Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Notebook'unda Autocad 2006 ve Max3d 7 kullanan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Notebook'unda Autocad 2006 ve Max3d 7 kullanan var mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1452 Mesaj
    Arkadaslar noetbook alacam bu salı gunu acaba aranızda autocad 2006 ve 3d max kullanan varsa notebook tavsiye edebilirler mi ? verebilecegim fiyat max 1100+kdv

ayrıca 128mb dahili ekran kartları isimi gorur mu ?

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    arkadaşım eğer autocad kullancaksan notebook alma bence yada alacaksan iyi bi ekran kartına sahip notebook almalısın. ben packard bell kullanıorm 256 g-force ekran kartı var. autocad unigraphics falan kullanabiliorm. kastırmıo fazla. ama dediğim gibi paylaşımsız ekran kartı olmalı ;) onboard değil.
    |
    |
    kardes ben autocad 2007 ve 3Dmax 8 kullanıyorum şuan..photoshop corel felanda var..makinem acer 5602WLMi core duo t2300 1,66mhz işlemcili ati x1300 256mb ekran kartı 1gb de rami var...canavar gibi çalışıyo hepsi..ama klavyeye alışmak zor daha önce kullanmadıysan...çünkü numpad olmadığı için sayıları kullanmak zor..onun içinde harici numpad satılıyo..sanırım o fiyatlarda şuan ama imkanın varsa core2duo ları tavsiye ederim..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
google reklamları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,148
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.