Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sefagenc

ilengiz sen resimle ilgili bi karşılaştırma istidun sanırım ilk izlenimlerime göre resim kalitesi güzelleşmiş gibi sanki ama akşam çiçekçiye inicem eski versiyonla çektiğim çiçek resimleri vardı yeni versiyonla da çeker arasında karşılaştırma yaparım:)

artık düzelmesi lazım.düz N95 V20 versiyonu ile çok başarılı
  • quote:

EVet arkadaşlar şimdi güncellemyi yaptım 0564947 koduyla ve telefon türkçe

Euro2 kodu mu o?
  • İlk açılıştaki ram 89 mb Asr eklenmiş ayarlardan ekran kısmından kapalı yada otomatik olarak ayarlanabilio SAnki telefon bana daha bi güsel gibi geldi :) kapakta oynama vardı yeni versionda geçer diodum ama hala takır tukur oynuo :p Ngage 1 yüklü ve yine Nokia maps 1 yüklü Telefonun açılması ve kapanması birazdaha hızlanmış sanırım. Arkadaşlar merak ettiqiniz bişey varsa bakıp söyleyebilirim:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

EVet arkadaşlar şimdi güncellemyi yaptım 0564947 koduyla ve telefon türkçe

Euro2 kodu mu o?

Valla bilmiorum bi arkadaş verdi tr araştırdım internette tr kodu olarak geçiodu o kodu girdim ve update yaptım telefon açıldıqında türkçeydi yeni versiyon hoşuma qitti:)
  • quote:

kapakta oynama vardı yeni versionda geçer diodum ama hala takır tukur oynuo :p

• ASR etkinleştirildiğinde 2. sürgü ekranı yan çevirmiyor bunu da farkettim:)Zaten cebimdeyken ikidebir açılıodu 2. sürgü ekran yan dönüyodu sinir oluyodum ii oldu bu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seFaßjk -- 10 Nisan 2008; 16:48:23 >
  • arkadaslar nss programi ile codu degişmek istiyorum ama eror hatasi veriyo

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirdaglar -- 10 Nisan 2008; 17:02:47 >
  • ilengiz direk resim atmai bilmediqim için rapide attım ordan sende bi bakar karşılaştırırsın bana sanki aynı gibi geldi resimler.

http://rapidshare.com/files/106375966/Resimler.zip.html
    ßu arada yurt içi ve yurt dışı çiçek siparişleriniz için bir telefon kafiidir :p
    kadirdaglar
    bende de aynı sorun vardı şöyle yaptım program ekle kaldırdan pc connectivity solution var onu kaldırdım sora eski nsu setup ı vardı bende onu açıp onar dedigimde tekrar pcs yükledi ve sorun halloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seFaßjk -- 10 Nisan 2008; 17:05:22 >
  • quote:

kapakta oynama vardı yeni versionda geçer diodum ama hala takır tukur oynuo :P

• quote:

ilengiz direk resim atmai bilmediqim için rapide attım ordan sende bi bakar karşılaştırırsın bana sanki aynı gibi geldi resimler.

http://rapidshare.com/files/106375966/Resimler.zip.html
    ßu arada yurt içi ve yurt dışı çiçek siparişleriniz için bir telefon kafiidir :p
    kadirdaglar
    bende de aynı sorun vardı şöyle yaptım program ekle kaldırdan pc connectivity solution var onu kaldırdım sora eski nsu setup ı vardı bende onu açıp onar dedigimde tekrar pcs yükledi ve sorun halloldu.

bu adrese fotonu yükle

http://www.imageshack.us/

en altta ''direck'' link var onu mesaj yazdığın yere yapıştır.

komple mouse ile işaretle 'image'butonuna tıkla.

o zaman direk mesajında çıkar

• Anladım sen bu seferlik indir de bidahakine dediqin gibi yaparım:)
  • quote:

quote:

lem benden neden kopya çekiyonda emeğime saygı göstermiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilengiz -- 10 Nisan 2008; 17:30:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ilengiz

quote:

quote:

lem benden neden kopya çekiyonda emeğime saygı göstermiyon.

bikerem espiri benim önce benim emeğe saygı gerekli bence:p

• quote:

Orjinalden alıntı: ilengiz

quote:

quote:

lem benden neden kopya çekiyonda emeğme saygı göstermiyon.

lem bizzat elemanın mesajını bulup editledim ben.

artiz.gif

• ustalar nss de kod değiştiremiyorum ve nokia update telefonu bulmuyor.. Ama pc suite bağlanabiliyorum.
  • arkadaslar sizlerde acele cevap bekliyorum
    su an farklı faal garantili nokia n95 8 gb telefon var
    fiyatı 1275 pesin

1350 12 ay taksitle

ne dersiniz alayımmı?
    gorenler yorum yazssın da adam haber beklıyor:D

edit=
    birde kutu iceriginde dikkat etmem gerekenleri yazarsaniz cok sevinirim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 10 Nisan 2008; 18:42:08 >
  • dostum bende yapmak istiorum guncelleme ayrıntılı olarak anlatırmısın ilk guncelleştirmeyi yapmıstı mama unuttum :D
  • reisin anlatımı varhttp://nokian95.4shared.com/ .ama bu kodu yapıcaksın 0564947

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doobeyy -- 10 Nisan 2008; 19:09:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

arkadaslar sizlerde acele cevap bekliyorum
    su an farklı faal garantili nokia n95 8 gb telefon var
    fiyatı 1275 pesin

1350 12 ay taksitle

ne dersiniz alayımmı?
    gorenler yorum yazssın da adam haber beklıyor:D

edit=
    birde kutu iceriginde dikkat etmem gerekenleri yazarsaniz cok sevinirim,

Arkadaşım bende Farklı Faal garantılı aldım ve gayette mennum şimdi piyasaya bakıldğnda bu kadar KVK fiyatları uçukken almak mantıklı gıbı ama yınede sen bılırsn Yanı endişen olmasın KVK değil diye Veridkleri hizmet KVK dahada ıyı SOruların olursa Pm at knşrz
  • dostum dosyayı acabilsem yapıcamda acılmıor doc uzantılı word falan hiçbiri acmıor :D derken acıldı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzyB24 -- 10 Nisan 2008; 19:55:54 >
  • 
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.