Şimdi Ara

Notebook ve Ultrabook Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hafif ve ince kullanım açısından kolay bir cihaz aramaktayım internette gezmek ve video vs. izlemek ve office programlarını kullanmak amaçlı sadece onun dışında oyun vs. yükleyip makinayı zorlamayacağım aklımda 1 cihaz var sizinde önerilerini ve değerlendirmelerinizi bekliyorum.

n11 de şu cihazı buldum 3000 tl üstü 250 tl hediye çeki ile bir de banka kampanyası ile 300 tl daha ucuza alabiliyorum

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/macbook-air-mjve2tua-13-dc-i5-16ghz4gb128gbflashhdg-P71366824

• Oyun zaten çok zorlar. Kullanımınıza göre çok ideal. Pilinin de gayet iyi gittiği söyleniyor. Sadece ekranı Retina değil, fakat o fiyata bence sıfır iyi cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film vs izlerken çok rahat ve güzel olması amaçlı retina da baktım sıfırları çok pahalı 2. el macbook pro temiz cihaz da bulmak dert . sizce asus zenbook lar vs nasıl bilginiz var mıdır ?
  • Onlar da pahalı, 3000 lira civarına Core M'li olanlar var sanırım. Şimdi o indirimdeki cihazla ilgili videolara baktım da, süper cihaz, gayet hızlı SSD'si var. Macbook Air daha mantıklı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.