Şimdi Ara

nokia n91 mi sonyericson w800i mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
2.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en ii foto çekimi w800i de olablr ama en ii video çekimi de n90 da
  • quote:

Orijinalinden alıntı: faikmaras

en ii foto çekimi w800i de olablr ama en ii video çekimi de n90 da

ben bir telefonu video çekimi çok güzel diye almam.Onun yerine gider SONY HANDYCAM alırım(DİKKATİNİZİ ÇEKTİ Mİ BİLMİYORUM YİNE SONY).Sonuçta handycam daha ucuz n90'Dan....
  • İkiside süper telefonlar, seçim gerçekten zor..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: carbendi

fotoğraf kalitesi karşılaştırması yapmak istiyordum ama sadece n90ile çekilmiş foto buldum. w800i ile çekilmiş foto bulan varsa paylaşabilirmi aceba aradaki farkı görelim!!! (n91 ile çekilmiş bulamadım ama 90 ınkinden daha kötü değildir heralde :) )

n90 ile çekilmiş fotolar:

1
    2
    3
    4

Bu fotoğraflar çok iyi. Sanki fotoğraf makinesi ile çekilmiş gibi. K750i bu kadar iyi çekmiyor.

• BNAK GSMARENA DA WAR KARŞILAŞTIRMA N90 LA W800İ NİN AMA BAZI YERLERDE ŞİKE WAR HER KARŞILAŞTIRMAYA İNANMA MESELA GSMARENA DA İLK BİNA DA N90 BULANIK ÇEKMŞ AMA DİER RESİMLERİNE BAKIORM GAYET NET GAYET İİ YANİ HER KARŞILAŞTIRMAYA BAKAM ÇÜNKÜ HER KARŞILAŞTIRMA DA EDİTÖR LERE ŞİKE İÇİN PARA WERİLİO BZN .GENELLİŞKLE BU OLAY editör ün seçimi nde oluo yani bn inanamadm carl zeiss ın fos çıkıcağına neyse bn genede n90 düşünüorm her türlü kazıı yemee hazrm çünkü şeklini beeniorm
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ZORZORRO

quote:

Orijinalinden alıntı: carbendi

fotoğraf kalitesi karşılaştırması yapmak istiyordum ama sadece n90ile çekilmiş foto buldum. w800i ile çekilmiş foto bulan varsa paylaşabilirmi aceba aradaki farkı görelim!!! (n91 ile çekilmiş bulamadım ama 90 ınkinden daha kötü değildir heralde :) )

n90 ile çekilmiş fotolar:

1
    2
    3
    4

Bu fotoğraflar çok iyi. Sanki fotoğraf makinesi ile çekilmiş gibi. K750i bu kadar iyi çekmiyor.

İlk resimde kamera modeli 6630 yazıyor hayırdır?
    3. resimde kamera bilgisi yok.
    4. resimde kamera bilgisi yok.
    2. resimde kamera bilgisi yok.

Ne oluyoruz arkadaşlar?

N90 ile çekildiklerine eminmisiniz? Ben inanmıyorum, çunku kamera bilgileri yok. Nereden bılıcem K750i ile çekmediğini nerden bilicem N70 ile çekmediğini? Nereden bilicem fotoğraf makinesi ile çekmediğini? İnsanları yanıltmayalım, kontrol ettikten sonra kolaylım resimleri lütfen..

• W800i'den şaşmayın
  • yaw n91 in fiyatı €650 olur mu hiç? kafadan €1000 olur.w800i nin 2 katı fiyatı olacak fakat özellik bakımından w800 e göre hiçte 2 katı değil.bence kesin w800i ve bu arada N90 ve w800i nin gsmarena daki karşılaştırmasında w800i bariz önde;fakat bazıları hala inat edip böyle bir sonuca tahammül edemiyor! yok efendim şike varmış!!! yaw bırakın bunları gsmarena dünya çapında bir telefon sitesi!ee hadi diyelim bunda şike var,diğer sitelerdede mi şike var,onlarda aynı şeyi söylüyor....yani bırakın bunları yaw,çıkarın at gözlüklerinizi!

• quote:

Orijinalinden alıntı: bahobel

W800i'den şaşmayın

kesinlikle katılıyorum

bahobel yaf fazla övme sağda solda bu telefonu sonra 6600 gibi herkesde oluyor bi özelliği kalmıyor telefonun

• Sony ya evet...Sonynin rakibi yok,o her zaman en iisini yapar.Yani diğer markalar piyasadan çekilsinler hatta.Sony varken başka telefon alınmaz.Bu zihniyete binlerce defaAynı şey diğer marka taraftarları içinde geçerli.Kardeşim objektif olun,nasıl ki sizin telefonun + ları varsa diğerlerininde vardır."Ayça,benim tokam seninkinden daha güzel;yaaaaa"
  • w800 alın ama benim aşkım k750
  • w800 süper bir alet ama bencede NOKİA!!!SE kullanmama rağmen N91'i tercih edicem ve et bence
  • çok saçma bir soru n91 4gb w800i 512 mb tabiki nnnnnnnnnnnnnnnnnnn999999999999999999111111111111111
  • quote:

Orijinalinden alıntı: firazor007

çok saçma bir soru n91 4gb w800i 512 mb tabiki nnnnnnnnnnnnnnnnnnn999999999999999999111111111111111

sence herşey hafıza demekmi w800inkide yükseltiliyo bu marifet diil
  • w800i
    ile msn kurabilrsin,tam ekran ve sınırsız video kayıt var,resmi tam ekran olarak izleyebilirsin,dosya yöneticisi yeterli,çeşitli resim çerceve ve resim efektleri bulabilrsin,oyun ve tema yükleyebilrsin,arama hesaplama yapabilrsin vb
    yapamayacakların bas konuş,ebook,birkaç chat program önemli olarak
    üstelik w800iile symbiandaki kadar virüsle karşılaşman daha zor olur

bence w800i
    ben kaliteden yanayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 14 Ağustos 2005, 19:59:23 >
  • Ya bu w800 kaç kkuruş oldu şimd oğubankta beyler

Bu arada bencede w 800 mesala bend alım 512 lik kart benim tele

Dolduramadım 300 umune doldu ne gerek war 4 gb

Ayrıca yani bu telefondur çook para wermemek lazım diorum..
  • Dogubanka henüz düşmemiştir W800.Belki tek tük vardır ama pahalıdır.
    Az önce birkaç arkadaş aldı Nakit 900ün altında verdiler.
    Bu arada MK41 nickli arkadaşta K750i vardı.Dubaiden N70 getirtmiş.
    Ama foto kalitesini beğenmediği için satıp W800 aldı bugün.
    Bu arada W800 4 GB kadar hafıza kartını destekliyor.Geçenlerde
    bir arkadaş K750i'ye 1 GB kart alıp kullandı.Hiçbir yavaşlama olmamış.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: firazor007

çok saçma bir soru n91 4gb w800i 512 mb tabiki nnnnnnnnnnnnnnnnnnn999999999999999999111111111111111

w800i nin de 4gb olma imkanı var!
  • se n91 çıkmadan 4gb lık memory stick pro duo kartları piyasaya sürcek desem ne dersiniz??!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.