Şimdi Ara

Notebook Soğutucu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Oncelıkle Forumunuzda Yenıyım Araştırma Yaparken Kendimi Donanım Haber'de Buldum
    Packard Bell Marka Bir Laptopum Var
    6Gb DDR3 Ram
    2Gb Nvdia GT540M Ekran Kartı
    500 Hdd
    İntel İ5
    Özelliklrinde Cihazım Var
    Universite Ogrencisiyim Oyunla Vs Pek İşim Olmuyor Arada Pes Yada GTA IV Felan...
    Cihazıma En Uygun Sogutucu Hangisi Olurdu Sizce? Aşırı Yüklenmiyorun Facebook Msnger Yahoo Twitter vs Ve Belirttigim Gibi Pes 2011 2012 Oynuyorm Her Laptopda Oldugu Gibi Isınıyor Ama Kasma Vs Yok Ben Anakart Ekran Kartı Felan Yanmasın Diye Garantiye Almak İçin Sizin Önerilerinizi Göz Onunde Blundurarak Ürün Almak İstiyorum .
    [ FORUMDA ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIM FAKAT ONERILEN URUNLER 100 150 TL CIVARINDA ]
    Sizce Bu Ürün Oynadıgım Oyunlara Gore Isımı Gorurmu Fiyatıda Bana Gore Makul?
    http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/trust-16813-trust-16813-notebook-cooling-stand-xstream/productdetails.aspx?I_ID=44345

Yorum Yapıp Bilgilendiren Herkeze Canı Gönülden Teşekkürlerimi Sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jibbs -- 3 Mart 2012; 19:49:52 >

• Laptoplarda ısınma tozdan dolayı olur.Alt kapağı açıp temizlemenizi öneririm hemen soğutucu almaya gerek yok.Fakat temizlediğinde sorun yine devam ederse bunu almanı öneririm:
    http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/thermaltake-cl-n0015-massive23-lx-10---17-notebook-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=51656
  • bilgilendirmeniz için teşekkürler fakat ben laptobun alt kapagını actıgımda cihaz garanti dışı olmazmı? bır kac kez laf arasında acıldıgında servis dışı oldugunu duymuştum?
    peki benım size gösterdigim 40 tllık ürün işimi görmezmi? sizin verdiginiz sabıt sadece ortada fanı var benım gosterdıgım urunde ise sagda ve solda
  • ben cihazın garantisi olmadığını varsayarak söyledim.Garantisi varsa hiç açma sadece laptopun altında hava alan yerlere üfle az bile olsa biraz katkısı olacaktır.Çok fazla oyun oynamadığını söylemişsin o zaman senin verdiğin soğutucu işini görür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.