Şimdi Ara

Nokia'nın yeni iş telefonu: E72 (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.860
Cevap
20
Favori
694.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heathrow(+)

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

quote:

Orijinalden alıntı: heathrow(+)

Kullanmadıgınız kayıtsız cihaza neden kılıf aldınız?

1 ay acikken kullanildi cünkü kardes :)

kapanan telefon açılabiliyor mu? :)

http://forum.donanimhaber.com/m_36046663/tm.htm

pasaport kayıdı yapıldıktan sonra neden açılmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya.77

Mod Firefox s60v3

http://forum.donanimhaber.com/m_51422802/tm.htm

sizin hack yontemleri v 071.004'de de gecerli oluyor mu hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

Mod Firefox s60v3

aynen abicim.benim tel hala hackli.hack dosyalarını yeniden kurman yeterli

• quote:

quote:

quote:

Mod Firefox s60v3

ben ondan sonra 4-5 defa hard format attım :D telefona hard format atıp versiyonu ovi uzerinden tekrar yukleyince telefonda %100 hızlanma oldu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mod Firefox s60v3

ben ondan sonra 4-5 defa hard format attım :D telefona hard format atıp versiyonu ovi uzerinden tekrar yukleyince telefonda %100 hızlanma oldu.

temizlemişsin işte ne güzel.üşenmesem bende çekeceğimde,kimkuracak ayarlıyacak diye üşeniyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mod Firefox s60v3

temizlemişsin işte ne güzel.üşenmesem bende çekeceğimde,kimkuracak ayarlıyacak diye üşeniyorum

ayda 1 yapar oldum artık :D dun hafıza kartındaki 1500 mesaj kendi kendine silinince telefon hard formatı haketmisti zaten :D

• E5 telefon sahibiyim,e72 ile takas etmeyi düşünüyorum kameradan sebeb.
    Fakat E72'nln 128 mbayt ram bellek olması beni tereddüte düşürüyor. Telefonda düşük ramdan dolayı, herhangi bir sıkıntı oluşuyor mu?
    Program yükleme meraklısı değilim açık programda bırakmam yinede tereddütlüyüm. E5 de hiç problem yaşamadım, e72 de yaşarsam çok pişman olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

E5 telefon sahibiyim,e72 ile takas etmeyi düşünüyorum kameradan sebeb.
    Fakat E72'nln 128 mbayt ram bellek olması beni tereddüte düşürüyor. Telefonda düşük ramdan dolayı, herhangi bir sıkıntı oluşuyor mu?
    Program yükleme meraklısı değilim açık programda bırakmam yinede tereddütlüyüm. E5 de hiç problem yaşamadım, e72 de yaşarsam çok pişman olurum.

çok sayıda uygulama yüklersen yavaşlayabilir. 15 tane tema yüklemiştim ayrıca birçok uygulama kurmuştum. opera mini ile internete girdiğimde yavaşlama, takılma oluyordu opera mini'de. 15 temanın çoğunu sildim. 2-3 tema kalmıştı. o zaman düzeldi.
  • fazla uygulama, sadece nette yavaşlama yapıyorsa çok önemli değil aslında.
    Ben en fazla 10 tane uygulama program kurarım onlarda küçük boyutlu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

fazla uygulama, sadece nette yavaşlama yapıyorsa çok önemli değil aslında.
    Ben en fazla 10 tane uygulama program kurarım onlarda küçük boyutlu olur.

uygulamaları hafıza kartına kurunuz.bi problem yaşamazsınız fakat temaları hafıza kartına kurmakdan ziyade tel hafızasına kurmak daha mantıklı çünkü hafıza kartını çıkarttığınızda yada pcye usb modunda bağladığınızda telefon otomatikmen tel hafızasındaki temaya dönmeye çalışır.buda hem ram kaybı hemde yeniden kullandığınız temayı yeniden uygulamanıza sebep verir.yapacağınız en mantıklı şey beğendiğiniz temaları sis halinde hafıza kartında bulundurun,birinden sıkıldığınızda uygulama yöneticisinden kaldırıp diğerini kurun.tel hafızası ne kadar boş olursa o kadar kârınıza.ram ve rom düşük olduğundan yapacak başka çare yok. E5de tasvip ettiğim modeller arasına girmemektedir.E72nin ucuz versiyonu

• kullananlar OPERA tarayıcılarınızı güncelleyin.sosyal paylaşım linkleri konulmuş ve ayarlarda sitelerin mobil dışı orjinal sayfasını açma linki konulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya.77 -- 7 Ağustos 2011; 2:18:42 >
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Fiatta anlaşabilirsem e72 almayı düşünüyorum.
    E5 alalı bir hafta olsada hiç problem çıkarmadı ve bu sınıftadaki ilk telim. Symbian bence güzel sistem, neden o kadar eleştiriyorlarsa?
  • quote:

kullananlar OPERA tarayıcılarınızı güncelleyin.sosyal paylaşım linkleri konulmuş ve ayarlarda sitelerin mobil dışı orjinal sayfasını açma linki konulmuş.

Opera Mini mi Opera Mobile mı? Mobile da bir güncelleme görünmüyor bende. Şu anki sürümüm Opera_Mobile_11.1_Symbian.sis
  • telefon güncellenebiliyor 71.004.
    bahreyn den aldığım kılıf kadar iyisini bulamadım burda. çin malıydı 5 tl sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meta7 -- 7 Ağustos 2011; 10:32:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

kullananlar OPERA tarayıcılarınızı güncelleyin.sosyal paylaşım linkleri konulmuş ve ayarlarda sitelerin mobil dışı orjinal sayfasını açma linki konulmuş.

Opera Mini mi Opera Mobile mı? Mobile da bir güncelleme görünmüyor bende. Şu anki sürümüm Opera_Mobile_11.1_Symbian.sis

mobile 11.1 (1604)

mini 6.1 (25570)

kuruluşda güncellendiğini anlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya.77 -- 7 Ağustos 2011; 12:09:18 >
  • arkadaşlar e72 Zodium Black almayı düşünüyorumda.2 yıldır 5800 kullanan birisiyim ve son günlerde acayip yavaşlama oldu format attıktan sonra bile ve dokunmatik ekran olmasından sıkıldım.Tavsiye edermisiniz acaba?Son günlerde e72 alma e6 al diyorlarda?
  • slmlar telefonuma hard format aticam ama ayrıntılı anlatılısı var mı link verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolverinX

slmlar telefonuma hard format aticam ama ayrıntılı anlatılısı var mı link verebilir misiniz ?

zaten gayet açık... X'in altındaki tuş (shift tusu), bosluk tuşu (space), P'nin altındaki tuş (silme tuşu) ve telefonu açıp kapatma dugmesine telefon kapalıyken nokia yazısı gelene kadar 4u birlikte basılı tutmanız gerektedir.
  • peki kartı da tekrar bicimlendirsem klasorler tekrar olusur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.