Şimdi Ara

Norton Security Premium 10 Aygıt 360 TL/2 YIL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
37
Favori
73.510
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 24 gün içinde yenileyeceğim, yenilemek isteyen arkadaşlar takipte kalabilir. İkinci el dükkanım kısmından da referanslarıma bakabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

Teklif çıktı, Ben 10cihaz 2yıl 179tl den aldım.

10kişilk grup ile paylaştım.

Şimdi linke tıklayınca, teklif 1yıllık yüksek fiyat çıkıyor.

Bunu deneyin!
    Eğer daha önce nortondan paralı lisans aldıysanız, Global sitede(tr değil) aboneliklerim içinden, süresi dolmuş eski aboneliklerin sağ tarafında Lisans yenile yi tıklayın, oradan düşük teklif gelebilir.

Alıntıları Göster
    VPN olarak hangi ülkeyi seçmek gerekiyor?

Bir de direk tarayıcı adresi linki verebilir misiniz bir türlü yapamadım, VPN kullanınca satın alma sayfasında İsveç Thailand gibi yerler çıkıyor ve fiyatlar Amerika'da dahi çok yüksek, 159 dolarlar havada uçuyor..

• Ortak arayan varsa bende almak istiyorum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 31 Ekim 2018; 1:3:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VPN bilmem ne hicbiswy denemedim eski üyelikten şimdi yenile dedim 2 yıllık 10 cihaza 179 TL dedi ve aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

VPN bilmem ne hicbiswy denemedim eski üyelikten şimdi yenile dedim 2 yıllık 10 cihaza 179 TL dedi ve aldım
    Hocam elinizde fazla kullanım varsa ortak olabilir miyim ?

• Arkadaşlar elimde 2 det hesap mevcut ama malesef arkadaşların aldığı gibi uyguna alamadım, hesaplar premium securtiy, 1 yıllıktır. Hesap almak isteyen arkadaş referanslarıma bakabilir, PM atabilir, saygılar..
  • 10 cihaz 15 ay için 27.99$ (148 TL ) aşağıdaki adreste ;

https://upucuza.com/norton-security-premium-10-devices-amazon-exclusive-15-month-subscription-59-off/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluviaggiatore -- 22 Kasım 2018; 21:44:44 >
  • 2 yıl 180lik ortak arayan var mı?

• arkadaş burada yazan her şeyi denedim yok bana sizin dediğiniz şekilde vermiyor
    artık 5 bilgisayar için 1 yıl 99.99 tl. olanı aldım ama her sene yaptığım hatayı bu sene de yaptım :)
    aynı abonelik üzerinden aldığım halde süreyi eklemedi ,yani 27 gün kadar zararım oldu

oysa ki önce deneme sürümünü indirip sonra başka üyelik açıp alım yapsaydım 30 günü üstüne eklerdi (daha önce bir defa öyle olmuştu)

işin ilginci akbank ayrıca bir masraf ekledi ve 100 küsür ödemiş oldum

adamlar eski üyelere değil ,yenilere indirim vermeyi seviyor
    almayı başaranlar nasıl başarıyor bir türlü çözemedim :)
  • alan varsa ortak olabilirim pm atın enparadan hallederim
  • 1 tane de bana lazım ortak arayan varsa
  • aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bende 1 adet istiyorum.

Teşekkür ederim.
    Ekleyin beni de, 1 tane de ben alayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    listeye benide ekleyebilir misiniz
  • Arkadaşlar almaktan vazgeçtik . Şuan forumda konusu var Bitdefender ücretsiz 6 aylık veriyor ondan faydalanalım 6 ay sonra tekrar burdan yazarım alırız. Teklifi her zaman veriyor zaten bana . Bitdefender denemek istiyorum 6 ay

• Merhaba,

Norton Security Delux 1 yıl 1 pc için 16 TL dir. 1 kişilik yer mevcuttur. Almak isteyen arkadaş özelden bana ulaşabilir.
    Abonelik henüz satın alınmamıştır. Abonelikler tamamlandığında 1 hafta içeirsinde abonelik başlatılacaktır.

sağlıcakla
  • Norton Security Premium üyeliği aldım arkadaşlar. YENİLEME TARİHİ: 29.03.2020 olarak bitecek. almak isteyenler için kişi başı 15TLdir.
  • Yeni iki yıllık Norton premium alan varsa
    Ortak olabilirim

• Cenko17 kullanıcısına yanıt
    +1
  • yer varsa bende bir kişi alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.