Şimdi Ara

Nüfus cüzdanına fotoğraf yapıştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 15 yaşımı geçtim kimliğe fotoğraf yapıştırmadım bunun bir cezası varmı

• Cia peşinde dikkatli ol
  • Uçağa binemezsin resmi işlemlerin yapılmaz nüfus müdürlüğüne gidip kimliğini yeni çekilmiş biometrik fotoğraf ile beraber yenilemen lazım çipli kimlik verecekler yapıştırma işi bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Posta güvercini P kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda falan gitsem neden daha önce gelmedin diye ceza kesmezler dimi bir yerde okumuştum ceza kesiyorlar diyordu
  • Artık istesende kimliğine fotoğraf yapıştramazsın, ailenle birlikte yeni kimliklerden çıkartmaya gideceksiniz yani o elindeki kimlik eski olanlardan.

Zaten fotoğrafı kendi kafana göre yapıştırmıyordun kimlikler değişmeden önce.

• 2 aya kadar imamdan onaylı ikametgah ve 6 tane düğün fotoğrafçısından bayramlıkla vesikalık çektirmezsen, bi daha yapıştıramıyorsun dostum üzgünüm bi arkadaşın hala resmi yok
  • Elimdeki kimlik yeni kimlik ilk çıktığında biz almıştık
  • mtalhaball M kullanıcısına yanıt

Ceza kesseler bir çözümün var mı ? Saat 13:00-16:00 arasına randevu alıp en yakın nüfus ve vatandaşlık işleri müdürlüğüne gidip işlemini yaptır çocuk olduğun için ceza keseceklerini sanmıyorum velinle gidersen iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtalhaball M kullanıcısına yanıt

O zaman yaşın kurtarmıyordu, kimlik yenilerken.

Bu arada yeni kimliğe de fotoğraf yapıştıramazsın ki, yeni kimliğe fotoğraf yapıştırılmıyor. Direk kartın üzerine baskılı oluyor fotoğrafın. Senin kimlik yeniletmen lazım.

Takip et dostum bunları.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.