Şimdi Ara

NOKIA SIMLOCK ÜCRETSİZ AÇILIR...--------> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
33.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: BaMKaN

Bu programı deneyen var mı, ve bu program 6630'un sim kilidini kırıyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: georgia

6630 unki kırlmıyor hocam henuz..
    quote:

Orjinalden alıntı: BaMKaN

Bu programı deneyen var mı, ve bu program 6630'un sim kilidini kırıyor mu?

Yapma abi ben de Japonya'dan gelme, Vodafone sim kilitli bi 6630 var ve Türkiye'de kesin açılır diye aldım, biraz araştırdım bazıları kırmak için 100 $ istiyorlar, bu da kilidin kırılabileceğini göstermez mi?
  • ustadım ben adım gibi eminim ki 6630 un sim kildi kırılmıyor KESİNLİKLE.
    ancak su ihtimaller var...
    telefoncuların ne derece dogru soyledikleri 3 kagıtları ortada nasılsa yaptırmaz deyip fahiş fiyat çekme huyşarı mevcut (kendimden biliyorum 7650 mi tamir edemeyip 100 120 ytl masrafı var dedi 2 telefoncu sonra gittim baska bi telefoncu 20 ytl ye filmini değiştirdi ve oldu)

bir diğer ihtimal telefoncu bu 100 dolar karsılıgı senin boardunu değiştirebilir. 100 dolara olurmu bilmiyorum ama varsayalım oldu boyle olunca imei numaranda değişir cunku farklı bir cihaza sahip olursun bu seferde cihazın kayıtsız konuma duser..
  • quote:

Orjinalden alıntı: georgia

ustadım ben adım gibi eminim ki 6630 un sim kildi kırılmıyor KESİNLİKLE.
    ancak su ihtimaller var...
    telefoncuların ne derece dogru soyledikleri 3 kagıtları ortada nasılsa yaptırmaz deyip fahiş fiyat çekme huyşarı mevcut (kendimden biliyorum 7650 mi tamir edemeyip 100 120 ytl masrafı var dedi 2 telefoncu sonra gittim baska bi telefoncu 20 ytl ye filmini değiştirdi ve oldu)

bir diğer ihtimal telefoncu bu 100 dolar karsılıgı senin boardunu değiştirebilir. 100 dolara olurmu bilmiyorum ama varsayalım oldu boyle olunca imei numaranda değişir cunku farklı bir cihaza sahip olursun bu seferde cihazın kayıtsız konuma duser..

Anlaşılmıştır hocam, teşekkürler... Demek ki bu telefonu kamera ve mp3 player olarak kullanmak zorunda kaldım... :(
  • Merhaba,
    Mesela yurtdışından gelmiş bir telefonun sim kilidini kırdırdık. Peki bu telefonun IMEI numarası Türkiye'de kayıtlı değil. Görüşme yapılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damat75 -- 27 Ekim 2006; 15:02:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: damat75

Merhaba,
    Mesela yurtdışından gelmiş bir telefonun sim kilidini kırdırdık. Peki bu telefonun IMEI numarası Türkiye'de kayıtlı değil. Görüşme yapılabiliyor mu?

kullanamazsın.... imei değişimi yaptırman gerekir.. oda yasadışı biliyorsundur.........
  • abi benim n73 var güvenlik kodunu kırabilirmisini<
  • selam.bende NOKIA 6610 NAVİGATÖR VAR.SİM KİLİDİ KIRILAMIYOR DEDİLER.KIRAN VARSA SÖYLERMİSİİZ.TELEFON KAYITLI TÜRKÇE MENÜLÜ.ÇOK HARİKA AMA KULLANAMIYORUM.
  • HORTTT
  • Bu konuyu hortlatan çok aradımı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem-axoy

abi benim n73 var güvenlik kodunu kırabilirmisini<

hortlatan soru bu
  • arkadaşlar ben de 2300 var avea çalışmıyo bu simlock proğramını denedim ama kodları girince "kod geçersiz" "bu kod kullanılamaz" diye uyarılar veriyo yardımcı olur musunuz?
  • ta 2006 nın konusuymuş bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet yasar

arkadaşlar ben de 2300 var avea çalışmıyo bu simlock proğramını denedim ama kodları girince "kod geçersiz" "bu kod kullanılamaz" diye uyarılar veriyo yardımcı olur musunuz?

HORT !!!
  • Konuyu acilen yeniden hortlatmak gerekiyor. Nokia 3210 güvenlik kodunu kırmam lazım, Avea'yı kabul etmiyor. Kodu buldum tabi işe yararsa yalnız bundan sonrasında ne yapmak gerektiğini bilmiyorum. Bir yardım lütfen, bu kod ile ne yapmak lazım?
  • Evet konu hortlamış bende konun tarihine bakmadım Reis-i Eagles'in yazdığı iletiyi okudum kendi kendime dedimki Reis-i Eagles gibi bi üye bu paylaşıma mı bu kadar sevinecek bide Reis'in yazdığı iletide ciddilik yok acemi bir üye gibi yazmış kafam karıştı sonra sayfanın aşağısına indim baktım konu hort sonrada tarihe baktım 5 Ağustos 2006 Reis'in üye olduğu tarihe baktım 29 Temmuz 2006 demekki Reis'in henüz yeni üye olduğu günler üye olalı bir hafta bile olmamış heralde o zamanlar er yada onbaşıymış

Edit:İmla Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safa_oyuncu -- 24 Eylül 2009; 19:43:31 >
  • bana yurtdısından gelen Nokia 5220 XpressMusic var
    kısıtlama kodu ıstıyor
    sımkılıdnı nasıl kırarım
    yardımlarınız ıcın sımdıden tşkler
  • hort

programı kullanmayı tam anlamadım yardım edebilirmisiniz
  • selam bende almanyadan getirdiğim Nokia 2220 var yardım edebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapsam

selam bende almanyadan getirdiğim Nokia 2220 var yardım edebilirmisin

Aşağıdaki programı deneyin.

http://www.peters1.dk/unlock/nokia/code_calculator.php?sprog=en
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.