Şimdi Ara

Nokia X1-00 Ana Başlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
19.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu almak için gittiğim de, ne Bimeks'te var, ne de Elektro World'de var. Nasıl iş bu şimdi?
  • Arkadaşlar, bu telefonu alan oldu mu? Vatan Bilgisayar'da 175 TL'ye satışta görünüyor. Maaşımı alamadığım için ben henüz alamadım. Eğer alsaydım hemen inceleme başlığı açacaktım. Alan arkadaşlardan rica ediyorum şu sorularıma cevap versin.

1-Müzik çalarında şarkılar Albüm,Sanatçlılar,Tarz şeklinde sıralanıyor mu?
    2-WMA,WAV formatlarını çalıyor mu?
    3-Ekolayzer var mı?
  • Anlaşılan ilk kez internetten sipariş almaya başladılar, kısa sürede mağazalara da gelir. meraklısı çok olacak bu cihazın.
    Aama Vatan'da dediğin gibi, mağaza stoklarında görünüyor...

quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

Telefonu almak için gittiğim de, ne Bimeks'te var, ne de Elektro World'de var. Nasıl iş bu şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 2 Haziran 2011; 20:41:10 >
  • Hocam bugün ben Vatan Bilgisayar'a gittim ve gelmiş. Telefonu elledim ve süper bir cihaza benziyordu. Cihazda SIM kart olmadığı için malesef deneyemedim. Arka kapağı çok parlaktı orası hoşuma gitmedi. Telefonu Türkiye'ye sadece Dora İletişim distibütörü getirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatax -- 2 Haziran 2011; 21:06:38 >
  • Umarım bizim burdaki vatan'a da gelmiştir cihazı incelemek istiyorum fazlasıyla. Bulabilirsem bu cihazdan bizim burda, yorumumu tam anlamıyla yazarım.
  • Zaten yeni geldiği için Pazartesi gününden itibaren tüm Türkiye'de satışta olur.
  • Vatan bilgisayarda var arkadaşlar 175 lira world card a
  • Bu telefonu haftaya maaşımı alacağım için ancak o zaman alacam. Alan olursa lütfen bizimle görüşlerini paylaşsın. Telefonda en çok merak ettiğim, hoparlörün büyük olması, çok yüksek ses vermesi.
  • alan varsa inceleyebilir mi acaba?
  • Böyle bir telefon bir daha gelmez. Kamera isteyen, ya fotoğraf makinesi ya da Nokia N8 alsın. Bluetooth ile WAP isteyen, Nokia C1-02 alsın. Bu telefon kesinlikle bugüne kadar üretilmiş en iyi müzik telefonu. 5800 XpressMusic, 5130 XpressMusic, X2 ve X3 gibi cihazlarda berbat ötesi kameralar olduğu için müzik telefonu sayılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatax -- 3 Haziran 2011; 14:33:57 >
  • bu telefon tam benin aradığım şey..biri alıp incelesin şunu yaa:)

kulaklık sesi nasıl...
    dışarı verdiği ses nasıl..merak ediyorum...
    bir de bunun çift hatlısı çıkacak acaba x1-01
    ne zaman çıkar fiyatı ne olur bilen var mı?

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K084K -- 3 Haziran 2011; 15:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bohakk

bu telefon tam benin aradığım şey..biri alıp incelesin şunu yaa:)

kulaklık sesi nasıl...

Çift hatlı bir model daha var, arzu ederseniz bakabilirsiniz konuma.
    http://resim.donanimhaber.com/fb.asp?m=49603720

• quote:

acaba x1-01

Nokia X1-01 yılın ikinci çeyreğin sonunda çıkıyor. Yani bu ayın sonunda çıkacak. Türkiye'de Temmuz ortasında satışta olur.
  • teşekkürler...bu telefonda daha çıkmadı satışa sanırım

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

quote:

bu telefon tam benin aradığım şey..biri alıp incelesin şunu yaa:)

kulaklık sesi nasıl...

Çift hatlı bir model daha var, arzu ederseniz bakabilirsiniz konuma.
    http://resim.donanimhaber.com/fb.asp?m=49603720

• Zaten X1-00 ile X1-01 arasında hiç fark yok. Sadece çift SIM kart özellğinden başka fark yok.
  • tek hat ve çift hat arasında kararsızım aslında...
    tek hat kullanıyorum ancak bu telefonlardaki 2.hattı telefonun yanından telefon çalışıyorken bile takabilmeniz harika.
    sırf bu özellik için almayı düşünüyorum...bence çok faydalı bir özellik...

quote:

quote:

acaba x1-01

Nokia X1-01 yılın ikinci çeyreğin sonunda çıkıyor. Yani bu ayın sonunda çıkacak. Türkiye'de Temmuz ortasında satışta olur.
  • c2-00 da da bu özellik mevcut sanırım.. o ne zaman çıkacak piyasaya
  • Hocam haftaya maaşımı alınca hemen alacam ve inceleme yapacam, sorularınızı o zaman cevaplyacam. Ama en azından satın almadan önce incelemek için mağazalarda denemek lazım. Akşam Maslak ve Gayrettepe'deki Elektro World'e gidipte denemeye çalışacam.
  • eyvallah dostum...görüşlerini yazmanı bekliyorum...bende ona göre alıp almamaya karar vericem...

quote:

Hocam haftaya maaşımı alınca hemen alacam ve inceleme yapacam, sorularınızı o zaman cevaplyacam. Ama en azından satın almadan önce incelemek için mağazalarda denemek lazım. Akşam Maslak ve Gayrettepe'deki Elektro World'e gidipte denemeye çalışacam.
  • quote:

c2-00 da da bu özellik mevcut sanırım.. o ne zaman çıkacak piyasaya

2011 ikinci çeyreği içerisinde Hindistan, Çin, Güneydoğu Asya / Pasifik bölgesi ile Orta Doğu, Afrika, Avrasya ve Brezilya'da satışa sunulacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.