Şimdi Ara

NOTEBOOK Tamiri İle İlgili KURS VARMI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
9.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Laptop tamir etmeyi video dersler izleyerek öğrenebileceğiniz bir ürünü aşağıdaki adreste inceleyebilirsiniz.

Laptop Tamiri Video Kursu
  • Merhaba,
    Elektronik arıza tespit ve tamir kursu ararken kursumuzu bulan bir müşterimiz laptop tamir kursunu bizden aldı son derece memnun olduğunu söylüyor. Benzer şeyleri söyleyen yüzlerce müşterimiz oldu. Kursumuzu beğenmeyenden para almıyoruz. Şaka gibi değil mi? Ama bunun için Ankara'ya gelmeniz gerekecek. BGA reworkk station cihazını kullanmayı, tablet tamir etmeyi de burada öğrenebilirsiniz.Bilgisayar Kursu 0 312 433 03 97
     NOTEBOOK Tamiri İle İlgili KURS VARMI?

• pc anakart ve notebook tamir eğitimi veren firma var . KAZAL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ bu eğitimleri veriyor. irtibat tel 0533 356 8151
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KARDELEN_

Arkadaşlar merhaba
    Bir arkadaşım notebook tamir için kurs arayışında sizin bildiğiniz sağlam kaliteli kurs-eğitim veren yerler varmı?

Öncelikle bursa olursa iyi olur

Merhaba, kurs aramaya gerek yok. Ayrıca şehir dışındaki kurslara da gidememe derdi yok.

ben bir sitede gördüm onun üzerine "kolay laptop tamir rehberi" aldım gayette memnunum hemde kurs parası derdim de olmadı çok düşük bir rakam ödedim. Şimdi aslanlar gibi öğreniyorum.

ilgilenenler için link;

Videolu Bilgisayar Tamir Etme Rehberi'ne ulaşmak için tıklayın!

• Kısacası kurs sizin içinizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdeminofff -- 15 Aralık 2014; 20:53:38 >
  • sadece multimetre kullanmayla veya direnç kapasitör nedir bilmeyle olmuyor o işler. Şema okumayı öğrenmen lazım. şuanda şema okumayı öğreten tek bir firma buldum araştır istersen
    http://www.mavisbilgisayar.com/laptop-anakart-tamiri-egitimi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leecooper2 -- 24 Mart 2015; 23:08:12 >
  • Merhaba konu çok eski ama bir firmadan notebook tamiri ile ilgili eğitim aldım gerçekten çok samimi bi ortamdı defter kitap yok 100 lerce laptop var laptop sökmesinden tut bga da chip değişimine kadar bir çok konu hakkında bilgi sahibi oldum tabiki uzman değilim ama sistemi öğrendim bu kursun bir güzelliği de kurs bitti para bitti yok istediğin zaman git arızalı cihazın varsa bakılsın çayını kahveni iç güzel bi ortam çok sevdim etrafımdaki herkese anlatıyorum ustaları profosyonel cok emek isteyen bir iş Notebook tamir kursu meselesi kesinlikle tavsiye ederim isteyen arkadaş varsa sitesinde bilgileri varwww.notebooktamirkursu.com eyvallah
  • Merhaba konu çok eski ama bir firmadan notebook tamiri ile ilgili eğitim aldım gerçekten çok samimi bi ortamdı defter kitap yok 100 lerce laptop var laptop sökmesinden tut bga da chip değişimine kadar bir çok konu hakkında bilgi sahibi oldum tabiki uzman değilim ama sistemi öğrendim bu kursun bir güzelliği de kurs bitti para bitti yok istediğin zaman git arızalı cihazın varsa bakılsın çayını kahveni iç güzel bi ortam çok sevdim etrafımdaki herkese anlatıyorum ustaları profosyonel cok emek isteyen bir iş Notebook tamir kursu meselesi kesinlikle tavsiye ederim isteyen arkadaş varsa sitesinde bilgileri varwww.notebooktamirkursu.com eyvallah

Merhaba evet bu kursa önce arkadaşım gitti sonra ben gittim şimdi bir firmada çalışıyorum aldığım eğitim baya işime yaradı 1 yılda usta oldum neredeyse :) tavsiye ederim ... Erdoğan usta inşallah halen oralardadır selamlar saygılar

• Yorum yapan son 2 arkadaş yeni ve ilk mesajlarını ne hikmetse buraya yazmışlar
    Şirketin elemanı değilsiniz dimi
    Valla ben öyle düşünüyorum
  • Izmir de varmı hocam tavsiyesi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz hort olacak ama böyle kurs arayanların ilk denk geldiği konulardan biri bu ve çok ilginçtir verilen ilanların hiçbiri temel önkoşul olarak elektronik bilgisi aramamış.

Bir kez yazıcam arkadaşlar: Temel elektronik bilginiz yoksa öğrenemezsiniz.

• Arkadaşlar yıllar önce açılmış konu ama yinede gören olur forum dışı google dan gelen olur görür cevap vereyim,Bu tür kurslar arıyorsanız yani işin sonunda bir belge bir serfitika alacağınız bir yer, o zaman İşkur meslek edindirme kursları var direk google 'a işkur kursları yazıp şehri seçin siteden. ve istediğiniz kursu bulun elektronik tamir,bilgisayar tamir vs, direk laptop tamir var mı dır bilemem ama bilgisayar tamir vs var ayrıca Ankara'da oturuyorsanız Etisem yani etimesgut belediyesi gibi belediyelerin kursları var aynı böyle, harici olarak Bel-tek kursları var gazi üniversitesinde veriliyor, bakın bunlar ücretsiz ha 50-100 kayıt parası isterler belki anca o ama hepsi serfitika verir, ayrıca Halk eğitim merkezleride bu tür kurslar veriyor, bu arada İşkur kursları alırken yaklaşık kursa gittiğiniz her gün için 20-30 tl felan işkur size para veriyor ayda 1000 tl ye yakın yani hem kurs alıp hem para kazanıyorsunuz, he yook ben böyle işlere giremem burada yok vs diyorsanız bir bilgisayarcıya gidin abi ben para istemiyorum iş öğret bana dükkanda sana yardım edeyim diyin 1-2 ay ÜCRETSİZ çalışıp işi öğrenip gidin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.