Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.480
Cevap
14
Favori
895.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skyfire kullanırken internete skyfire'in sunucusu üzerinden bağlanılıyor sanırım. Dns kullanıyormuş gibi. Eğer skyfire'in Türkiye'ye hizmet veren sunucusu çöktüyse kullanabilmek için yapabileceğiniz pek bişey yok sanırım...
  • 5800 ve N86'da uygulama güncelleme(Yazılım güncelleme, Ovi Maps vs) özelliği gördüm. Yani bilgisayara gerek kalmadan telefondan güncelleme yapılabiliyor. N82'de böyle bir özellik yok fakat bu özellik firmware ile destekleniyor mu? Örnek vermek gerekirse yeni çıkan firmware(V40) ile bu özelliğin gelme ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

5800 ve N86'da uygulama güncelleme(Yazılım güncelleme, Ovi Maps vs) özelliği gördüm. Yani bilgisayara gerek kalmadan telefondan güncelleme yapılabiliyor. N82'de böyle bir özellik yok fakat bu özellik firmware ile destekleniyor mu? Örnek vermek gerekirse yeni çıkan firmware(V40) ile bu özelliğin gelme ihtimali var mı?

bence n82 ye yeni güncelleme gelmesi bile zor hoca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

quote:

5800 ve N86'da uygulama güncelleme(Yazılım güncelleme, Ovi Maps vs) özelliği gördüm. Yani bilgisayara gerek kalmadan telefondan güncelleme yapılabiliyor. N82'de böyle bir özellik yok fakat bu özellik firmware ile destekleniyor mu? Örnek vermek gerekirse yeni çıkan firmware(V40) ile bu özelliğin gelme ihtimali var mı?

N78 N82'den daha yeni bir cihaz olmasına rağmen N78'e bile güncelleme çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

quote:

quote:

Sahi ya N78 için son güncelleme ne zaman çıktı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

quote:

quote:

Sahi ya N78 için son güncelleme ne zaman çıktı?

Temmuzun 30 gibi ben güncellemiştim heralde Temmuzun başlarında çıkmıştı.

• Arkadaşlar, bildiğiniz üzere AF ışığı problemim vardı ve telefonum servise gitmişti.
    Bu gün telefonu bıraktığım servisten telefon geldi, aynen şunları dedi; "Cihazınız şu an İSTANBUL'da, cihazınızda AF ışığı problemi vardı(bunu bana şatış elemanı olup da, AF ışığını bilmeyen adam söylüyor), cihazınızda kullanıcı hatası tespit edilmiştir yani garanti dışıdır, belli bir ücret karşılığında cihazınız onarılacaktır" dedi... İlk önce cihazınızda sıvı teması var diye iftira attılar, şimdi de kullanıcı hatası var deyip, işin içinden çıkmaya uğraşıyorlar.
    Telefondaki adama iyice köpürdükten sonra "Onaylamıyorum, bir telefonun AF ışığını tamir edeceksiniz, s*çtınız batırdınız içine" diye bağırıp kapattım.
    Sanki ben AF ışığıyla N82'de tanıştım, kullanmayı bilmiyorum ! Yahu, hadi kullanıcı hatası olabilecek birşey olsa tamam diyeceğim, AF ışığının bozulmasında kullanıcının ne gibi hatası olacak ? Denklanşöre her zaman dikkat ederim, bunlar iki defa denklanşör tuşunu kaçırınca bozulacak aletlerse hiç cebimize koymayalım.

Şerefsizliğin bu kadarı... Pazartesi gidip, bağırıp çağıracağım ve telefonu da kabul etmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 18 Nisan 2010; 11:31:39 >

• BmCpRo827 ;

Geçmiş olsun öncelikle yaşadıklarınız için... Bu servis elemanları insan dilinden anlamıyorlar pek. Bişeyi yapmalarını sağlamak için 86 kere söylemek yada bağırığ çağırıp küfretmek gerekiyor. Allah sabır versin. x) Peşini asla bırakmayın...
  • Zaten ben yeni versiyon çıkıp çıkmayacağını sormuyorum. Cihaz güncelleme, uygulama güncelleme uygulamasının firmware ile gelip gelmeyeceğini soruyorum. Yani bu teknik olarak mümkün mü?
  • BmCpRo827, diyecek fazla 1şey yok. Resmen yapmamak için bahane uyduruyorlar. 1 insan kullanıcı hatası olarak nasıl bozar AF ışığını. ne işim olur benim AF ışığıyla!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanb3

BmCpRo827 ;

Geçmiş olsun öncelikle yaşadıklarınız için... Bu servis elemanları insan dilinden anlamıyorlar pek. Bişeyi yapmalarını sağlamak için 86 kere söylemek yada bağırığ çağırıp küfretmek gerekiyor. Allah sabır versin. x) Peşini asla bırakmayın...

Teşekkür ederim...

Böyle mal insanları servise koyup da, "Şarjdan sonra AF ışığı bir süreliğine yanıyor" deyip, adam servis şikayet formuna "Şarj olmuyor" yazıyorsa, satış elemanı(!) olup da, AF ışığının ne olduğunu bilmiyorsa daha fazla yapacak birşey olmadığını düşünüyorum.
    Bir de o adamı teknik servis departmanına koymuşlar, gelen-giden telefonlarla sadece o ilgileniyor. Düşünün artık.

quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

BmCpRo827, diyecek fazla 1şey yok. Resmen yapmamak için bahane uyduruyorlar. 1 insan kullanıcı hatası olarak nasıl bozar AF ışığını. ne işim olur benim AF ışığıyla!?

Aynen Reis, takıldığım nokta zaten AF ışığının bozulması nasıl kullanıcı hatası olur ? Bu olay bana aynen şöyle geldi; bir arabanın aynası durup dururken sapından kopuyor ve servise gidiyorsun, durup dururken sapasağlam aynam koptu diyorsun, adam sana "kullanıcı hatası" diyor...

• Tema Paketi-14: Fringe, Lamborghini, Space, Ovi Style, Luv ve Temptation

İndirmek için:
    http://hotfile.com/dl/38503629/ca6635e/Symbian.S60v3.Tema.Paketi.14.rar.html

Temaların hepsine kefil olurum.

• X-plore'nin eski sürümlerinde yeniden başlat seçeneği olurdu. Yeni sürümlerinde niye yok? Yoksa tam sürüm yapınca mı etkin hale geliyor. Ben trial sürümü kullanıyorum.
  • @Reis Temalar güzel teşekkürler.

• iPhone, BlackBerry, Symbian, Android ve Windows Mobile platformunun en popüler uygulamalarından Shazam, Ovi Store üzerinden bir milyon defa indirilerek önemli bir başarıya imza attı.

200 farklı pazarda 40 civarında Nokia modeline yüklendiği ifade edilen uygulamanın temel işlevi şu: Çalmakta olan, merak ettiğiniz müziğin kim tarafından seslendirildiğini ve müziğin adını bulmak. Müziği programa dinletiyorsunuz, kısa bir analiz aşamasından sonra müzik ile ilgili bilgiler, müziğin türü, seslendiren kişinin biyografisi karşımıza çıkıyor. Dünya çapında yaklaşık 50 milyon kişinin kullandığı Shazam uygulaması veri tabanında 8 milyona yakın parça barındırmakta.

http://rapid-share.com/files/138852918/shazam.sisx

• arkadaşlar quake 3 tarzı kaliteli oyun bilen varmı???

berbat kalitede oyunlar var her tarafta...
  • arkadaşlar selam kendim hallederim diye baya bi uğraştım ama nafile benim n82 de odaklanma sorunu var yani makroyu çok güzel odaklıyor ama mesafe 10 metreyi geçerse oto modda odaklama yapmıyor odak karesi kırmızı yanıyor ve resim bulanık manzara modu seç diyorsanız o da bulanık yanı uzağı netlemiyor problem bu bi yardım bekliorm sizlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmuho

300.sayfa olmuş.N82 için yapılcak demekki fazla bişey kalmadı.Nokia da üretimini durdurduğu için kimse de alamıyor haliyle.Keşke N82 üretimi devam etseydi.

evet ya sattım 6 ay once lg crystal aldım çooookkk pişmanım onun 8 lık kamerası n82 mın 5 lık kameresanın tırnagı olamazdı yurdsından bır akrabamdan isteyecem bakalım gelıcekmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_maraz

arkadaşlar selam kendim hallederim diye baya bi uğraştım ama nafile benim n82 de odaklanma sorunu var yani makroyu çok güzel odaklıyor ama mesafe 10 metreyi geçerse oto modda odaklama yapmıyor odak karesi kırmızı yanıyor ve resim bulanık manzara modu seç diyorsanız o da bulanık yanı uzağı netlemiyor problem bu bi yardım bekliorm sizlerden

ayarı makro'da bırakmıyon di mi?
  • yok hocam olurmu dikkat ediyorum makroda deil hani şöyle söyleim sony ericsson da sonsuz diye bi mod vardır uzak için hah işte n82 sonsuza odaklanmıyor ağız tadıyla bi manzara resmi çekemez oldum sinir etti be hocam yaa
  • 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.