Şimdi Ara

NUMARA TAŞIMA HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • propesyonel (4 mesaj) selocan5 (2 mesaj) 0537 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2034 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    merhabalar, normalde hat babamın üzerine, 14-15 yıldır ben kullanıyorum. babamın kimliği ile numara taşımak istedim. fakat "numara taşıma talebiniz tc kimlik no uyuşmazlığından operatorunuzce reddedilmiştir" diye mesaj geldi. e-devlete girdiğimde hat benim üzerime gözüküyor. kendi kimliğimle mi başvurmalıyım. hat benim üzerime mi geçmiş otomatikman ben bişey anlamadım bu işten. online işlemlerden de tc kimlik numarasını babamınki yapıyorum olmuyor. yine benimki kayıtlı kalıyor orada. bilen aydınlatabilir mi . teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi propesyonel -- 29 Nisan 2014; 10:54:20 >

|
    |
  • Yarbay
    10024 Mesaj
    Sanırım form dolduruluyor ya işte o forma yazılan TC kimlik numarasını oradaki eleman yanlış yazmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 28 Nisan 2014; 12:21:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2034 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sorun o değil. turkcell'de kayıtlı bilgilerimde tutarsızlık var. hat sahibi ismi babamın ismi ancak tc kimlik bilgisi benim tck no'm. sanırım kimlik bilgilerini güncellemek gerekecek iletişim merkezine gidip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi propesyonel -- 28 Nisan 2014; 12:28:51 >
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    TC kimlik no sizinse taşımanın reddedilmemesi lazım, TCKN tutarsa isime ve diğer bilgilere bakılmıyor.
  • Yarbay
    2034 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bu söylediğinizi yaparsam turkcell numarasının taşınmasına red cevabı vermeyecek mi yeniden? emin misiniz hocam.

|
    |
    selocan5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    söylediğimden eminim, hala red veriyorsa ya durum sizin dediğiniz gibi değil ya da turkcell düzenlemeyi ihlal ediyor demektir.

http://www.btk.gov.tr/mevzuat/tebligler/dosyalar/nt.pdf

Madde 5-2-a-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selocan5 -- 30 Nisan 2014; 8:51:14 >
    |
    |
  • Yarbay
    2034 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    deneyelim bakalım hocam inşallah olur . olması gerekiyor gerçekten bilmiyordum bunu . teşekkür ederim sonucunu yazarım

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,182
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.