Şimdi Ara

NOTE 4 İlginç Dokunmatik Sorunu (S PEN Çalışıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
30.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Note 4'ümün dokunmatiği aniden çalışmamaya başladı ama kendi kalemiyle sorunsuz çalışıyor.
    Telefonu kapattım 1 saat bekledim yine olmadı.

Bu tuhaf sorun neden olur ?

Dokunmatik parmakla çalışmıyor ama kalemle çalışıyor.

• aynı sorun şuan bende de oldu bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba saygılar
  • manyetik kılıf kullanıyorsanız çıkarın öyle deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bende de vardı arkadaşlar ve bügün yine oldu sorunun ne olduğunu kimse bilmiyor galiba... başka bir yerden edindiğim bilgiyi uyguluyorum düzeliyor ama garantiye göndermeyi düşünüyorum.

benim telefonda dokunmatik gidince kalemi kullanarak şarjını bitiyorum ve tekrar dolana kadar şarja takıyorum açınca hiçbir sorun kalmıyor gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor bu bilgiyi denedim ve oluyor sorun kalmıyor ama 1 hafta 10 gün sürüyor bu 4.cü yapışım isterseniz bir deneyin saygılar
  • Ekranın değişmesi gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam neden değişmesi gerekiyor sebebi nedir biraz aciklarmisiniz saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: excalede

Hocam neden değişmesi gerekiyor sebebi nedir biraz aciklarmisiniz saygilar

Dokunmatik ekran iki yapıdan oluşuyor.. Note serisinde.. Bi kalemle calısan bi de parmakla.. O entegre zarar görmüştür..Ya anakart ya ekrandan kaynaklanır.. Ama %95 ekran.. NOT..eski bir samsung servis calısanıyım (:

• quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

Dokunmatik ekran iki yapıdan oluşuyor.. Note serisinde.. Bi kalemle calısan bi de parmakla.. O entegre zarar görmüştür..Ya anakart ya ekrandan kaynaklanır.. Ama %95 ekran.. NOT..eski bir samsung servis calısanıyım (:

anladım hocam peki son olarak bu sorun garanti kapsamına giriyor mu ? göndersem ne kadar sürer geri gelmesi işim dolasıyla lazımda oyuzden :?? saygılar
  • quote:

quote:

quote:

anladım hocam peki son olarak bu sorun garanti kapsamına giriyor mu ? göndersem ne kadar sürer geri gelmesi işim dolasıyla lazımda oyuzden :?? saygılar

Eger sıvı teması Vs kullanıcı hatası gibi seyler olmadıkça.. Garanti kapsamına girer. Eger ellerinde parca varsa 1-2 iş günü içerisinde cihazınızın tamiri tamamlanır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eger sıvı teması Vs kullanıcı hatası gibi seyler olmadıkça.. Garanti kapsamına girer. Eger ellerinde parca varsa 1-2 iş günü içerisinde cihazınızın tamiri tamamlanır.

ilginiz için teşekür ederim hocam saygılar hayırlı günler

• Garantiniz devam ediyorsa servise götürün direk. =)
  • Aynı sorunu ben de yasadım. Telefonu kapamadan bataryayı cıkarıp takarak resetledim calıstı. Umarım çalışır.

• Ekrani kapatip aciyorum guc tusuna basılı tutarak 5 6 kere cogunlukla düzeliyor ama yine yine yine oluyor dellendirdi adami. Ne yaptiniz servis ekran değişimi mi verdi?

• Arkadaşlar Update touch yaptım çalıştı.*#2663#

• quote:

Orijinalden alıntı: kenandvb

Arkadaşlar Update touch yaptım çalıştı.*#2663#
    Teşekkürler hocam benim telefonumda ayni şekildeydi ve düzeldi boşuna 570 lira verecektim ekran değişimine.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.