Şimdi Ara

Ntv'de Telekom Pazarlama Müd. Konu indirimler (programın tam metni eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 nisanda açıklanacak olan fiyatların rekabetçi olacağı söyleniyor fakat son 3 indirimdede sınırsız 256k bağlantıları aynı fiyatla kaldı (49ytl) son indirimde 1.5 ytl indirim yapıldı siz buna telekom pazarlama müdürü olarak indirim olduğuna inanıyormusunuz?? bunun haricinde yerel ağın paylaşıma açılması (celal bey sadece soruyu sorarsanız yerel ağın paylaşıma açılmasının ne olduğunu konuğunuz biliyordur) ne zaman etkinleşecek ancak o şekilde sizinde fiyatlarınızın makul seviylere gelceğini düşünüyorum rakiplerinizle rekabet etmeniz gerekeceğinden birde son olarak Dr. Paul Doany tüm adsl altyapısının ADSL2+ (20mbit hız demek adsl2+)seviyesinde olduğunu belirtti bu teknolojinin mümkün kıldığı hızlara ulaşmak için fiber optik kabloların döşenmesi gerekiyor telekom bu sene nerelerde ne kadar kablo döşeyecek ancak bunları yaparsanız sayın Doany'nin dediği "2007 ADSL yılı olacak" mümkün olacaktır yapılmadığı takdirde ne yazikki sizin ADSL yılınız olacak 20007, iyi günler iyi çalışmalar Celal bey kolay gelsin.....

• Sorular harika, özellikle 1 ve 4 bende girdim sordum aynılarını.
    yüklenelim. arkadaşlar.
  • Ben de soru yolladım.

256 limitsiz ev kullanıcıları üvey evlat mı? Niye ciklet parası kadar indirim yapılıyor bize?

1 ve 2 megabit hızlara çok fazla indirim yapacağınıza 512 limitsizi 49 YTL yapsaydınız daha adil ve orantılı bir indirim olmaz mıydı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gun1536

soru 1. 256kb sinirsiz internet fiyati son indirimden sonra 48 ytl ye satilirken nasil oluyorda 8 kat hizli olan internet 128 ytl ye satiliyyor 256kb abonesi neden 48ytlx8=384 ytl fiyat uzerinden degerlendiriliyor? Bu nasil bir pazarlama taktigidir?

soru 2. Halen %45 T.C. mali olan telekomun calisanlari hangi hakla 2048 hizindaki sinirsiz interneti 29 ytl ucretle kullanirken egitim sart diye her platformda konusulurken ogretmenler neden boyle bir kampanyadan yararlandirilmiyor?

soru 3. Telekomun ozellestirilme surecinden sonra cesitli basin organlarinda tahahut ettiginiz odeme planini gerceklestiremediginiz ve borclarinizi odeyemediginiz yaziyor bu dogrumudur dogru ise ne kadar borcunuz var ve ne kadar zamandir odeme yapmiyorsunuz bir baska degisle odemeniz gereken rakam ve tarih nedir. Ne kadar sure asimi yaptiniz. Bunun icin ne kadar gecikme faizi odeyeceksiniz. Birde bu gune kadar net ne kadar para odediniz.

soru 4. Uygulamakta oldugunuz tarifelerle halki ortak kullanima tesvik ettiginizin farkindamisiniz? ornek 128 ytl olan bir 2048 baglantiyi 4 komsu ortak kullanirsa 32 ytl karsiliginda 512 sinirsiz kullanabilmektedir. not: Simdi bunun tespit edilebilecegini ve kanuni yaptirimlari oldugunu falan soylemeyin bunu tespit etmeniz aids in ilacini buldum demek gibi birsey olur

bende bu sorulari sordum

Güzel sormuşsunda kısa ve öz olanları yayınlıyorlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: mutimuti

dünyanın neresinde 256 sınırsız bağlantı var ve bu fiyatlardadır dedim. hadi bakalım.

ben söylim mozambik te var
  • adsli kimseyle paylaşmayın ortak kullanım yapmayın diye duyurular yaptınız. ama bu fiyatlarla insanları zorla ortak kullanmak zorunda bırakıyosunuz. Diğer gelişmiş ülkelerdeki gibi hız/fiyat uygulaması yapılsa şu an mevcut abone sayısının çok çok üstüne çıkacağını düşünüyorum.

bunu yazdım
  • akıllı mantıklı sorular sorun geçen kez ben sordum anında cevapladılar.. ama kendinizi şöyle üst düzey birileri olarak tanıtınbilg.mühendisi falan gibi

detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız..

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=487
     Ntv'de Telekom Pazarlama Müd. Konu indirimler (programın tam metni eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 8 Mart 2007; 14:22:34 >

• Ben de gönderdim 3 soru,

1 GB kota artışının yeterli olmadığını
    29 YTL sabit ücretin çok olduğunu, interneti az kullananların 300-500 MB kullanıp 3 GB parası verdiğini
    bir de 256 kullanıcılarına üvey evlat muamelesi yapıldığını söyledim
  • Ben endüstri mühendisiyim ve şunu rahatlıkla söyleyebilirimki bu yeni tarfilerden sonra Türk Halkının %90'nının Telekomdan nefret ettiğini ve tekel bittikten sonra gerekli darbeyi yapacağımızı biliyormu?
  • Arkadaşlar işyerinde olduğumuz için Tv izleme olanağımız yok. İmkanı olanlar lütfen soruları ve cevapları kısaca yazabilirlerse seviniriz. Merak ediyoruz ne yumurtlayacaklar.
  • Güzel laf soktum

Kurumunuzun başındaki "Türk" kelimesini kendinize uygun görüyor musunuz bence "Arap" Telekom olsa daha iyi olurdu,
    bunu sormamın amacı hiç bir Türk bu kadar acımasız, vicdansız olamaz tek düşüncenizin sömür sömüre bildiğin kadar olduğunu tüm Türkiye biliyor, ama şunuda bilinki bir yabancı firma gelip 10-20$ civarlarında baglantıları hizmete soktugunda kurumunuzun batışı söz konusu olacaktır...

Celal Pir'e çok teşekkürler.

Saygılar...
  • Başladı Program.Hadi bakalım...
  • Başladı izliyoruz.
  • Başladı yalanlara. Avrupada en ucuz fiyatlarmış
  • Yuh ya yuh palavra üstüne palavra
  • Adam iyi köşeye sıkıştırıyor. Helal olsun. Sorularda çok güzel.
  • sunucu ne soruyo bu başka şeyler anlatıyo.cevap versene
  • hemen sordum ben sorumu komedi bu telekom murat tuncl adı ile sordum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 8 Mart 2007; 14:37:33 >
  • Bu herifin yalandan ağzı bi tarafına dönmesse iyidir
  • aha benim soru çıktı be ahah. Ama verdiği cevaba bak yaa . Tüüh senin suratına
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.