Şimdi Ara

Nokia tam QWERTY klavyeli Asha 210 modelini tanıttı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok hoş telefon. Nokia gerçekten yeni bir trend oluşturuyor. Blackberry tarzı qwerty klavyeli telefonlar iş adamları tarafından tercih edilirken, yazışmayı seven gençler için çok güzel bir alternatif oluşturmuştu. Nokia' da bu telefonları gençlere göre renklendirmiş. Güzel de olmuş. Başarılar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MK*

ne 64 gb hafıza mı, doğru mu anladım ben?

yanlış anlamışın 64 mb :)

• şu s40 a multitasking ile sağlam bir tarayıcı performansı gelse tadından yenmeyecek, s40v9 a inş

• Geçen ki haber buymuş demek ki

Ekran daha büyük olabilirdi
  • Babadan ogula nesil.. Hepsi ayni

• bu telefon tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglaratilgan

quote:

Orijinalden alıntı: gymetlimiss72$ iyide ülkemize de gelse 100 lira deseler eyw ama gel gör ki kaç katı fiyatına çıkarırlar
    bildiğim 100 tllik bi vergisi mevcut zaten telefonda 150 tl civarı kendi parası artı kdv bide bunun türkiye itelemesi olur alsana 300-350 tl . bu tlede bu parayı vermem şahsen

Ya diyorum ya işte kaç katı fiyatına çıkarırlar.Keşke düzgün bir fiyat koysalar da telefonun anlamı olsa.Birde 15£ luk telefonu vardı o gelicek mi merak ediyorum :D

• Samsung'un her şeyde s3 tasarımı kullandığı gibi nokia'da lumia tasarımını kullanacak sanırım
  • Babadan ogula nesil.. Hepsi ayni

• fiyat ve görünüm çok güzel

• asha 302 kullanıcısıyım. asha 302 de 3.5g bağlantı,wifi,3.2 mp kamera mevcut. ancak bu telefonda galiba 3g yok ancak wifi var. tasarım olarak çok hoş 3g varsa 302 yi satıp bunu almayı düşünebilirim.

• sadece haberleşme için kullanacaklara ideal; uygun fiyat, whatsup, facebook twitter vs.. seçenekleri , qwerty klavye

• Q klavye ve canlı renkler ile gayet hoş olmuş. Hemen alınmaz ama biraz fiyati oturunca ikinci telefon veya oylesine kullanmak icin alinabilir.

• Tasarımı hoş. 250 liradan gelse yüksek satış rakamına ulaşır.
  • 72 dolardan gectim 100 120 dolara satılsa yine iyi 300-350 liradan aşağıya satmazlar bu telefonu ilk 3-6ay daha sonra sapır sapır dökülür. hele bi çıksın 6 ay sabredin 200e kadar bile iner bu telefon.
    Beğendim şık ve cici bici duruyor, özellikle gençlerin ve hanımların çok hoşuna gidecek sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Genel hatları güzel özellikle arka tasarımı ama keşke ekrana daha fazla yer ayrılsa imiş üstteki boşluklar pek hoş durmamış kişisel fikrime göre...

bence 320x320 piksel kare ekran olsaymış kötü durmazmış :D

• Güzel duruyor
  • gerçekten çok güzel bir telefon gerek tasarımı olsun gerek markası olsun
    ben samsung'un galaxy s4'üne rakip olabiliceğini düşünüyorum

• fiyatıyle kesinlikle bir haberleşme telefonu

• Fiyat ve tasarımı gayet iyi. 2. telefon olarak kullanılabilir. Ya da düşük bütçeli kişiler için gayet uygun bir telefon olur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.