Şimdi Ara

Notebook'a Farklı Marka Klavye Takmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ARTHUR. (1 mesaj) Ehlika (1 mesaj) netün (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Diğer Marka ve Konular >> Notebook'a Farklı Marka Klavye Takmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1131 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba Dell Latitude E6520 model notebook kullanıcısıyım klavyenin tuşlarının çoğu kopmuş durumda, klavyeyi değiştirmeyi düşünüyorum ama klavye sağlam değil, değiştirsem bile çok kısa sürede tuşları kopmaya başlayacak. O yüzden daha kaliteli bir klavye takmak istiyorum farklı bir marka notebookun kullandığım bilgisayara uyumlu klavyesini nasıl bulabilirim?

|
    |

Orijinalden alıntı: Ehlika

Arkadaşlar merhaba Dell Latitude E6520 model notebook kullanıcısıyım klavyenin tuşlarının çoğu kopmuş durumda, klavyeyi değiştirmeyi düşünüyorum ama klavye sağlam değil, değiştirsem bile çok kısa sürede tuşları kopmaya başlayacak. O yüzden daha kaliteli bir klavye takmak istiyorum farklı bir marka notebookun kullandığım bilgisayara uyumlu klavyesini nasıl bulabilirim?

Onların kodları vardır , o kod üzerinden araştırma yaparak farklı firmalar üretiyormu diye bakabilirsiniz . Ama tahmin etmiyorum alacağınız klavye kullandığınızdan çok daha iyi olmayacaktır .

Bendede bir adet del var en sevmedğim kısmı klavyesi .
    |
    |

yinede bir kaç sene götürür.
    burdada varmış mesele elinizden geliyorsa değiştirmek.
    http://urun.n11.com/klavye/dell-latitude-e6520-klavye-turkce-siyah-P25728050?cid=604001&gclid=CLz7vrGeysoCFVQ_Gwod1tsJtg
    |
    |
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.