Şimdi Ara

Numara Taşıma kaç gün sürer ? >> vodafone (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
138.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -Taşıma ile ilgili bildirim mesajı eski hattınıza gelir. SMS'te belirtilen tarihte yeni sim kartınızı telefonunuza takarsınız.

-Mesajda bildirilen taşıma tarihi ve saatine kadar hattınız kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 5 Şubat 2014; 9:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flodd

-Taşıma ile ilgili bildirim mesajı eski hattınıza gelir. SMS'te belirtilen tarihte yeni sim kartınızı telefonunuza takarsınız.

Hocam konu hortlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flodd

-Taşıma ile ilgili bildirim mesajı eski hattınıza gelir. SMS'te belirtilen tarihte yeni sim kartınızı telefonunuza takarsınız.

teşekkürler
  • Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Hortlamış ama benim gibi hat taşımayı düşünenlere faydalı bir bilgi olmuş.
    Bu bilgileri paylaşan arkadaşa teşekkürlerimi sunar iyi geceler dileyerek konudan çıkarım
  • Arkadaşlar ben şuan Turkcell kullanıyorum. Avea ya geçmek istiyorum ama hat başkasının üzerine kayıtlı acil geçmem lazım bunu nasıl halledebilirim?

Ayrıca avea ya sırf internet paketi avantajları için geçiyorum sizce doğru mu?
  • Benim numara tasima 4 gun sürmüştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasal süresi 4-6 Gündür. Operatörler arası anlaşmaya göre değişir ay sonlarında taşıma işlemleri 3 günde bile olabilir :)
  • 09/02/2014 de başvuru yaptım turkcellden vodafone taşıma için başvuru yaptım, buün mesaj geldi 16/02/2014 de başlayacak diye,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahago

Arkadaşlar ben şuan Turkcell kullanıyorum. Avea ya geçmek istiyorum ama hat başkasının üzerine kayıtlı acil geçmem lazım bunu nasıl halledebilirim?

Ayrıca avea ya sırf internet paketi avantajları için geçiyorum sizce doğru mu?

hat sahibinin kimlik kartı gerekiyor ben de bugün internet için vodafona geçtim
  • Hangi interneti alicaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

Hangi interneti alicaksiniz

saatlikmi haftalıkmı ne internetler vardı pekte bakmadım paketlere
  • Pek iyi internet paketleri yok
    Ben yeni gecmis olsam freezone 2 gb net paketini alirdim ama 5 yillim vodafone luyum

Mecbur 1 gb lik alicam

• Hafta sonu dahil mi taşıma işleminde? Cuma günü başvurdum da hala ses yok. Telefon alacam hatla beraber öle bekliyorum Turkcell'den Vodafone'a

Kusura bakmayın hortlatıyorum ama yeni konu açmaktan daha mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 20'sinde Turkcell fatura kesim tarihim ve taahhütüm bitiyor vodafone'a taşıyacağım. Ayın kaçında başvurmam gerekir? Eğer 19'unda taşınırsa Turkcell taahhüt bozmadan ceza yazabilir. 6 gün üst sınırsa ayın 14'ünde başvurursam en kötü 20'sinde taşınmış olur ama erken taşınırsa da sıkıntı olacak.

Acaba önce Turkcell'e gidip ayın 19'unda faturasıza mı geçsem, sonra da vodafone'a geçiş yaparım.

Ekleme: Cayma bedelini öğrenmek için Turkcell'i aradım, imanım gevredi 1 senedir 50 lira ödemekten dedim 30 liraya kaçmaz ikili yapalım cayma bedeli yansıtmadan onu iptal edelim dedi, ben de açıkçası kaliteden vazgeçemedim. 10 ay 50 liradan sömürdün 12 ay da 30'dan sömür beni Turkcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 10 Nisan 2014; 23:15:11 >

• Turkcell faturalıya 28 saatte taşınmıştı.Gördüğüm en hızlısı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim 2 günde onaylanmıştı şans işi bence
  • Hattımı Turkcell den Avea ya taşıdım.Turkcell hattım kırıldığı için herhangi bir mesaj almadım ama turkcell hattıma ait numarama arandığı zaman ulaşılamıyor.

29 Nisan 2010 günü geçiş işlemini yaptırmıştım 9 gün oldu hala tık yok.
  • hocam 4 yıl olmuş taşınmıştır numara yeni sim kartını takın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

hocam 4 yıl olmuş taşınmıştır numara yeni sim kartını takın.

• Benimkkisi tam 6 günde acilmisti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.