Şimdi Ara

Norgon GHOST Nedir Ne işe Yarar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
31.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla çok güzel dakka başı kullnamayacağımıza göre biri olsun yeter....ayrıca ture falana bence gerek yok:....
  • norton ghost 9.0 ın resimli bir kullanımı nerede antalımış olabilir
    güzel bi program aldık ama tam kullanamıyorumzi
  • partition magic norton ghostun yaptığını yani kolonlama yapamıyor mu?kolanlama yapmak için bilgisayarı dos ortamında mı açmak gerekir.
  • norton ghost nasıl edinebiliriz.....
  • selam arkadaşlar şu anda norton ghost kullanıyorum daha önce ghost2002 kullanıyordum fakat ntfs i tanımıyordu daha sonra 2003 ile bu sorunu giderdim fakat şimdide s-ata sorun ortaya çıktı umarım 2004 işimi görür. hepinize kolay gelsin

bilgi paraşüte benzer açıldıkça işe yarar
  • true image in kullanımını anlatan bir makale yazabilecek arkadaş var mı
  • nerden ındırebılırım beyler 9.0 surumuunu
  • true image site adresi nedir acaba
  • norton ghost 9.0 dan haberi olan var mı
  • Norton ghost 2003 kullanıyorum vs sürekli aldığımız imajları bu sefer her neden olduğunu bilemediğim bir sebeple dvd ye yazdırdığımda yazdırma işlemi başarı ile tamamlanmış olsa dahi geri yükleme işleminde sorun çıkıyor.Adım adım yazayım da nerde hata yaptığımı bana söyleyin lütfen engin bilginiz ve tecrübenize ihtiyacım var....Şimdi bende aynı confg çok fazla makine olduğundan bir makineden imaj alıp kurmak çok işime geliyor doğrusu o nedenle bir makineye kurulan işletim sistemi üzerindeki işimi tamamladıkdan sonra makineyi kapatım norton ghos boot disk ile açıyorum.

ayrı bir fat16 disk üzerine network'u de kullanarak imajı atıyorum.imajı atma işini tamamladıkdan sonra disk üzerinden network den başka bir makineye kurmak çok zahmetli olduğundan imajı (3,2 GB olduğundan) dvd ye yazdırıyorum.DVD de imajı Winxp üzerinde görüyorum ama norton ghost boot diski ile bootable yaptığım dvd den makineyi boot ettiğimde imajı kurmak istediğimde karşıma gost cd/dvd image die bi yazı çıkıo ki burda benim imaja verdiğim isim görülmeli.. ve haliyle imaj görülmüyor. aynı boot disk ile imajı aldığımdan neden imajı görmüyor anlamış değilim..Bana help lütfen...

Teşekkürlers

• sagol kardes
  • Allah razı olsun... çok güzel,kısa,öz ve işe yarar...
  • arkadaşlar norton ghost 2003 prg. bazı sata disklerde problem çıkarabiliyor.
    sistemin bir daha açılamaması gibi. Özellikle xp sistemlerde norton ghost 9 u öneriyorum. bu yeni sürümde makinayı restart bile yapmıyorsunuz. Hot image sayesinde sistem açıkken direk sistem yedeğini alabilirsiniz. ve yeni desteklediği sata ve scsi ler sayesinde daha güvenilir olmuş. yaklaşık 2 ay gibi bir zamandır kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.
    1 tavsiyem var sakın ola sistem yedeğini yaptığınız bölümlenmiş alan veya 2.bir hdd de disk birleştirme yapmayınız. image dosyaları bozuluyor...
    sevgiler
  • norton ghost 9 kullanmaya başladım.netten indirdim ama nasıl bootable cd yapılır bilen varmı aa dostlar??yani c sürücüsüne format attıktan sonra programı hangi ortamda çalıştırıcam.
  • yokmu cevap verebilecek kimse.çok önemli benim için bi el atın arkadaşlar yaa
    bildiğim kadarıyla norton ghost 9.00 dos da çalışmıyo.

• ng9.0 söylediğin gibi dos dan çalışmıyor. Ve xp veya 2000 yüklü olmayan bir makinaya geri yükleme yapamazsın..

eğer sata veya scsi bir diskin yoksa ng2003 ü tavsiye ederim.

çünkü 9.0 da açılış diski yok ve dos da yok..
  • Çok sağol arkadaş eline sağlık bide bu programı nerden bulabileceğimizi yazan bi link verseniz çok ii olur!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_J@ck@l

Çok sağol arkadaş eline sağlık bide bu programı nerden bulabileceğimizi yazan bi link verseniz çok ii olur!!!

www.tamindir.com da mevcut çakal

• quote:

Orjinalden alıntı: ANUBIS

ng9.0 söylediğin gibi dos dan çalışmıyor. Ve xp veya 2000 yüklü olmayan bir makinaya geri yükleme yapamazsın..

eğer sata veya scsi bir diskin yoksa ng2003 ü tavsiye ederim.

çünkü 9.0 da açılış diski yok ve dos da yok..

eyw.saol dostum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.