Şimdi Ara

★| Nothing Phone (2) |★ [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
8
Favori
8.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

180cm lik kablosu geldi onu aldim ben sarj aleti de almistim.

Simdi yeni bir paket yapmis, ikisini alinca indirim yapiyorlar. 180cm kablo cok iyi artik kutu icinde 1m kablo isini bitirmeleri lazim ya.

Kendi sitesinde Sarj Aleti + 180cm kablo ozel fiyat yapmisti simdi kaldirilmis. 1499 TL idi ikisi bir alindiginda.

• kemanci321 K kullanıcısına yanıt
    yok kutusundan çıkan her şeyi ile geldi. zaten kutudan şarj aleti çıkmıyor satıcı ile ilgili değil firma koymuyor :)
  • IRFUN4EVER I kullanıcısına yanıt
    sen istemesen de kılıf geldi :)

orijinal ürün sanırım. 199 tl ye n11 kendi satıyor satıcı olarak. kamerasını da koruyor en azından.
    ben sakarım çizmeyeyim dedim.

beklediğimden daha kaliteli çıktı şaşırdım açıkçası.

★| Nothing Phone (2) |★ [ANA KONU] ★| Nothing Phone (2) |★ [ANA KONU] ★| Nothing Phone (2) |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chtzl -- 6 Aralık 2023; 12:7:0 >

• chtzl kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun.

ekran koruyucu çıkmıyor değil mi bu kılıf paketinden?

• chtzl kullanıcısına yanıt

bendeki kilif da bu, evde duruyor bir yerlerde. telefon cok kayiyor ama hic kilifi da takasim yok :)

normalde telefon kutunun icinden ince bir ekran koruyucu jelatinle geliyor. benimkini sokmedim ama baya bi cizildi. herhade 3-4 ay sonra cikartirim.

kutudan kilif haric bir sey cikmiyor.

Nothingin sitesinde ayrica bir ekran koruyucu var ama Turkiyeye gelmedi bu.

• Ben de aldım bakalım, yerli 256gb gri kasa, 29.994 n11'den :)

Hadi hayirli olsun. Aramiza hosgeldiniz. Cok ufak bir topluluguz su anda :)

hayırlı olsun inşallah. 🙏 beklentilerini fazlasıyla karşılar umarım. sade ve güzel cihaz bence :)
    çok popüler de olmasın ya etrafımda o nasıl telefon diye bakanlar olunca hoşuma gidiyor :D
  • Ben bugun babama 128GB Nothing 1 aldim. Butun ailem Nothing kullaniyor. Pederde kardesimin 5 sene once aldigi Mi 8 Lite vardi artik baya problem cikartmaya basladi.

hayırlı olsun :) bende 11t yi babama verdim sen ne marka aldın diyo nothing diyorum ne yani diyor samsung mu o, dedim hiçbir şey. bir şey yoksa niye aldın diyo :D
  • nothing os 2.5 de gelmiş dün :)

güzel ve keyifli bir kullanım gerçekten...

31200 e düşmüş 512 ligi alınır.mi sizce

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

31.200 TL ye göre hesabı siz yapın, Rize uçak bileti gidiş dönüş 2.000 TL + Batum a gidip gelme gezme yemek yeme parası 2.000 TL + Telefonun TL karşılığı 20.000 TL - Gümrükte TAX free iadesi 2.0000 TL =22.000 TL  Gerçi bu hesaba göre gidenler IMEI sorunu olmayan çok daha pahalı Samsung gibi ürünlerle dönüyor (fiyatı arttıkça kar %50 ye çıkıyor), bir kısmı da 2.000 TL gezme yemek parasını kumar, eğlence vs diyerek 20.000 TL yapıyor  

• murat_3442 M kullanıcısına yanıt

IMEI cakarsaniz mantili ama vergi odeyecekseniz hic mantikli degil.

Bu arada NP2 31200 e 512gb bulduysaniz direkt alin. Segmentinin en ucuzuna dogru gidiyor. S23 bile bu fiyata artik ki NP2 nin karsilisi S23 Plustir.

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

kesinlikle alinir. artik yukselis trendi baslayacak. bunlar son ucuz fiyatlar. ama derseniz ki 256gb de yeter, onun da fiyati 29999. 1200 tl fena para degil sarj aleti ve 180cm kablo alirsini onunla.

• bu arada, orjinal şarj alati kutuda yok ama bendeki eski xiaomi 45w şarj aleti ile hızlı şarj çalışıyor..

Hatta ilginçtir, oppo-33w hızlı şarj aleti ile de hızlı şarj çalışıyor telefonda..

Şarj aleti almadan eldeki adaptörler ile bir denemenizi öneririm.

• Arkadaşlar ydışı beyaz renk aldım bugün. Galeri ve dosyalarım uygulaması yok mu cihazda acaba?
  • sahrud83 kullanıcısına yanıt

yok. Hepsi google playden yukleniyor. Google in galeri uygulamasi yeterli olacaktir. ben onu kullaniyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.