Şimdi Ara

Norton Security Premium 10 Aygıt 360 TL/2 YIL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
37
Favori
73.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beni de ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenko17

Beni de ekleyin
    1 kişimi hocam?
  • 2 kişi daha geldi varsa yer ekleyin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloody26 -- 8 Nisan 2019; 17:28:24 >
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    hocam ben de talibim. 1 kisi
  • Ekledim arkadaşlar sizleride Kalan Son 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Ekledim arkadaşlar sizleride Kalan Son 1
    Hocam keşke baştan ekleseydin beni bende bayadır bekliyorum neyse sonuncu ben oluyorum sanırım kaçırdım diye üzülmüştüm.
  • Tamamlandı arkadaşlar yarın herkese özelden dönücem
  • arkadaşlar windows 7 de kullanan varmı norton security i . google chrome de bir sayfalar arası geçişte falan mause imleci halka olarak dönüyor yoğun işlem yapar gibi işlemciye baya yükleniyor. norton eklentisi ekli değil. sadece chromede yapıyor kasma sorununu firefox ve explorerde bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 9 Nisan 2019; 22:26:12 >
  • Yer varsa dahil olabilirim.

• Deadwood kullanıcısına yanıt
    Bende katilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeri olan varsa bende katilirim bana pm.atın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar windows 7 de . tarayıcı google chrome kullanıp anti virüs ü notron security olan kullanıcı varmı aramızda . bende sayfalarda gezinirken chrome baya yoğun işlemci kullanıyor norton müdahale ediyor sanırım yaa bir sorunu var. firefox ve explorerde yok bir sorun. pc yi formatladım son sürüm chrome yi kurdum sorun aynı . norton u kurmadan once chromeyi kurup denedim sorunsuz çalışıyor norton yükledikden sonra mause imleci etrafında daire donuyor yoğun işlem yapıyor gibi sanki sayfalar arası geçişlerde .

düzeltme..... sorunu çözdüm norton ayarlarından yönetim ayarlarını sıfırlayınca düzeldi. standartda o ayarlar sanırım karışık geliyor varsayılan yapınca farklı seçiyor kendisi seçenekleri. ihtiyacı olan olur diye yazdım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 10 Nisan 2019; 20:54:58 >
  • bende alabilirim +1
  • 2 yıl önce almıştık.sanırım bu grupta idi.süresi doldu.yeniden bir ekip kuran olursa 1 adette ben talibim arkadaşlar
  • forumdan bildirim gelmediğinden dolayı kaçırmışım. hala aramaktayım 2 yıllık olursa daha iyi olur.
  • Pm

• organize yapabileceğini düşünen arkadaş var ise 10 kişiyi tamamlayabilirz diye düşünüyorum
  • ben de beklemedeyim.
  • +++
  • ++++
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.