Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ses için karşılaştırmayı yarın arkadaşımın telefonuyla yaparım onda eski versiyon var ona göre bişey söyleyebilirim usb aktarım hızı için de pek bişey aktarmıyorum ondan dolai pek bi fikir veremicem resim kalitesi içinde zaten rapide upload etmiştim resimleri ordan indirip bakabilirsiniz onun haricinde update sorası bazı sorunlar yaşadım açıkcası program yüklerken telefon kilitlendi pili çıkarttım tekrar açılmadı telefon hard format aTTIM açıldı sora galeriye girmeyi denediqimde 140 tane fln resim vardı açılıyor dedi ve öle kaldı tekrar kapattım telefonu fln sıkıntılı oldu biraz yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sefagenc

ses için karşılaştırmayı yarın arkadaşımın telefonuyla yaparım onda eski versiyon var ona göre bişey söyleyebilirim usb aktarım hızı için de pek bişey aktarmıyorum ondan dolai pek bi fikir veremicem resim kalitesi içinde zaten rapide upload etmiştim resimleri ordan indirip bakabilirsiniz onun haricinde update sorası bazı sorunlar yaşadım açıkcası program yüklerken telefon kilitlendi pili çıkarttım tekrar açılmadı telefon hard format aTTIM açıldı sora galeriye girmeyi denediqimde 140 tane fln resim vardı açılıyor dedi ve öle kaldı tekrar kapattım telefonu fln sıkıntılı oldu biraz yani.

abi yapma korkuttun beni

şimdi updateye geçmiştim teli

edit:TIESTO_DP sen ne durumdasın update bitmiştir heralde telefon tr oldumu ? donma falan varmı sefagenc teki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashinsoft -- 10 Nisan 2008; 22:13:46 >

• aynen ben de sorun yaşadım . tam versiyon yüklenirken donanim bulmak istedi bil., o sırada versiyon yükleme işleme takıldı kaldı, update program sonra kabloyu çıkar tak dedi. taktım çıkardım ama yinede yüklemiyordu. yarım saat filan bekledim bi gıdım yükleme ilerlemedi. sonra ctrl alt del den nupdate programını kapattım . nupdate i tekrar açtım o zaman yükleme basladı. bi an baya tırstım ama

En sorunlu updateim oldu valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doobeyy -- 10 Nisan 2008; 22:17:36 >
  • korkma korkma şu anda bi sorun yok ama :) yinede 0550370 kodu için yeni sürüm yayınlandıqında tekrar yüklemeyi düşünüorum hard format yüzünden ngage oyunlarımda gitti şu anda bi sorun yok ama sorunsuz kullanıorum sadece menüye girerken bi sn lik bekleme var gibi gelio eskiden bu yokmuş gibi hatırlıorum ama benim hüsnükuruntum da olabilir içime sinmediya ondan belkide:) bide Asr açıldıgı zaman telefonun işlemcisini çok zorluyo sanırım sadece hava atmanız gereken ortamlarda bunu etkinleştirmenizi tavsiye ediorum :D bu arada inş sorunsuz biter update işlemi:)
  • TIESTO_DP : ama senin sorun versiyon yüklendikten sonra olmamış yüklenirken olmuş yine yırtmışsın

valla v20den vazgeçirceniz beni :)

edit:sefagenc ASR ney yaw :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashinsoft -- 10 Nisan 2008; 22:19:40 >
  • ucuz yırttık hem de

bi de sarkılar resimler ve filmler gitmemiş teli açtıktan sonra bi kaç tane yüklediğim programı kendisi yükledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doobeyy -- 10 Nisan 2008; 22:23:36 >
  • TIESTO_DP

zaten yığın hafızadakilere hiçbişey olmazki

ASR: Automatic screen rotation yani türkçesi otomatik ekran rotasyonu rotate me nin yaptıgı işi telefon artık kendi yapabilio :)

Bide V15 kullanan bi arkadaş direk menüden bi screenshot yapabilirmi sanki menü yazısı büyümüş gibi geldi bana
  • ekran dönmesi son rotate me versiyonu gibi değil . her yöne dönmüyor bence fotoğraf kalitesi artmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doobeyy -- 10 Nisan 2008; 22:30:16 >
  • zaten ters dönme olayı pek işe yaramıo :p BEn dediğim gibi bu özelliqi sadece hava atacaqım yerlerde kullanmai düşünüorum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: sefagenc

TIESTO_DP

zaten yığın hafızadakilere hiçbişey olmazki

ASR: Automatic screen rotation yani türkçesi otomatik ekran rotasyonu rotate me nin yaptıgı işi telefon artık kendi yapabilio :)

Bide V15 kullanan bi arkadaş direk menüden bi screenshot yapabilirmi sanki menü yazısı büyümüş gibi geldi bana

asr yi nerden açıyoruz ? ben rotateme kullanıyorum yani boşiuna

v15 benim telden ss

v10dan sonra v15 te bana küçük gibi geldi menüdeki yazılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashinsoft -- 10 Nisan 2008; 22:33:29 >

• ustalar benim bi sorunum var update yapmadan önce de vardı . Update yapınca düzelir sanmıştım fakat düzelmedi.
    3 gün önce film izlemek için core player ı açtım ekran uyumuluğuyla ilgili ayarları kurcaladım. Sonra bi baktım ekran küçülmüş solda ve altta siyah bosluk var . Bu nasıl düzelebilir ki? hard format attım olmadı update yükledik o da olmadı bunun bi çözümü var mı????
  • tmm bendeki görüntü de böle demekki aynıymış :D v15 te yok asr v 20 de Ayarlar/kişiselleştirme/ekran/ekran döndürme kısmından aytarlııosun
  • v20 updatesine başladım

edit: tiesto sana küçük görünmesin sakın ? , çünkü hard format atmışsın update yaptın düzelmesi gerekirdi diye düşünüyorum

edit2:
    deneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashinsoft -- 10 Nisan 2008; 22:45:44 >
  • core player de menü ayarlar yakınlaştır ekranı kapla olarak mı seçili?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIESTO_DP

ustalar benim bi sorunum var update yapmadan önce de vardı . Update yapınca düzelir sanmıştım fakat düzelmedi.
    3 gün önce film izlemek için core player ı açtım ekran uyumuluğuyla ilgili ayarları kurcaladım. Sonra bi baktım ekran küçülmüş solda ve altta siyah bosluk var . Bu nasıl düzelebilir ki? hard format attım olmadı update yükledik o da olmadı bunun bi çözümü var mı????

Yedekten geri yüklediysen o yüzden düzelmemiştir eski ayarları devam eder

• versiyon v20 yükleyeceklerin dikkatine:

artık nokia symbian 9.1 ve 9.2 işletim sistemlerinde oynanma(modifiye) yapıldıgı için önlem almış durumda şuan v20 den itibaren hiç bir modifiye(sistem klasörüne girme, unsigned program yükleme ,logo programı yapılamıyor) yapma imkanınız yok. herşey açıkca ortada lütfen soru sormayın.

diğer bi konu nss de error hatası veriyor. hatayı boş verin nss yi açın code ekleme yerine 0564947 kodunu yapıştırın ikikes write diyin 3 sn sonra çıkın hata verir versin önemsiz, pc ve cebi yeniden başlatın nsu ile yükleme yapılır duruma gelecektir.
  • valla olmuyor .sistemi zaten kopyalamamıştım. sizin coreplayer ayarlarını tam olarak söyler misiniz?(zoom aspect ratio, zoom filan hepsini bi söyleseniz)
  • aha v20 yaparken tiesto aynı dediğin olay oldu yeni donanım buldu pc nanayı yedimmi acaba :(

edit:ama update devam ediyor sorun olmaz inş

edit2: haydaa 6dakka kala başka bi donanım buldu :(:(

edit3: yükleme devam etti ve v20 oldu şuanda

hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashinsoft -- 10 Nisan 2008; 23:02:53 >
  • Valla sistem klasörlerine girenler var birkaç yerde gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: cashinsoft

hayırlı olsun

Şu benim ekran işini halletsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doobeyy -- 10 Nisan 2008; 23:04:34 >
  • 
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.