Şimdi Ara

Not ortalamam ve istedigim lise yafdimci olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 7.sınıf öğrencisiyim not ortalamam 95.4467 olarak geldi okul ikincisi oldum ama notum düşük diye üzülüyorum okul birincisi 97.2022
    Ortalamayla birinci oldu ara tatilimde düzenli ders çalışiyorum ve 1 bucuk gil icinde lgs ye giricem simdiden 8.sinifin ilk konularini bitirdim ama cok stresliyim bana daha duzgun bir yol onerebilirmisiniz

NOT Lise olarak AFL yada ÇFL istiyorum caha çok çalışmam lazım diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olabilir
    misiniz?

• Yardımcı olur musunuz ?

• Yeni gelen sistemde değişiklikler oldu. TEOG sistemi ile girdim ben liseye.. Ama yinede yardımcı olmaya çalışayım.. Günde ne kadar soru çözüyorsun? , hangi dersinin eksik olduğunu düşünüyorsun? hangi şehirde oturuyorsun?

Ayrıca okul puanının pek de alacağın puanla bir orantısı yok. Yani en azından bizim zamanımızda öyleydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bnde 7.sınıfa gidiyorum ortalamam 98 ifl veya çfl istiyorum. Ortalaman fena değil. İnşallah seneye lgs de iyi yaparız hakkımızda hayırlısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Not ortalamandan önce gireceğin sınav daha önemli. 7. sınıfı düzgün bitir 8'e başlamana daha gerek yok. Stres yapma istediğin yere kolaylıkla gidersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda68

Bnde 7.sınıfa gidiyorum ortalamam 98 ifl veya çfl istiyorum. Ortalaman fena değil. İnşallah seneye lgs de iyi yaparız hakkımızda hayırlısı olsun

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.