Şimdi Ara

Nüfus Cüzdanı Fotoğrafı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nufus cuzdani fotografim gecen seneden kalma , bu sene mezunum saclarimda orda biraz uzundu sizce sorun olur mu ? Sorun yasayan var mi bunla ilgili hic ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun degil de ben de emin olamadim. Bugun gittim vesikalik cektirdim sonra nufus mudurlugune. Fazla zahmetli bir olay degil. Aklinda o olacagina git degistir hemen rahatla. Vesikalik 10 tl, degistirme 7,5 tl. Rahatlama paha bicilemez gicik adam gelir hicbir sey de yapamazsin yazik olmasin bir yilina

• Benimki gecen sene sinavdan 15 gun once cekindim eger fotoğraf sana benziyoesa gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: legolsm

Sorun degil de ben de emin olamadim. Bugun gittim vesikalik cektirdim sonra nufus mudurlugune. Fazla zahmetli bir olay degil. Aklinda o olacagina git degistir hemen rahatla. Vesikalik 10 tl, degistirme 7,5 tl. Rahatlama paha bicilemez gicik adam gelir hicbir sey de yapamazsin yazik olmasin bir yilina

Dogru diyosun ya yarim saatlik usengeclik icin icimde kalmasin Ne goturuyoruz nufus mudurlugune 3 vesikalik mi sadece ?

• Aynen kardesim 2 vesikalik aldi benden. Bu kadar

• beyler nufus mudürlügü cumartesi calısıyormu bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

beyler nufus mudürlügü cumartesi calısıyormu bilginiz varmı

Devlet dairsi oldugu icin calismaz bence

• Peki 18 yas alti olunca anne veya babaylami gitmek gerek

• Hayır ama 18 uzerindeysen imzayı senin atman gerek.bu arada cumartesi falan demişsiniz hocam yapmayin ısı halledin hemen.amacim sizi paniklettirmek değil ama dün Beylikdüzü'nde ben 13:13 te numaratorden numara aldım, daire kapanmadan 4:10 da anca işleme aldılar beni.sira falan olabilir hemen sabahtan halledin yarın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ribs

Hayır ama 18 uzerindeysen imzayı senin atman gerek.bu arada cumartesi falan demişsiniz hocam yapmayin ısı halledin hemen.amacim sizi paniklettirmek değil ama dün Beylikdüzü'nde ben 13:13 te numaratorden numara aldım, daire kapanmadan 4:10 da anca işleme aldılar beni.sira falan olabilir hemen sabahtan halledin yarın

Saolun hocam oneriniz icin haledicem su günler de kendim gitmem yeterli diosnz yani doğrusu anladm

• Evet yeterlidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.