Şimdi Ara

★| Nothing Phone (2) |★ [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
8
Favori
8.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam, bu söylediğiniz ziyadesiyle ilgimi çekti. Detayları paylaşabilir misiniz PM'den rica etsem?

• İmei atılmış halde kullananlar için soruyorum.

1) Güncelleme alıyor mu?

2) Zırt pırt tekrar imei atma işlemi gerekiyor mu?

3) Çift hat imei atılmış halde kullanılabiliyor mu?

Oneplus 9 u bu şekilde kullanıyorum ve aşırı memnunum :) Eğer Nothingphone da böyleyse geçmeyi düşünürüm :)

• 1) Güncelleme alıyor mu? Evet sorunsuz alır

2) Zırt pırt tekrar imei atma işlemi gerekiyor mu? Hayır gerekmez bir kere işlem yapılabilir. İşlem için özel program vs gerekmez standart ücretsiz uygulamalarla kendiniz yapabilirsiniz.

3) Çift hat imei atılmış halde kullanılabiliyor mu? Hiç sorunsuz kullanılır

• Eaststreetz kullanıcısına yanıt

*#*#3424#*#* yapın eğer diag modunu açabiliyorsanız (eski sürüm OS ile gelen cihazlarda çalışıyor bu kod) root gerekmez, değilse şu an için root haricinde diag açamazsınız. Diag vs işlem bittikten sonra unroot ile root işlemini geri alıp kullanabilirsiniz.

• murat_3442 M kullanıcısına yanıt

Üstadım, yeni sürüm ile diag olayını kapattı OnePlus diyorsun. Doğru değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Konu Nothing Phone konusu olduğu için Nthingden bahsediyorum burada.(Oneplus un tek sorunu diag konusu değil.) Benim bahsettiğim Nothing Phone yeni sürümde diag a kolay yoldan giriş kapandı, bunu aşmak için ya downgrade ile sürüm düşürüp diag ı bahsettiğim kodla açıp işlem yapılacak yada root sayesinde ADB komutları ile diag açılacak. Şu an için diag açmadan işlem mümkün değil. (Hintli bir grup EDL modda bir şeyler yapıyor okuduğum kadarıyla ama hala beta aşamasında becerirlerse muhtemelen ücretli işlem yapan programlarına dahil edecekler)

Kusura bakma, yanlışıkla OnePlus yazmışım.  

Ok dediğim gibi NP de durum bu

Peki eski sürümle diag üzerinden işlem yapılmış telefona yeni güncelleme yüklenirse işlem silinir mi? Telefonu almayı düşünüyorum ancak bu yeni sürüm olayı kafamda biraz soru işareti bıraktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winglessandman -- 12 Ekim 2023; 18:18:14 >
  • winglessandman W kullanıcısına yanıt

Hayır silinmez. Sürüm düşürme kafanızı karıştırmasın. Sürüm düşürme root yapmadan diag açabilmek için tercih edilebilen bir seçenek. Sürüm düşürmeden root yetkilerini kullanarak ADB komutları ile de diag açılabiliyor. Diag yada diğer adıyla engineering mode telefonun temel donanım yazılımına erişiebilme yoludur.

• Bu arada arkadaşlar NP2 ler zaten OS 2.0 ve üstü sürümle geldiği için en düşük sürümdede diag kodla açılamıyor, NP1 için sürüm düşürme geçerli bir konu.

Bilgi için çok teşekkür ediyorum.

• mobilexfiles.com
    Nothing phone 2 secret codes, Engineering Mode
    https://mobilexfiles.com/phones/nothing/nothing_phone_2/secret_codes/

hocam bu sitede diag modu için şu kodu buldum *#*#4636#*#*. Bir diag sayfası açıyor ama doğru olan mı emin değilim. Elinizde diag sayfası açıldıktan sonra yapılması gerekenlerle ilgili herhangi bir kaynak var mı acaba?

• Yazdığınız kodla açılan diag sayfası değil. Cihaz test moduna giriyorsunuz. Bahsi geçen diag mode (yada engineering mode ) açıldığında cihazı PC ye taktığınızda aygıt yöneticisi com port olarak tanır qualcom 9008 olarak görünür telefonunuz orada

• root yapmadan np2 ye imei yapılamıyor. root ile diag mode açılıp yine qualcoom araçları ile kolay şekilde hallediliyor. sonrasında root kaldırmadan sürüm yükleyip sıfırlayabilirsiniz. imei falan gitmiyor. tarafımca denenmiştir :)))

• N11 32999 a indirmis fiyati . En dusuk fiyat bu su anda akakceye gore

Nothing Phone 2 12 GB 512 GB (Nothing Türkiye Garantili) Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

• zahidow Z kullanıcısına yanıt

hocam rehber hazırlama şansınız var mı acaba?

• devrimsel kullanıcısına yanıt
    Elime düşerse yardımcı olayım. Yaptığım cihazi sattım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 Haftadır kullanıyorum gayet hoş ve güzel tasarım yapmışlar.Kamera olayı gayet güzel,şarj olayı oyun bagımlısı biri olarak gayet iyi gidiyor.Telefonla kulaklık şarj etmesi de muaazam detay mış.Poco x3 pro dan geçtim neler varmış arkadaş,bu modele ışıklandırma müziğe ritim tutup aydınlatması harika bişeymiş,arkadaş ortamında güzel eğlenceli özellik gayet başarılı.araştırıp baktım online platformlarda satılıyor.Nothing Phone 1 ve 2 si bire bir görmek istiyorsanız teknosa magazalarında bulabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba.

Yaklaşık 3 yıldır Oneplus 8 pro kullanıyorum . Çok memnunum .

Bu telefondan Nothingphone 2 ye geçilir mi ?

Kullanan , tecrübelerini aktarabilecek kimse var mı aramızda ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.