Şimdi Ara

note 2 note 3 yada z ultra gibi cihazlardan iphone 6 geçisi yapan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha önce note 2 zultra gibi telefonlar kullandım yani hep büyük ekranlı telefonlar kulandım tekrar iphone a geçicem akıllandım artık :d

şimdi kafamda oluşan durum şöyle büyük telefona alışan küçük telefon kullanamaz malum şuan z ultra kullanıyorum ve ekran 6.44"
    plus almayı düşünüyordum fakat şuan düşündüm insan gibi normal telefon boyutuna geçsemmi diye

büyük ekrandan iphone 6 ya geçen varmı alışabildilermi acaba

• forumda hiç böyle bir geçiş yapan yokmu ya
  • Ben note 3 den 5s e geçtim. Yani büyük ekranın güzellikleri var tabi ki ama tek elle kullanımı da özlemişim. Ayrıca hafiflik ve hacimsel rahatlama da cabası. Bir tek klavyeye alışamadım henüz o da zamanla olur inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 2 den iphone 6 ya geçtim. Plus alıp almama arasında çok kararsızdım fakat ilk gün şansıma sadece ip6 64 gb silver kalmış yalovada. İstemeyerek aldım fakat iyiki almışım. Note 2yi arkadaşa sattım şimdi görüyorum komik geliyor kocaman. Ergonomik değil kesinlkle. Ciddi anlamda rahat ettim.
  • 5s in klavye alışılamaz derecede küçük gibi ancak 6nınki gene daha insancıl büyük ekranda yazdığım yaptığım herşeyin gözükmesi ve mahremiyetim olmadığından çok sıkıldım valla 6 olayını düşünüyorum bu aralar 6 plusta sıkıntıların devam etmeside cabası
  • Bence telefonda ideal boyut şu andaki 6 boyutuna sığdırılabilecek 5 inçlik bir telefon. Yani çerçevesiz bir telefonla olabilir bu diye düşünüyorum. Bunun üstü gereksiz büyük ve ergonomiyi tamamen yok ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.