Şimdi Ara

Norvec´ten Selamlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    oncelikle biraz kendimden bahsedeyim.
    30 yasinda, universiteyi turkiye´de bitirdikten sonra evlenip Norvec'e gocmus, muhendis, 6 senedir norvec'te yasayan iki cocuk babasi ve bir yildan fazladir motosiklet surucusuyum.

Yaklasik bir sene once, iceriginde norvec'ten, yasam sartlarindan, motosikletlerden ve ekipmanlardan bahsettigim bir youtube kanalim var. herhangi bir maddi beklenti icerisinde olmaksizin actigim bu kanaldan burada bahsetmemin amaci ise saatlerce ugrasarak duzenledigim videolarin daha fazla insana ulasmasi(bir kac takipcimin onerisiyle).

norvec'e olan ilginin ve merakin farkindayim, buraya tasinmanin bir hayli pozitif noktasi oldugu gibi bazi negatif yanlari olduguda yadsinamaz bir gercek. sizden istegim; kanala gidip, inceleyip, gorus ve onerilerinizi belirtmeniz, eger daha once islenmemis bir konu varsa oneride bulunmaniz... simdiden tesekkurler.

umarim yanlis bir sey yapmiyorum. cok fazla forum kullanan ve sartlarina hakim birisi degilim. admin arkadaslar eger gerek gorurlerse konuyu dogru yere tasiyabilirler.

herkese selamlar, sevgiler...

Motorhane Youtube

• iki konu birden acilmis. bu konuyu silebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motorhane_norvec

iki konu birden acilmis. bu konuyu silebilirsiniz.

hocam yolunuz acık olsun .. ne ıyı etmıssınız göçmussunuz.. sıızn adınıza sevındım .. kanalada abone oldum sımdıden bı kaç vıdeouyu ızlemeye basladımm .saygılar... hazır yakalamısken almanyadan bı arkadas bu aralıkta yanıma turkıyeye zıyarete gelıyor.. ceket ve ekıpman önerınız var mıdır .. geldıgınde yanında getırmesını ıstesem arkadastan ..
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim. ama ozur dileyerek belirtmeliyim ki mesajini yeni gordum. aralik 12 oldu bugun ama hala gec degilse onerebilirim ama bir cok urun neredeyse ayni fiyata geliyor.
    ayrica onerebilmem icin kalite ve fiyat skalani bilmem lazim.
    en iyi kiyafetler Klim ve Rukka var Norvec'te. Surdugun motosiklete gore de degisir. bir suru kistas var :) sen Turkiye'de gidip dene, arkadasindan aynisini ayni beden siparis et bence.
  • quote:

Cok tesekkur ederim. ama ozur dileyerek belirtmeliyim ki mesajini yeni gordum. aralik 12 oldu bugun ama hala gec degilse onerebilirim ama bir cok urun neredeyse ayni fiyata geliyor.
    ayrica onerebilmem icin kalite ve fiyat skalani bilmem lazim.
    en iyi kiyafetler Klim ve Rukka var Norvec'te. Surdugun motosiklete gore de degisir. bir suru kistas var :) sen Turkiye'de gidip dene, arkadasindan aynisini ayni beden siparis et bence.

hocam hiç önemlı degıl ..ben sıze baska bı soru soorayım hazır yakalamısken

hocam yakında italya ya gıdecegım ,oradan da ispanyaya , sonrasında ise bulgarıstan ve istanbula döneceğım.. sorum şu ıtalyadan alacagım motor ekıpmanının tax freesini nereden alacagım ? ıtalya havalımanındaan mı ıspanyadan mı yoksa bulgarıstandan mı ? yeşil pasaport sahıbıyım belırteyım .şimdıden tesekur ederım

• Geçen gün YouTube ta denk geldim kanaliniza ve abone oldum.Zero marka elektrikli motor incelemesini keyifle izledim.Benim de iki kuzenim Norveçte yıllardır,kendim de Avrupa vatandaşıyim ama daha kısmet olmadı ziyaret (malum Euro/Usd maşallah). Videolarınızı bekliyoruz hocam.@Motorhane_norvec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rash.87 -- 13 Aralık 2017; 18:19:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dışına veya ülke gündemine soru cevap konusu açıp, kanalinizin linkinide orada paylasirsaniz hem cogu kisiye ulasacaginiza. Hemde çoğu kisi norvec hakkinda bilgi edileceğine eminim

• barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba. Italya'dan aldigin urune Tax Free faturasi kestiriyorsun, italya'dan cikarken havaalaninda Tax Free bufesi vardir, oradan gidip verdigin vergiyi geri aliyorsun. cunku o ulkeye vergi verdin ama orada ne yasiyorsun ne de o urunu kullaniyorsun. dolayisiyla cikarken o ulkeye verdigin vergiyi geri aliyorsun.
  • Patrick Yıldız kullanıcısına yanıt
    Selam, 'konu disi'na konu acamiyorum :) forum cahiliyim sanirim :S
  • quote:

Selam, 'konu disi'na konu acamiyorum :) forum cahiliyim sanirim :S

Telefon numaranizi onaylamaniz lazim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.