Şimdi Ara

Notebook Anakart Tamiri Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    acer 2920 laptop var elimde ve anakartı arızalı durumda, anakartın ikinci elini de bulamadım...
    daha önce İstanbul'da anakart tamir ettiren veya tamir edilen yer bilen var mı aranızda?
    ayrıca verimli oluyor mu ve aşağı yukarı kaç paraya çıkıyor tamiri?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

• benimde geçen hafta casper notebookumun anakartı sıkıntı yarattı servise yolladım.değişmesi gerektiği ve bunun 600 civarına malolacağı söylendi.bende dh de reklamı olan(hemen üstte)lanse bilişime gönderdim 2 günde sorun çözülmüş olarak geri gönderdiler.şimdilik bir sorun görünmüyor.orada adem bey var konulara gayet hakim benden ücret olarak 130 lira aldılar.inşallah sana yardımcı olabilmişimdir
  • lanse bilişimi bir arkadaş daha tavsiye etti, haftasonu götürürüm muhtemelen...
    teşekkür ederim ilginiz için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 31 Ocak 2011; 20:44:33 >
  • arkadaşlarwww.tamiredilsin.com en iyi servis burası üstelik çok uygun fyatlar tüm notebook markalarının tamiri servisi desteği
  • arkadaşlarwww.tamiredilsin.com burdan esma hanımla görüşebilrsiniz
  • Mesajım bulunaun.
  • eski verimi olmuyor ama şans işi tabi
  • eski verimi olmuyor derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 10 Şubat 2011; 20:05:29 >
  • okmeydanı perpa elektronıkcıler carsısı var orada 2 katta data teknık var orasıda gayet ııdır.;)
  • www.tamiredilsin.com de bi site açılmış online orda arıza kayıtı bırakıosunuz notebook sizden alıolar şehir dışındada kargo gelip alıyor gayet iyi ödeme seçenekleri varr kayıt bırakıosunuz sizi anında arıorlar hemde 7/24 bence mükemmell
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax34

www.tamiredilsin.com de bi site açılmış online orda arıza kayıtı bırakıosunuz notebook sizden alıolar şehir dışındada kargo gelip alıyor gayet iyi ödeme seçenekleri varr kayıt bırakıosunuz sizi anında arıorlar hemde 7/24 bence mükemmell

bu site sizemi ait?
  • evet bana ait
  • arkadaşlar merhaba,
    geçen çarşamba günü forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine Lanse Bilişim'e verdiğim notebook dün itibari ile çalışır durumda tarafıma teslim edildi ve şu an için sorunsuz kullanıyorum...
    anakartın çipseti değişti, güncel bios yazılımı yüklendi ve toplam maliyeti 130TL oldu...
    adem bey ve diğer çalışanlar gayet ilgili ve bilgililer, bir günde arıza tespiti yapılıp 3 günde çalışır durumda teslim edildi...

bu tarz veya herhangi bir arızası bulunanlara tavsiye edebileceğim bir firma...
    hem tavsiye eden hem de sorunumu çözen tüm arkadaşlara teşekkür ederim....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.