmeni öneririm

• Hattımı taşımak için aveaya gittim.1 hafta oldu ne mesaj atıldı ne de bir işlem yapıldı.Turkcell hattım arama yapmaya kapalı ancak gelen aramaları alabiliyordu.Yarı aktifti.Bununla ilgili bir sıkıntı olabilir mi?
  • ben 1 hafta önce annemin üstüne olan avea hattı kendi üstüme aldım vodafona taşımak istiyorum 3 ay beklememmi gerekiyo yoksa alabilirmiyim ??
  • 6 ekımde vodafona basvurdum deısım ıcın bugun oldu gelmedı bısey ne kadar surer daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

6 ekımde vodafona basvurdum deısım ıcın bugun oldu gelmedı bısey ne kadar surer daha

maksimum 6 gün
  • Karar verene kadar forumu bayağı bi rahatsız ettim ama sonunda bugün 2 hattıda kampuscell(Turkcell)den KartalCELL(Avea)ya taşıdım...

Taşıma işlemi için evrakları imzaladık fotokopiyi verdik. Bide ekstra olarak süperşifreyi vermemiz istendi? daha önce bunu duymamıştım. Sebebi nedir?
  • Ne amaçla almış olabilir?

Yeniden şifre istesem turkcell den oraya verdiğim iptal olucak. Yapsammı?
  • Belki diğer arkadaşlardan bilen vardır.

WEBŞİFREMİ neden aldılar ve giriş yaptılar online işlemlere acaba?

Varmı bilgisi olan?
  • AVEA'ya mail attım bakalım ne cevap vericekler...

Gerçekten merak ettim ya. Online işlemlerde yapılabilecek pek bişey yok aslında. Şifre ile ne yapabilirler diye baktım ama hiçbi önemli bilgi yokki?
  • Taşıma işlemim gerçekleşti ve cuma gününden bugüne avea kullanıyorum gayette memnunum. 6.günde taşıma gerçekleşti. Gece 3 civarıydı yeni hat açılma saati.

Oh be diyorum :D
  • Dün akşam vodafone geçtim cuma günü açılır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.