Şimdi Ara

norton ghost YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiç araştırmadan ve tam bilgi sahibi olmadan norton ghost 2003 kurdum.Kurmaz olaydım galiba bi bölümün fat olması gerekiyormuş.Önce c:\windows uçtu gitti oraya ibmdos kurmuş diğer bölüme yedekle demiştim ama bilgisayar açılmadı ve windows a girmedi.Bende mecburen format atmak zorunda kaldım.Yalnız bölümler bozuldu c bölümünde 10 mb bi alan yaratmış bende windowsu e dizinine kurdum.Şimdi açılışta seçenek çıkıyor xp mi dos mu şeklinde.Xp içerisinden c ye format atamadım.C ye gelip ordanda format atmaya çalıştım olmadı.C de hala ghost dosyaları mevcut ve kaldıramıyorum.Nasıl format atıp açılışta ki bu durumu düzeltebilirim.(umarım anlatabilmişimdir) teşekkürler

• Walla tam anlayamadım galiba disk MBr si ile ilgili bir sorun FDisk menüsünde Aktif partition durumdaki drive Silip External driveları kaldırmadan ! Buraya dikkat sadece aktif Primary dos bölümünü tekrar bölümlendir ama disk size ı manuel olarak girmelisin. Uyarı ..: Diğer disk bölümlerinde kaybolabilir garantisi yok ama deneyebilirsin. Ben bir seferinde bu şekilde benzer bir sorunu çözmüştüm.
  • fdisk çek
  • tşk.Bi deneyelim bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.