Şimdi Ara

Nokia N82-6700 veya 750 tlye kadar telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben en fazla 750 tlye kadar bir telefon almak istiyorum aklımda n82 ve 6700 var ikisi arasından hangisini öneririsiniz veya bu fiyatlarda tavsiyeniz ne olur?

Nokia,SE gibi kaliteli markalar olması şart

Kamerası olmalı,mp3 çalmalı,sağlam olmalı

En azından 2 yıl kullanıcam

3g benim için sorun değil ama 3gli olursa daha iyi olur kanımca

• hiç öneri yapacak yok mu 2 gün içerisinde karar vermeliyim
  • ben n82 kullanıyorum çok memnunum şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon iphone dahil gps 5mp xenon flaş en iyi foto kalitesini alırsın ekranı en net telefon ngage oyunlarını çok iyi oynarsın wlan bağlantısı en hızlı telefonlardan biri yani 2. 1. e90 daha ne olsun şu andaki bi telefonda olması gereken tüm özelliklere sahip tavsiye ederim

6700 ise kamerası net değil ön kamera yok wifi yok tek görüntüsü var başka bir şeyi yok bu fiyat aralığında en iyisi n82
  • İyice araştırdım n82 daha iyi geldi gerçekten symbian da önemli
  • tabi ki n82 çok güzel bir telefon
  • n82 daha iyi
    yalnız n79 bence daha kibar ve daha yeni, daha çok özellik
  • arkadaşım bence haklısın n82 daha iyi n79 un kibar olduğu tartışılır bence hiç güzel değil daha yeni olduğu doğru daha çok özellik kısmen doğru sadece fm verici var ek olarak bunun dışında hız olarak n82 kamera olarak n82 gps olarak n82 wifi olarak n82 akıcı menü geçişleri hiç takılmama yani bence kesin olarak n82

quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

n82 daha iyi
    yalnız n79 bence daha kibar ve daha yeni, daha çok özellik
  • 6700 gayet güzel bir tasarım kullanma şansım olmadı ama çok iyi telefon arkadaşlar n 82 demiş özellik olarak çok daha iyi bir telefon ikisi arasında kaldıysan kesinlikle n82 ama kamera 2 pixel bunuda unutma
    kusura bakma dalgınlık 2 değil 5 pixel düzeltiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 16 Ağustos 2009; 19:24:11 >
  • kesinlikle n82 almanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

6700 gayet güzel bir tasarım kullanma şansım olmadı ama çok iyi telefon arkadaşlar n 82 demiş özellik olarak çok daha iyi bir telefon ikisi arasında kaldıysan kesinlikle n82 ama kamera 2 pixel bunuda unutma

Hangisi 2pixel ya? N82 mi? 2pixel değil 5megapixel N82'nin kamerası
  • c902 ye bak birde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.