Şimdi Ara

:..Nokia N82 İncelemesi (Révølvér)..: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
0
Favori
60.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceleme için elinize sağlık. Sorular cevaplandıkça daha da faydalı olacaktır.
    Uygun bir zamanda mor bir çiçeğin fotoğrafını ve beyaz bir kağıdın, gün ışığında fotoğraflarını çekip burda bizle paylaşırsanız sevinirim. Nokia lardaki bu mor sapıtması ve kırmızılık sorunları hala var mı onu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • beyaz 1 kağıt çekebilir misin?

1de kırmızı 1 çiçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 4 Aralık 2007; 21:59:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér

@B o S c H,
    dediğinde haklıysan bembeyaz bir bölümde bunu daha iyi görmemiz lazım. Burada nerede peki ?

:..Nokia N82 İncelemesi (Révølvér)..:

hocam burada da tam ortasında çok az var yakın mı çektin bunu
  • vallahi banada çok az var gibi geldi
  • askılık ve kollektörün arkası aşırı kırmızılı çıkmış 5700 ın kamerası mı var bunda yoksa yada 3250
  • Buyrun. Ben göremiyorum arkadaşlar yok da zaten. Öyle bir problem olsa, dünyaca ünlü inceleme siteleri bile bu sorundan bahsederdi.

@Al PaC,
    o sorun N95 in son sürümleriyle de giderilmişti zaten.

• quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

vallahi banada çok az var gibi geldi

malesef var çok dikkatli bakmaya bile gerek yok açıkça gözüküyor kırmızılık özellikle askılık ve kollektör arkası

Noka'ya

•  :..Nokia N82 İncelemesi (Révølvér)..:

bu bölgelere dikkat
  •  :..Nokia N82 İncelemesi (Révølvér)..:

işaretli çemberin en içine bak kırmızılık var

eğer ünlü site bu durumdan söz etmemişse o zaman senin telefonda arıza var demekki başka açıklaması olamaz

((( Reis-i Eagles )))

seninle benim göz aynı üretim

bende her iki kısımı fark etmiştim.

telefonu alan arkadaşım sanırım senin durum psikolojik. kırmızılığı görmek istemediğin için gözlerin görmüyor yada görüyor ama görmek istemedğin için göremiyorsun. Bu durum çok can sıkıcı olsa da malesef kırmızılık var. Nokia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 4 Aralık 2007; 22:17:18 >

• ben bişi farkedemedim. o diğer telefonlarda baya baya vardı o sorun ama bunda ben bişi farketmedim.
  • @B o S c H: 25sn farkla ben önce gösterdim
  • quote:

@B o S c H: 25sn farkla ben önce gösterdim

evet

3250 ve 5700 daki gibi kırmızılık yok ama malesef kırmızılık var

işaretli yerlerde duvar neden kırmızıya boyanık

• revolver hocam tebrıkler yıne yapmıssın yapacagını....guzel ınceleme...n95 de duruyomu suan...gunduz cekımlerını falan bı kapıstırırsın artık...sana yetısmek cok zor....ögretmen maası ıle bunlar nasıl oluyor..ben meslege bır sene kala umıdımı kaybetmıstım maas yetmez dıye....daha k850 yı yenı ıncelemıstın....
    fotolar guzel beyaz kagıttada ben bı morluk goremedım arkadaslar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 4 Aralık 2007; 22:23:31 >
  • yahu sankı duvarın durumda oldugunu bılıyosunuz.....zaten boyalar dokulmus gıbı.......ben bısey goremıyorum.....kagıttada yok galıba...
    foto makınesı ılede ceksen flash heryere aynı dagılmadıgından bazı yerler daha parlak cıkarken bazıları koyu cıkabılır..
    quote:

Orjinalden alıntı: B o S c H

quote:

@B o S c H: 25sn farkla ben önce gösterdim

evet

3250 ve 5700 daki gibi kırmızılık yok ama malesef kırmızılık var

işaretli yerlerde duvar neden kırmızıya boyanık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 4 Aralık 2007; 22:27:56 >

• Şahsen ben fan man deilim ama Bosch'un;

quote:

telefonu alan arkadaşım sanırım senin durum psikolojik. kırmızılığı görmek istemediğin için gözlerin görmüyor yada görüyor ama görmek istemedğin için göremiyorsun. Bu durum çok can sıkıcı olsa da malesef kırmızılık var.

sözüne katılMIyorum, katılmıyorum demiyimde doğru bulmuyorum.

ben gördüğümü dedim. hatta makroda süper dedim.iç mekanda öyle dedim.dış mekanda dedim.ama dış mekanda gökyüzleri falan pek güsel çıkmıyo da dedim. gördüğümü söylüom yani
  • quote:

Şahsen ben fan man deilim ama Bosch'un;

quote:

telefonu alan arkadaşım sanırım senin durum psikolojik. kırmızılığı görmek istemediğin için gözlerin görmüyor yada görüyor ama görmek istemedğin için göremiyorsun. Bu durum çok can sıkıcı olsa da malesef kırmızılık var.

sözüne katılMIyorum, katılmıyorum demiyimde doğru bulmuyorum.

ben gördüğümü dedim. hatta makroda süper dedim.iç mekanda öyle dedim.dış mekanda dedim.ama dış mekanda gökyüzleri falan pek güsel çıkmıyo da dedim. gördüğümü söylüom yani

ben o sözümde konu açan telefon sahibi arkadaşa bir alaycı sataşma görmüyorum.

Bazı durumlarda özellikle istenilerek ve zevkle alınan eşyalarda (bizzat kendimde yaşıyorum) bazı kusurları görmemiz mümkün olmayabiliyor. Bu durum sadece onun için değil bizzat benim için ve başkaları içinde geçerli olabiliyor. Ben açıkça kırmızılık görüyorum ama arkadaş hiç yok diyor zaten ben aşırı var demiyorum ama o hiç yok diyor

sözümde kötüye çekilecek bir durum yoktur

ama kötüye çekmek isteyenler var ama başarılı olamazlar Reis-i Eagles sözüm sana değil o kendisini bilir

• @revolver hocam emeğine sağlık baya güzel bi inceleme olmus
    elinde başka bi alet varsa su boruların oldugu resmi bide onla çeksende aradaki farkı bi görsek bana da bi kırmızılık var gibi geldi
    eminim güncelleme ile düzelir ama yinede can sıkıcıı
    n73 ilk çıktıgında da morluk vardı sonra süper resimler çıkardı
    buda öyle olur ama bir telefondan beklenmeyecek kadar güzel resim çekmiş
  • 3 etti... ama iş o değil;
    ben hala N95imin pilinden,kasasından,v20 de olsa tüm problemlerinden bahsediyorum.
  • @revolver
    dostum birde performans olarak n95 ve n95 8gb ile kıyaslama yapabilirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacks61

@revolver hocam emeğine sağlık baya güzel bi inceleme olmus
    elinde başka bi alet varsa su boruların oldugu resmi bide onla çeksende aradaki farkı bi görsek bana da bi kırmızılık var gibi geldi
    eminim güncelleme ile düzelir ama yinede can sıkıcıı
    n73 ilk çıktıgında da morluk vardı sonra süper resimler çıkardı
    buda öyle olur ama bir telefondan beklenmeyecek kadar güzel resim çekmiş

evet benimde dikkatimi çekti kırmızılık daha öncede yazdığım gibi 3250 ve 5700 daki gibi aşırı derecede değil ama sonuçta var

dikkat ettiyseniz hep Nokia ya yaptım

bu telefonu bekleyenlerden birisiyim hatta Networkte bekliyor

kırmızılık görünce senin gibi bizimde canımız çok sıkıldı adam gibi yapmıyor Nokia

kırmızılık olmasa dediğin gibi çok başarılı foto çekiyor zaten yukarda da kesinlikle kötü çekiyor demedik sadece kırmızılık var dedik bunu söylerkende biraz espiri kattı konuyu açan arkadaşımız bu durumu anladı ama post yapmak isteyenler yapıyor gene yapacağını

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.