Şimdi Ara

Note 3 Ve Iphone 5S Arasinda Kaldim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iPhonelerde hiç özellik yok ki bence not 3 al
  • g3 ya da m8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g3 ya da m8 al.
  • Note 3 ile 5s arasında bir insan nasıl kalır aklım almıyor.O kadar farklı 2 cihaz arasında kalıyorsan bence telefondan beklentilerini tekrar gözden geçir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

İkisinide alma iphone lar bence alinmaz kucuk ekran daha kucuk batarya ve yuksek fiyat. Note 3 ii hos ama islemci kotu (turkiyede satilan)
    Bence alicaksan yaa g3 yada z2"al ama acelen yoksa snapdragon 810 lu telleri bekle

ayıptır söylemesi işlemci kötü ne demek. ne kazandırıyor. farkı nedir var mı elinizde bir veri. işlemci kötü. oradan buradan duydun yazdın. kahvede konuşuyorlardı işlemci kötü diye hadi ben de buraya yazayım.
    abi işlemci kötü şu problemi yaşadım diyen somut bilgisi olan var mı yazsın.
  • ikisini de kullandım. ekran küçük sorun yok dersen 5s. diğer tüm özellikler için note 3. Kriterlerinizi ve bütçenizi gözden geçirin.
  • Hocam şuanda s3 kullanıyorum hiç iphone kullanmadı s3 ün boyutu bana yeterli geliyor iphone 5s boyutunu tam olarak bilmiyoum s3 boyutundaysa hiç sorun olmaz fazlasıyla işimi görür hala kararsızım ve son 4 günüm kaldı almam için inanın ne yapıcagımı hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinnsorusu

Hocam şuanda s3 kullanıyorum hiç iphone kullanmadı s3 ün boyutu bana yeterli geliyor iphone 5s boyutunu tam olarak bilmiyoum s3 boyutundaysa hiç sorun olmaz fazlasıyla işimi görür hala kararsızım ve son 4 günüm kaldı almam için inanın ne yapıcagımı hiç bilmiyorum.

S3 4.8 inç 5S 4 inç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence note3 alınır daha eğlenceli telefon
  • note 4 bekliyorum ben veya iphone büyük ekran çıkarsa tabularımı yıkıp deneyebilirim memnun kalmazsamda satarken samsung kadar zarar ettirmiyor çünkü..
  • Kesinlikle Note 3. Ablamda 5s bende note 3 var almadan önce onunkini kullandım hiç güzel değil.kucucuk ekranda bir tuşa basiyorum başka tuşa denk geliyor.kamerasi daha kötü vb... Ablam şimdi keşke note 3 alaydim 5s sadece marka diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen99 -- 11 Temmuz 2014; 20:37:03 >
  • Ayrıca note 3 ü ben de çok büyük sanıyordum pantolonlarimin cepleri rahatlıkla sıkıyor.

• Note 3 tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.