Şimdi Ara

Nokia X1-00 Ana Başlık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
19.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokia türkiye sayfasında c2-00 pek yakında deniyor ancak x1-00 sıfır sitede olmamasına rağmen satışta bu nasıl iş :)
    http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/tum-modeller/nokia-c2-00
  • quote:

Orijinalden alıntı: bohakk

nokia türkiye sayfasında c2-00 pek yakında deniyor ancak x1-00 sıfır sitede olmamasına rağmen satışta bu nasıl iş :)
    http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/tum-modeller/nokia-c2-00

Ortada bir paradoks olduğu kesin, bekleyip göreceğiz.
  • Elektro World'de her iki mağazada baktım ama SIM kart olmadığı için malesef telefonun menüsüne inceleyemedim. Ayrıca bu telefonda ses kaçak sorunu yokmuş. Gizlice mağazadayken 112'yi aradım ve arka hoparlörden ses kesinlikle çıkmıyordu. Bu arda ismini unuttum bu başlıkta mesaj yazan üyelerden birisi Gayrettepe Elektro World çalışanıydı. Kendisi de bu telefonu alacakmış ve paylaşacakmış.
  • NOKIA X1-00 ÖN İNCELEME

Bugün Elektro World Bostancı mağazasında bu telefonu deneme fırsatı yakaladım. Açıkçası sizleri üzecek bir haberim var. Müzik bölümüne girdiğinizde sadece MP3 formatlarını çalabilen MP3 Müzik Çalar kısmı karşımıza çıkıyor. Tam bir hayâl kırıklığı olaraka şarkılar Albümler,Sanatçılar ve Tarz gibi sıralanmıyor. Müzik çalarda şarkılar sadece tüm şarkılar diye listeleniyor. Eğer Albüm listesi veya çalma listesi yapmak istiyosanız, menüye gelince Favori Şarkılarım kısmına girmeniz gerekmektedir. Ayarlar kısmında sadece Tekrar ve Karışık oynatma kısımları bulunuyor. Bunun dışında ekolayzer ayarı bulunmamaktadır. Hoparlör sesi söylenildiği gibi gerçekten çok yüksek bir şekilde çıkıyor. Elinizi hoparlöre değdirince hoparlörden havanın geldiğini bile hissedeceksiniz. Arama yaparken ses kaçak sorunu olmadığını farkettim. Yani bu telefonda görüşme sırasında arka hoparlörden ufak ses bile çıkmıyor. Sanırımbu soruna çözüm bulmuşlar. El feneri fonksiyonu gayet başarılı ve bembeyaz aydınlatıyor. FM radyo, kablolu kulaklık takınca açılabiliyor. Benim denediklerim ve görüşlerim şimdilik bu kadar. Cihazı satın almadığım için sadece kulaklıkta ses kalitesini öğrenemedim. Ancak, müzik çalarındaki şarkıların tüm şarkılardan başka sıralama olmaması tamamen beni hayâl kırıklığuna uğrattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatax -- 4 Haziran 2011; 22:11:57 >

• işletim sistemi symbian ise farklı player yuklene bilir belki ..
  • Symbian yok bu cihazda arkadaşım....

quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

işletim sistemi symbian ise farklı player yuklene bilir belki ..
  • Zaten işletim sistemi S30'dur. Yani 1616, 1800'da kullanılan işletim sistemi.
  • İnceleme için teşekkürler hocam, müzik player olayı harbiden kötü olmuş yalnız.
  • 16 GB hafıza kartı takan bir kullanıcı telefona yüzlerce şarkı atsa istediği şarkıları nasıl çalacak? Şarkıların hepsi Tüm Şarkılar diye sıralanıyor. Albüm veya istediğiniz şarkıyı dinlemek için ancak ayarlardan Favori Şarkılarım'a girince liste yapılıyor. Çok saçma bir müzik çalar. En iyisi Nokia C1-02 almakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatax -- 4 Haziran 2011; 23:53:07 >
  • İnceleme yaparken bunu söylemeyi unutmuşum. Şarkı çalarken şarkıyı ileri ve geri sarmak yokmuş. Bu nasıl müzik telefonu? Ben kısacası bu telefonu beğenmedim. Telefonu denemek isteyenler, Elektro World Bostancı mağazasında deneyebilirler.
  • İzmir Balçova'da dolaştım bugün ama bu telefonu göremedim malesef....(Best Buy, Vatan, Media Markt, Teknosa)
  • Teknosa'ya daha yeni geldi. İzmir mağazalarında yarından itibaren bulabilirsin hocam.
  • Denk gelirse ben de bir bakıp, incelemek istiyorum....
  • İnceleme mesajımda bahsettiğim gibi hocam, pek beğenmedim açıkcası. Albüm, Sabatçı, Tarz sıralanması yok, şarkıyı ileri ve geri sarma yok. Bence alanlar önce denemeleri lazım. Aldıktan sonra pişman olmasınlar.
  • Kesinlikle haklısın, önemli bir konu, almak isteyenler mutlaka kontrol edip alsınlar....
  • Teknosa'dan ne kadara aldınız? Ben de almayı düşünüyorum.
  • Ay sonu Vatan'dan 120-130 lira civarı alınır bu telefon. Bende alıp çekmeceye koycam elbet lazım olur.
  • Denemeden almayın, sonra pişman olursunuz.
  • Evet hocam işe yaramayan bir telefonmuş. Aylardır boşu boşuna bekledik bunu. Ben bunun yerine mecburen C1-02 alacam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.