Şimdi Ara

Note8/OnePlus 6T / mi mix 3/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler sizce hangi tlf resim ve video fazla çeken birisi değilim . Yoğun bir mail trafiğim var . Shell uygulaması ile SSH ve bazı özel uygulamalar çalıştırıyorum ( batarya o kadar önemli değil gün içinde şarj edebilir ve sürekli powerbank il geziyorum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kamera ve batarya önemli değil demişsiniz.
    Bu durumda pahalı modellere gerek yok bence.

Gelelim seçimlerinize ;
    Aralarında Note 8 performans olarak diğer modellerden geride.Kalem öncelik değilse eleyin.

Kullanımınıza uygun ve fiyat olarak da çok iyi Asus Zenfone 5z modeli sizi üzmeyecektir. Fiyatına göre şu an çok iyi seçim olur.
    2800 TL
    One Plus 5T ve Mi mix 3 ile aynı işlemciye sahip.
    Kamerası başarılı
    Ses kalitesi başarılı

İnceleyin, yine fikir alışverişi yapabiliriz.
  • 6t derim. bunların arasında en premium cihaz o bence. mix 3 ağır ve kalın batarya da az. note 8 ise eski ama kalem lazımsa meccbur. o yüzden op6t
  • musti35 kullanıcısına yanıt
    Daha önce Asus cihazım sıkıntı çıkardığı için Asusdan tövbe ettim.Kalem öncelik değil .Benim öncelinin işlemci ve RAM sizce poco f1 ninde oneplus ve mi mix3 ile işlemcisi aynı performans olarak gerinde kalır mı?

• dodofran D kullanıcısına yanıt
    Bende önce onu düşündüm ama forum da okuduğum kadarıyla şebeke ve bazı kronik sorunları var dıyorlardı ...siz cihazı kullanıyor musunuz?

• Seyho06 S kullanıcısına yanıt
    Zenfone 5z kullanmıyorum.

Pocophone F1 performans olarak geride kalmayacaktır.
    Batarya olarak daha uzun süre kullanım sunar.
    ama kasa plastik, biraz kırpılmış model.
    fiyatına göre en iyi ürün diyebiliriz.

Sizin kullanımınıza göre tamamen yeterli olacaktır.
    o konuda bilgim yok kullanmıyorum. sanırım garantisiz alacaksınız çünkü op6t tr de yok.
    garabtisiz mix 3 2800 civarında şu an ve kayıt yapılamıoyr yani bi 600 lira da kayıtA vereceksiniz. op6t ise 3300 tl ve kayıtlı ek masraf yok pasaport bulma derdi yok bence daha temiz. ha mix 3 gaarbtili alıcam derseniz 4000 civarında fiyatlar şu an çok yüksek ona kadar garantili daha iyi samsung vs. alınır.
  • 6T alın hızın keyfini çıkarın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar arasında 6T en mantıklısı. Ancak içinde bulunduğumuz ay içerisinde, telefon üreticileri yeni cihazlarını tanıtıyor ve ilerleyen zamanlarda piyasaya sürülecekler. Nokia 9, Xiaomi Mi 9 hatta Sony XZ4 gibi cihazlar var. Ülkemizde satış tarihleri ve fiyatları henüz net bir bilgi olmasa da tavsiyem bence bu süreçte biraz daha ağır davranıp bu modelleri takip etmeniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok haklısın şuanda kullandığım iPhone 7 Plus bozuldu idare ten tuşlu tlf kullanıyorum acil cihaz almam lazım Öne Plus 6Thaökı da sabahtan beri araştırma yapıyorum kullanıcılar memnun değil gibi kararsız kaldım

Listenizdeki cihazlar arasında olduğu için 6T seçtim aralarından. Ancak bireysel olarak kendi düşüncelerim ile, telefonu ben alacakmış olsam; distribütör garantili cihazları öncelikli olarak tercih ederdim. Ve şuan bir cihaz alacak olsam Xiaomi Mi 8 veya Asus Zenfone 5Z öncelikle karşılaştırma yapacağım cihazlar olur. Veya biraz daha üst bütçe ile cihaz alacak olursam Note 9 tercih ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de gönlümde note9 geçmiyor ama hayatlar mi8 😂😂😂😂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.