Şimdi Ara

Notlarımın Otalaması 3 Geliyoken Hoca Bana 1 Verebilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya benim notlarımın ortalaması 3 gelio hoca 1 vermş bana aklıma bşi takıldı ben şöle bliodum not ortalaması

mesela 4 geliosa o sana bi üstünü veya bi altını verebilir yani ortalaman 4 geliosa 3-4-5 verebilir 2 not

düşüremez.biyerde duymuştm bunu şimdi aklıma geldi sizin bi fikriniz varmı?

• hoca sözlüyle istediğini yapar istediği kadar yükseltir istediği kadar düşürür...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Be®k

hoca sözlüyle istediğini yapar istediği kadar yükseltir istediği kadar düşürür...

+1
  • eauhea saçmalamayın olmaz öyle şey

alalala istedii kadar düşüremez

o karne notu hocanın sözüyle yazılmıyo oraya not ortalamasıyla yazılıo

yanlış biliyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mother North -- 10 Şubat 2007; 0:52:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mother North

eauhea saçmalamayın olmaz öyle şey

alalala istedii kadar düşüremez

o karne notu hocanın sözüyle yazılmıyo oraya not ortalamasıyla yazılıo

yanlış biliyosunuz

sen bildiğini oku arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

quote:

Orjinalden alıntı: Be®k

hoca sözlüyle istediğini yapar istediği kadar yükseltir istediği kadar düşürür...

+1

aynen... kanaat notu her şeyin önündedir... hoca isterse 1 i 5 yapar isterse 5 i 1...
  • sen nerden bliosun peki lise hocan sölemiştr derste şımarmayın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mother North -- 10 Şubat 2007; 0:55:51 >
  • benim gbi hocayı okulun kızlarının önünde çoraplarını tek giydiini paçalarını kaldırıp gösterirsen 4 gelirken bile 1 verir
  • hocanin 3 tane sozlu notu verme sansi var....2 yazilinin ortalamasi 3 ise...3 tane 0 cakar sozluden..
    6/5 = 1.2 den 1 duser......hesap puanla oluyosa da 69 diyelim en ii ihtimal 138/5=27,6 dan 1 duser...
    en kotu ihtimal de 55 dersek 110/5=22 22 puan 0 mi oluyodu 1 mi onu hatirlamiyorum (liseyi bitireli 7 yil oldu)
  • quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

benim gbi hocayı okulun kızlarının önünde çoraplarını tek giydiini paçalarını kaldırıp gösterirsen 4 gelirken bile 1 verir

ne demek şimdi bu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriaThlon -- 10 Şubat 2007; 1:01:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesikbas

hocanin 3 tane sozlu notu verme sansi var....2 yazilinin ortalamasi 3 ise...3 tane 0 cakar sozluden..
    6/5 = 1.2 den 1 duser......hesap puanla oluyosa da 69 diyelim en ii ihtimal 138/5=27,6 dan 1 duser...
    en kotu ihtimal de 55 dersek 110/5=22 22 puan 0 mi oluyodu 1 mi onu hatirlamiyorum (liseyi bitireli 7 yil oldu)

peki diyelim sözlü notuyla bi not düşürdü kafasına görede 1 not daha düşüreblirmi

bşi daha sorucam 3 sözlü notu 1 dönemdemi bütün senedemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mother North -- 10 Şubat 2007; 1:05:53 >
  • quote:

quote:

hocanin 3 tane sozlu notu verme sansi var....2 yazilinin ortalamasi 3 ise...3 tane 0 cakar sozluden..

peki diyelim sözlü notuyla bi not düşürdü kafasına görede 1 not daha düşüreblirmi

bi not sözlü notuyla bir notta kanaat kullanma hakkı varya onla düşürmüştür.

• quote:

Orjinalden alıntı: suree

quote:

quote:

bi not sözlü notuyla bir notta kanaat kullanma hakkı varya onla düşürmüştür.

yani sonuç olarak yukardaki vatandaşların dedii gbi kaç vermek istiosa onu verir die bşi olmas

okul açılsında bi şu hocaya teşekkürlerimi ileteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mother North -- 10 Şubat 2007; 1:09:12 >

• hiçbir öğretmen durduk yere yapmaz böyle bişeyi genelde yükseltmek için kullanılır kanaat notu. çokmu sinirlendirdin??
  • yani sonuç olarak yukardaki vatandaşların dedii gbi kaç vermek istiosa onu verir die bşi olmas

okul açılsında bi şu hocaya teşekkürlerimi ileteyim

kanaatla sadece 1 not yükseğini ve düşüğünü verebliyo yani kanaatla kaç istiosa onu veremez

berk profuzman duyun
  • hocam isin ozu notlarin 100-100 olsa bile ogretmen sozlu ve kanaat notlariyla( her donem 3 tane) karnene 1 dusurebilir...
  • ya banada bşi sölemediki

notlarım 27 85 2.sınawda koypa mı çektin dedi çekmedim dedim

kopyada çekmemiştim zaten

2. dönem 1 veremez zate yemes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mother North -- 10 Şubat 2007; 1:23:15 >
  • quote:

sınıfta bırakırsa dalarım yani

ayıp olmuyomu biraz. ne dmeek yemez hakedersen bırakır.senden korkacak değil yaa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: suree

quote:

sınıfta bırakırsa dalarım yani

ayıp olmuyomu biraz. ne dmeek yemez hakedersen bırakır.senden korkacak değil yaa.

ya bak 27 85 notlarım karneme 3 düşüo adamın en azından benimle konuşması lazımdı hiç bşi sölemedi kaçar gbi 1 verdi bidaada görmedm adamı zaten

1 ide haketmedim 2 ye düşürseydi haklı dicektm ben 85 almışımsen niye 1 veriosun kopya çekmiş olsamda 1 e düşürse onuda anlıcam ama 1 i haketmedim ben öüğğğ alıcam şimdi :P

fazlada umrumda deil ne verirse versin gdicem allah razı olsn hiç 1 im olmamıştı dicem

• tamam bunları söleyebilirsin hakkını ararsın ama az önce sölediklerin hoş değildi ben ona kızdım yoksa gidip hocanla konuş hakkını savun bunda bişi yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.