Şimdi Ara

Numara Taşıma kaç gün sürer ? >> vodafone (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
138.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazartesi 2 haziranda başvurdum turkcellden vodafone geçeceğim henüz mesaj falan gelmedi
  • 6 gün sürrer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dun taktim numara hala tasinmamis,
    bir dort yil daha bekleyeyim en iyisi ben :))

saka bir yana umarim paylasim faydali olmustur herkese...
  • Vallaha en hızlısı Türkcell sanırım. Maksimum 3 günde geçiyor. Adamlar çalışıyor :))
  • Cuma Günü başvurdum turkcell den vodafone 4 gün oldu hafta sonu çalışıyorlarmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren3

Cuma Günü başvurdum turkcell den vodafone 4 gün oldu hafta sonu çalışıyorlarmı acaba

Benim 5 gün olmuştu,turkcell den vodafona geçiş için başvurmuştum,bilgi mesaji gecmeyince vodafone mus. Hiz. aradim herhangi basvuru yok dedi,bende avea için bu kez basvurdun,sonra yolda giderken vodafonedan islem yaptigim bayiye gittim sordum niye olmadi diye de numarami yalnis yazmislar kalaslar,neyse duzelttiler tekrar basvurdum,yani iki farkli operatore aynı esnada basvurmus oldum tekrar.
    İki gun gecti suan,aveayi aradim tasima talebiniz durduruldu dedi,vodafonunu aradim bu gece 00:00 itibari ile gecisiniz saglanacak dedi. Arapsaçı gibi oldu.
    Anlamadigim nokta iki farkli operatore tasima icin ayni esnada basvurursak biri iptal mi oluyor,veya birine gectikten sonra mi digerine gecis oluyor, cunku aveaya gecmekten vazgectim,nasil iptal olacak,vodafone geçtikten sonra aveya geçiş işlemleri baslamasindan çekiniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell den vodafone nasıl cevrilir arkadaşım az önce lider iletişime tel ettim 2 güne kadar geçer dediler.
  • evren3 E kullanıcısına yanıt
    Dostum bayiye gittin herhalde,numara taşıma formunu imzaladin ve bekliyorsun,en az 2 en fazla 6 gun dediler,vodafone musteri hizmetlerini ara bi,numaran hakkinda bilgi verirler ben deminden arayip ogrendim bu gece 00:00 itibari ile gececek dediler. Gecmezse bizi arayin dediler.

• Ben perşembe günü iki hattımı taşıdım.turkcellden taşınan pazartesi sabah kullanmaya başladım aveaden taşıdığım daha açılmadı. Bu arada iki hattımada şu saatte taşınacaktır mesajı gelmedi. Mh aradım operatörünğz tarafından onaylanmış iki gün iççinde taşınacaktır diyor. Demek ki taşındığınız operarörde önemli imiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell faturalıdan, avea faturasıza taşıdım kaç gün sürer. ayrıca ben avea merkezine gittim saat geç olmuştu adam belgeleri imzalattı hattımı verdi dükanı kapadı,bugünde elektrikler yoktu sisteme girememiştir. uzar mı taşıma işlemim.

• Kardesim en az 2 en çok 6 gün sürüyor ortalama 3 gün ben 2 günde gibi gectim

• Benim 5 gün sürmüştü. Yaptığın yerin çalışma şekline bağlı. Usengeclerse uzayabilir

• En son 1,5 sene önce mesaj atılmış,siz adama cevap yazmışsınız
    Konuyu hortlattığınız için

• Bimcell bile daha hızlı yemin ederim bu turktelekomdan.
    Bimcell 3 gün Vodafone 3
    Turktelekom 4. Gün gelen mesaj musaj yok hala

• whoomps W kullanıcısına yanıt
    Ana bayiden yaparsaniz telekom 3 4 gunde aciliyor genelde

• Bende faturasız Türktelekomdan faturalı Turkcell taşıma talebi verdim çarşamba akşamı 21.02 de en geç 4 güne taşınır dedi. Bakalım görücez turkcell'in hızını.

• 2 il2 6 gün arasında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up!
    pttcell den vadofone +
    ardından turk telekom (prime)
    bakalım kaç gün sürecek... 1 haftadan fazla sürer sanırım:)
  • Vaybe

• davidoff11tr kullanıcısına yanıt
    Hocam max bir sorun olmaz ise 2 ile 6 gün içinde hattın taşıma işlemi gerçekleşir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.